Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse en Fortuna Sittard houden elkaar in evenwicht

Vitesse en Fortuna Sittard houden elkaar in evenwicht

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft het eerste punt dit seizoen in een thuiswedstrijd in de Eredivisie gepakt. De ploeg van trainer Thomas Letsch speelde met 1-1 gelijk tegen Fortuna Sittard, dat de voorgaande drie competitieduels had verloren.

Al na amper 2 minuten leidde Fortuna dankzij een scherpe, indraaiende hoekschop van Mats Seuntjens. Doelman Markus Schubert verkeek zich op de inswinger en had bij de tweede paal geen ploeggenoot neergezet: 0-1. Voor de aanvaller van de Limburgse club was het alweer zijn vierde competitietreffer en voor de Duitse keeper was het zeker niet zijn eerste foutje in zijn eerste seizoen bij Vitesse.

Vitesse had voor de rust veel balbezit, maar door de felle druk van Fortuna verliep de aanvalsopbouw moeizaam. Na ruim een half uur leidde het Arnhemse overwicht tot wat kansen. Nikolai Baden Frederiksen kreeg zijn voet net niet tegen de bal en Jacob Rasmussen zag zijn kopbal door doelman Yanick van Osch gekeerd worden.

Met Oussama Darfalou en Loïs Openda als verse krachten in de aanval drong Vitesse na de pauze sterk aan. Uit een voorzet van Riechedly Bazoer kopte Frederiksen al snel raak (1-1). Daarna misten diverse spelers van de thuisclub, onder wie Matus Bero en Darfalou, grote kansen op de eerste thuiszege dit seizoen voor Vitesse in de Eredivisie.

Meer uit Voetbal

Bondsvoorzitter Curaçao boos over rol Nederlandse media

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."

57 minuten geleden
Voetbalbond Curaçao bevestigt terugkeer Advocaat als bondscoach

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.

1 uur geleden
Trainer Flick verlengt contract bij FC Barcelona tot medio 2028

BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.

3 uur geleden
Depay staat voor rentree bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.

8 uur geleden
Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

18 uur geleden
Ook perschef Jansma weg bij Curaçao na vertrek Rutten

WILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.

20 uur geleden
Rutten trekt zich terug als bondscoach Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.

23 uur geleden