Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse geeft voetballers 10 dagen rust

Vitesse geeft voetballers 10 dagen rust

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft alle voetballers van het eerste elftal tien vrije dagen gegeven. Dat meldt algemeen directeur Pascal van Wijk op de website van de eredivisionist uit Arnhem.

De voetballers van Vitesse trainen al sinds 13 maart niet meer in groepsverband, vanwege de uitbraak van het coronavirus. Ze moesten individueel wel een trainingsprogramma blijven volgen.

"Zij hebben dagelijks individuele programma’s ontvangen, om op die manier zo fit mogelijk te blijven", legt Van Wijk uit. "Omdat inmiddels bekend is dat er tot dinsdag 28 april niet in groepsverband mag worden getraind en de competitie niet voor maandag 1 juni wordt hervat, hebben de spelers de komende tien dagen vrijaf gekregen. Dat wil zeggen dat spelers wel in het land blijven om geen onnodige risico’s te lopen, maar dat zij niet verplicht zijn om dagelijks een individueel programma te volgen."

Voorstander

"Geblesseerden blijven wel behandeld worden, wat conform de richtlijnen is", vertelt Van Wijk. "Het is belangrijk dat de spelers zorgvuldig worden belast. Na een periode van individuele training krijgen zij nu de ruimte om zich op te laden voor de komende periode waarin de intensiteit hoger zal zijn."

Vitesse blijft voorlopig voorstander van het uitspelen van de eredivisie, mits het het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) dat ook veilig vindt.

Meer uit Voetbal

Nipte nederlaag Feyenoord bij Real Betis in Champions League

SEVILLA (ANP) - Feyenoord heeft tegen Real Betis zijn tweede nederlaag in de Champions League van dit seizoen geleden. De koploper van de Eredivisie verloor in Sevilla met 1-0 van de Spaanse subtopper. Isco tekende na een uur uit een strafschop voor de enige treffer.

4 minuten geleden
Ruime nederlaag ManUnited tegen Como bij rentree De Ligt

COMO (ANP) - Manchester United-verdediger Matthijs de Ligt heeft zijn rentree na een slepende rugblessure niet kunnen vieren met een overwinning. De Engelse ploeg leed met de Oranje-international in de basis een ruime nederlaag in de Champions League bij het Italiaanse Como: 4-1. Invaller Joshua Zirkzee maakte in de blessuretijd de treffer van United.

1 uur geleden
Klacht Barcelona bij UEFA over PSG-spandoek 'Parijse slachtpartij'

PARIJS (ANP/RTR) - FC Barcelona heeft een klacht ingediend bij de Europese voetbalbond UEFA vanwege een spandoek van de aanhang van Paris Saint-Germain. Dat bevestigt een woordvoerder van de Catalaanse club woensdag aan persbureau Reuters.

8 uur geleden
Websites voetbalbond KNVB uit voorzorg offline gehaald

ZEIST (ANP) - De websites van voetbalbond KNVB zijn offline gehaald. Dit is uit voorzorg gebeurd na waarschuwingen over kwetsbaarheden in de veelgebruikte programmeertaal PHP, meldt de woordvoerder. Ook websites als Voetbal.nl en OnsOranje.nl zijn niet bereikbaar.

9 uur geleden
PSG-aanvaller Kvaratskhelia maanden eruit met kruisbandblessure

PARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain is Khvicha Kvaratskhelia maanden kwijt. De 25-jarige aanvaller heeft een scheur in de voorste kruisband van zijn rechterknie opgelopen tijdens het gewonnen Champions League-duel van dinsdagavond tegen FC Barcelona (4-2).

11 uur geleden
FIFA na correctie The Times: opnieuw ondermijning gezag Infantino

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA spreekt opnieuw van "een doelbewuste poging om het gezag van FIFA en haar voorzitter te ondermijnen". De bond reageert daarmee op een rectificatie van de Engelse krant The Times naar aanleiding van berichtgeving van vorige week over het salaris van FIFA-voorzitter Gianni Infantino. De krant meldde dat de Zwitser een tweede salaris zou hebben ontvangen van de Amerikaanse entiteit die door de FIFA was opgericht voor de organisatie van het WK van afgelopen zomer. Die betaling zou niet in het financiële verslag van de voetbalbond staan.

11 uur geleden
Bosz 'trots' op PSV na Champions League-zege tegen FC Porto

PORTO (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz is "trots" op zijn ploeg na de 1-0-overwinning tegen FC Porto in de Champions League. Dat zei de trainer na afloop van het duel in Portugal tegen Ziggo Sport. "Ik vond dat we goed speelden", aldus Bosz. Het was de eerste overwinning dit Champions League-seizoen voor de kampioen van Nederland.

20 uur geleden