Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse-doelman Pasveer: sommige spelers waren al op vakantie

Vitesse-doelman Pasveer: sommige spelers waren al op vakantie

SITTARD (ANP) - Met een gelijkmaker diep in de extra tijd verzekerde Vitesse zich bij Fortuna Sittard (3-3) als nummer 4 van Europees voetbal. "De opluchting is groot", beaamde doelman Remko Pasveer, die deze zomer naar Ajax vertrekt. "We zijn er, maar je moet niet vragen hoe. Het was slecht, echt heel slecht."

Volgens Pasveer deugde de concentratie niet bij Vitesse. "Dat zag je al na de aftrap", doelde hij bij ESPN op de supersnelle treffer van Ben Rienstra binnen 1 minuut. "De wil ontbrak om duels echt te winnen. Ook waren er aan onze kant heel veel foute passes. Het was niet best, nee."

Na de 3-2 van Fortuna in de 54e minuut wist Vitesse amper een slotoffensief af te dwingen. "Ik geloofde er helemaal niet meer in, voor mij was de wedstrijd al verloren. Ik vond ook niet dat we gezien het duel hier iets verdienden. Uiteindelijk hebben we ons doel bereikt en daar mogen we blij om zijn, maar ik denk dat sommige jongens al op vakantie waren. Ik miste karakter bij een aantal spelers."

Pasveer neemt niettemin met een goed gevoel afscheid bij Vitesse. "We hebben de bekerfinale gehaald en we hebben een Europees ticket gepakt. Daar mogen we best trots op zijn."

Meer uit Voetbal

Telstar-trainer Correia vindt nederlaag in beker tegen AZ 'zuur'

ALKMAAR (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia noemde de verloren halve finale van de KNVB-beker tegen AZ "zuur". De ploeg uit Velsen-Zuid ging dankzij onder meer twee eigen doelpunten met 2-1 onderuit in Alkmaar.

37 minuten geleden
AZ-trainer Echteld blij met nieuwe kans op prijs in bekerfinale

ALKMAAR (ANP) - Trainer Leeroy Echteld van AZ is blij dat zijn club voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker heeft bereikt. Vorig jaar verloren de Alkmaarders na strafschoppen van Go Ahead Eagles. "Dit is weer een kans om iets te winnen. Mooi voor de club, de boys en de toeschouwers", zei de coach na de 2-1-zege op Telstar in de halve finale.

46 minuten geleden
Arsenal vergroot voorsprong op ManCity na zege bij Brighton

BRIGHTON (ANP) - Koploper Arsenal heeft de voorsprong op Manchester City vergroot. De ploeg van Jurriën Timber won de uitwedstrijd bij Brighton & Hove Albion met 1-0. Nummer 2 Manchester City verspeelde thuis punten tegen Nottingham Forest: 2-2.

47 minuten geleden
AZ bereikt bekerfinale voor tweede jaar op rij na zege op Telstar

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft voor het tweede jaar op rij de finale van de KNVB-beker bereikt. De formatie van trainer Leeroy Echteld was in de halve finale voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Telstar, de nummer 17 van de Eredivisie.

1 uur geleden
Voormalig PSV-doelman Koch (54) overleden

DÜSSELDORF (ANP) - De Duitse oud-doelman Georg Koch is op 54-jarige leeftijd overleden aan alvleesklierkanker. Dat meldde zijn eerste profclub Fortuna Düsseldorf op de eigen website. Koch stond in 1997 korte tijd onder contract bij PSV.

4 uur geleden
AZ met Smit en Mijnans in halve finale KNVB-beker tegen Telstar

ALKMAAR (ANP) - Kees Smit en Sven Mijnans staan woensdagavond bij AZ in de basis voor de halve finale van de KNVB-beker tegen Telstar. Beide middenvelders maakten recent hun rentree na blessures. Zondag speelden ze allebei een helft tijdens de verloren wedstrijd bij FC Utrecht (2-0).

4 uur geleden
NEC verslaat PSV en bereikt voor zesde keer bekerfinale

NIJMEGEN (ANP) - NEC staat op 19 april in de bekerfinale in De Kuip. De club uit Nijmegen won voor eigen publiek een spektakelstuk met PSV (3-2). De andere halve eindstrijd gaat woensdag tussen AZ en Telstar.

1 dag geleden