Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse-doelman Pasveer: sommige spelers waren al op vakantie

Vitesse-doelman Pasveer: sommige spelers waren al op vakantie

SITTARD (ANP) - Met een gelijkmaker diep in de extra tijd verzekerde Vitesse zich bij Fortuna Sittard (3-3) als nummer 4 van Europees voetbal. "De opluchting is groot", beaamde doelman Remko Pasveer, die deze zomer naar Ajax vertrekt. "We zijn er, maar je moet niet vragen hoe. Het was slecht, echt heel slecht."

Volgens Pasveer deugde de concentratie niet bij Vitesse. "Dat zag je al na de aftrap", doelde hij bij ESPN op de supersnelle treffer van Ben Rienstra binnen 1 minuut. "De wil ontbrak om duels echt te winnen. Ook waren er aan onze kant heel veel foute passes. Het was niet best, nee."

Na de 3-2 van Fortuna in de 54e minuut wist Vitesse amper een slotoffensief af te dwingen. "Ik geloofde er helemaal niet meer in, voor mij was de wedstrijd al verloren. Ik vond ook niet dat we gezien het duel hier iets verdienden. Uiteindelijk hebben we ons doel bereikt en daar mogen we blij om zijn, maar ik denk dat sommige jongens al op vakantie waren. Ik miste karakter bij een aantal spelers."

Pasveer neemt niettemin met een goed gevoel afscheid bij Vitesse. "We hebben de bekerfinale gehaald en we hebben een Europees ticket gepakt. Daar mogen we best trots op zijn."

Meer uit Voetbal

Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

52 minuten geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

1 uur geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

1 uur geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

1 uur geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

2 uur geleden
Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

10 uur geleden
Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

1 dag geleden