Vitesse en VVV beginnen met dezelfde spelers als drie dagen terug
ARNHEM (ANP) - Vitesse en VVV-Venlo beginnen de wedstrijd in de halve finale van de KNVB-beker met dezelfde basisspelers als drie dagen geleden. De Arnhemmers wonnen toen in de Eredivisie met 4-1 in stadion Gelredome. VVV-coach ziet ondanks het verlies geen reden zijn team aan te passen.
Halverwege was de stand zaterdag nog in evenwicht (1-1). In de tweede helft liep Vitesse via Riechedly Bazoer, Sondre Tronstad en Armando Broja weg. Eind januari was VVV in eigen stadion juist met 4-1 te sterk voor Vitesse. De Griekse spits Georgios Giakoumakis scoorde toen vier keer.
Vitesse veroverde de KNVB-beker in 2017. VVV zit voor het eerst in 33 jaar bij de laatste vier in het nationale bekertoernooi. In 1988 verloor de club uit Venlo in de halve finales na een verlenging van Roda JC.
De andere halve finale gaat woensdag tussen sc Heerenveen en Ajax.
Opstellingen: Vitesse: Pasveer; Dasa, Doekhi, Bazoer, Rasmussen en Wittek; Tronstad, Tannane en Bero; Broja en Openda.
VVV-Venlo: Kirschbaum; Pachonik, Gelmi, Da Graca en Schäfer; Shabani, Post en Donis; Machach, Giakoumakis en Hunte.
Meer uit Voetbal
NICE (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de koppositie in Frankrijk weer in handen. De meest recente winnaar van de Champions League won het uitduel met OGC Nice met 4-0 dankzij treffers van Nuno Mendes, Désiré Doué, Dro Fernández en Warren Zaïre-Emery. Nummer 2 RC Lens, dat een wedstrijd meer speelde, kijkt daardoor weer tegen een achterstand aan van 1 punt.
7 uur geledenZWOLLE (ANP) - De degradatiezorgen van NAC Breda zijn verder gegroeid na de nederlaag in het uitduel met PEC Zwolle: 2-1. In de tweede helft herstelde de ploeg van trainer Carl Hoefkens zich wat van het zwakke spel voor rust, maar verder dan de aansluitingstreffer kwamen de Brabanders niet.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan houdt druk op koploper Internazionale dankzij een thuiszege op Torino. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri maakte het verschil met twee doelpunten in drie minuten vroeg in de tweede helft: 3-2.
10 uur geledenSITTARD (ANP) - FC Twente heeft het uitduel met Fortuna Sittard gewonnen na een matige eerste helft: 1-2. Na rust maakte de ploeg van trainer John van den Brom een 1-0-achterstand ongedaan en voorkwam zo een tweede nederlaag op rij. Daardoor blijft FC Twente volop meestrijden om de derde plek in de Eredivisie.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de Bundesliga overtuigend gewonnen van Union Berlin. In de Allianz Arena won de koploper van coach Vincent Kompany met 4-0. Bayern heeft een voorsprong van 9 punten op Borussia Dortmund, dat later zaterdag met 3-2 won van Hamburger SV.
11 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Liverpool heeft met 2-1 van Brighton & Hove Albion verloren. Danny Welbeck was twee keer trefzeker, voormalig AZ-speler Milos Kerkez maakte het enige doelpunt van de ploeg van trainer Arne Slot. Liverpool blijft vijfde, Brighton stijgt naar plek acht.
14 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
18 uur geleden