Vitesse en VVV beginnen met dezelfde spelers als drie dagen terug
ARNHEM (ANP) - Vitesse en VVV-Venlo beginnen de wedstrijd in de halve finale van de KNVB-beker met dezelfde basisspelers als drie dagen geleden. De Arnhemmers wonnen toen in de Eredivisie met 4-1 in stadion Gelredome. VVV-coach ziet ondanks het verlies geen reden zijn team aan te passen.
Halverwege was de stand zaterdag nog in evenwicht (1-1). In de tweede helft liep Vitesse via Riechedly Bazoer, Sondre Tronstad en Armando Broja weg. Eind januari was VVV in eigen stadion juist met 4-1 te sterk voor Vitesse. De Griekse spits Georgios Giakoumakis scoorde toen vier keer.
Vitesse veroverde de KNVB-beker in 2017. VVV zit voor het eerst in 33 jaar bij de laatste vier in het nationale bekertoernooi. In 1988 verloor de club uit Venlo in de halve finales na een verlenging van Roda JC.
De andere halve finale gaat woensdag tussen sc Heerenveen en Ajax.
Opstellingen: Vitesse: Pasveer; Dasa, Doekhi, Bazoer, Rasmussen en Wittek; Tronstad, Tannane en Bero; Broja en Openda.
VVV-Venlo: Kirschbaum; Pachonik, Gelmi, Da Graca en Schäfer; Shabani, Post en Donis; Machach, Giakoumakis en Hunte.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa lijkt Feyenoord toch niet te verlaten voor Al-Ittihad. Beide clubs hebben vooralsnog geen akkoord bereikt over de betalingsvoorwaarden, zo meldden veel media.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is in punten gelijkgekomen met koploper Manchester City. De landskampioen uit Londen won de derby met rivaal Chelsea in eigen huis met 2-1.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa staat alsnog voor een vertrek bij Feyenoord. De club uit Rotterdam zou een nieuw bod van Al-Ittihad op de rechtsbuiten hebben geaccepteerd, zo vertelde de zaakwaarnemer van de rechtsbuiten aan buitenlandse media.
4 uur geledenVALENCIA (ANP) - FC Barcelona is in vorm vlak voor het thuisduel van woensdag met Feyenoord in de Champions League. De kampioen van Spanje maakte indruk in de gewonnen uitwedstrijd tegen Valencia (0-5).
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Mohamed Ihattaren heeft Fortuna Sittard aan een uitzege op ADO Den Haag geholpen. Hij had met twee doelpunten en een assist een groot aandeel in de overwinning (2-3).
4 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld ergerde zich zondag in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (2-3) in de Eredivisie een helft lang aan het spel van zijn eigen ploeg. "We waren te passief, niet goed in de duels en lieten onze doelman steeds de lange bal spelen. Dat hebben we niet goed gedaan", vertelde de 57-jarige oud-spits.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester United heeft opnieuw punten verspeeld in de Premier League. De ploeg kwam in de uitwedstrijd tegen Everton niet verder dan een gelijkspel (2-2).
5 uur geleden