Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse-doelman Pasveer: sommige spelers waren al op vakantie

Vitesse-doelman Pasveer: sommige spelers waren al op vakantie

SITTARD (ANP) - Met een gelijkmaker diep in de extra tijd verzekerde Vitesse zich bij Fortuna Sittard (3-3) als nummer 4 van Europees voetbal. "De opluchting is groot", beaamde doelman Remko Pasveer, die deze zomer naar Ajax vertrekt. "We zijn er, maar je moet niet vragen hoe. Het was slecht, echt heel slecht."

Volgens Pasveer deugde de concentratie niet bij Vitesse. "Dat zag je al na de aftrap", doelde hij bij ESPN op de supersnelle treffer van Ben Rienstra binnen 1 minuut. "De wil ontbrak om duels echt te winnen. Ook waren er aan onze kant heel veel foute passes. Het was niet best, nee."

Na de 3-2 van Fortuna in de 54e minuut wist Vitesse amper een slotoffensief af te dwingen. "Ik geloofde er helemaal niet meer in, voor mij was de wedstrijd al verloren. Ik vond ook niet dat we gezien het duel hier iets verdienden. Uiteindelijk hebben we ons doel bereikt en daar mogen we blij om zijn, maar ik denk dat sommige jongens al op vakantie waren. Ik miste karakter bij een aantal spelers."

Pasveer neemt niettemin met een goed gevoel afscheid bij Vitesse. "We hebben de bekerfinale gehaald en we hebben een Europees ticket gepakt. Daar mogen we best trots op zijn."

Meer uit Voetbal

Voetbalster Putellas verlaat FC Barcelona na veertien jaar

BARCELONA (ANP/AFP) - De Spaanse sterspeelster Alèxia Putellas verlaat FC Barcelona na veertien seizoenen. De 32-jarige voetbalster speelde 507 wedstrijden voor de club en heeft het clubrecord met 232 doelpunten.

8 uur geleden
KNVB werkt alleen toekomstplan voor Campus in Zeist verder uit

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat alleen de toekomstplannen voor de KNVB Campus in Zeist verder uitwerken. De voetbalbond meldt dat het uitwerken van een uitbreiding in Zeist de voorkeur heeft gekregen boven een mogelijke nieuwe campuslocatie in Almere.

9 uur geleden
Marokko met Saibari en Salah-Eddine naar WK voetbal

RABAT (ANP) - Marokko gaat naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico met de PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine. Bondscoach Mohamed Ouahbi heeft geen plek in de selectie voor Rayane Bounida (Ajax), Ismaël Baouf (Cambuur), Souffian El Karouani (FC Utrecht) en Oussama Targhalline (Feyenoord).

9 uur geleden
Aanvoerster Janssen keert terug bij Oranjevrouwen

ZEIST (ANP) - Oranje-aanvoerster Dominique Janssen keert terug in de selectie van bondscoach Arjan Veurink voor de WK-kwalificatieduels met Ierland en Polen van komende maand. Naast Janssen keren ook Daniëlle van de Donk, Jackie Groenen, Kerstin Casparij en Caitlin Dijkstra terug van blessures, meldt de KNVB. Vivianne Miedema ontbreekt nog "vanwege een combinatie van factoren", aldus een woordvoerder van de voetbalbond.

10 uur geleden
Vitesse seizoen lang zeker van deelname aan eerste divisie

ZEIST (ANP) - Vitesse mag volgend seizoen deelnemen aan de eerste divisie en mag de voetbaljaargang 2026-2027 sowieso afmaken. Dat heeft de KNVB aan het ANP verzekerd. Dit vloeit voort uit een besluit van de algemene vergadering betaald voetbal (AVBV) om de voortgang van competities beter te waarborgen als er juridische procedures over het intrekken van licenties lopen. De licentie wordt in de toekomst pas ingetrokken nadat het dan lopende seizoen voorbij is.

12 uur geleden
AS Roma neemt Malen definitief over van Aston Villa

ROME (ANP) - AS Roma heeft Donyell Malen definitief overgenomen van Aston Villa. De 27-jarige international heeft in de Italiaanse hoofdstad een contract getekend tot 30 juni 2030.

12 uur geleden
Assistent-trainer Lijnders na één seizoen weg bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Assistent-trainer Pepijn Lijnders vertrekt na één seizoen bij Manchester City. Dat meldt de nummer 2 van de Premier League, nadat vorige week bekend was geworden dat trainer Pep Guardiola na tien seizoenen afscheid neemt van City.

12 uur geleden