Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse geeft voetballers 10 dagen rust

Vitesse geeft voetballers 10 dagen rust

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft alle voetballers van het eerste elftal tien vrije dagen gegeven. Dat meldt algemeen directeur Pascal van Wijk op de website van de eredivisionist uit Arnhem.

De voetballers van Vitesse trainen al sinds 13 maart niet meer in groepsverband, vanwege de uitbraak van het coronavirus. Ze moesten individueel wel een trainingsprogramma blijven volgen.

"Zij hebben dagelijks individuele programma’s ontvangen, om op die manier zo fit mogelijk te blijven", legt Van Wijk uit. "Omdat inmiddels bekend is dat er tot dinsdag 28 april niet in groepsverband mag worden getraind en de competitie niet voor maandag 1 juni wordt hervat, hebben de spelers de komende tien dagen vrijaf gekregen. Dat wil zeggen dat spelers wel in het land blijven om geen onnodige risico’s te lopen, maar dat zij niet verplicht zijn om dagelijks een individueel programma te volgen."

Voorstander

"Geblesseerden blijven wel behandeld worden, wat conform de richtlijnen is", vertelt Van Wijk. "Het is belangrijk dat de spelers zorgvuldig worden belast. Na een periode van individuele training krijgen zij nu de ruimte om zich op te laden voor de komende periode waarin de intensiteit hoger zal zijn."

Vitesse blijft voorlopig voorstander van het uitspelen van de eredivisie, mits het het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) dat ook veilig vindt.

Meer uit Voetbal

Hoge Raad buigt zich na seizoen over zaak van KNVB tegen Vitesse

ARNHEM (ANP) - Vitesse gaat na het voetbalseizoen opnieuw een onzekere periode tegemoet. Komende vrijdag neemt de advocaat-generaal een conclusie over het arrest van het Arnhemse gerechtshof waardoor de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie terugkreeg. Op basis van dit advies neemt de Hoge Raad later een beslissing.

38 minuten geleden
Van Persie verrast door vertrek van algemeen directeur Te Kloese

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie is verrast door het vertrek van algemeen directeur Dennis te Kloese. "Ik hoorde het donderdag van hem zelf. Ik wist het niet. Ik vind het jammer dat hij stopt", zei de coach van Feyenoord op vrijdagmiddag in de persruimte van De Kuip. "Ik focus me op het team. We spelen morgen weer. Daar maak ik me druk over", aldus Van Persie.

5 uur geleden
De Ligt werkt vijftig dagen voor WK op trainingsveld aan herstel

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is vijftig dagen voor het begin van het WK voetbal nog altijd niet volledig fit. De 26-jarige verdediger keerde volgens zijn club Manchester United terug op het trainingsveld om verder aan zijn herstel te werken. Het is nog niet duidelijk of hij op tijd hersteld is voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

9 uur geleden
Pepi en Bajraktarevic leiden PSV ruim langs PEC Zwolle

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.

21 uur geleden
AZ speelt na bekerwinst met 0-0 gelijk bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.

1 dag geleden
PSV tegen PEC zonder Saibari, Veerman terug in de basis

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.

1 dag geleden
AZ na bekerwinst op zes posities gewijzigd tegen Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.

1 dag geleden