Vitesse-doelman Pasveer: sommige spelers waren al op vakantie
SITTARD (ANP) - Met een gelijkmaker diep in de extra tijd verzekerde Vitesse zich bij Fortuna Sittard (3-3) als nummer 4 van Europees voetbal. "De opluchting is groot", beaamde doelman Remko Pasveer, die deze zomer naar Ajax vertrekt. "We zijn er, maar je moet niet vragen hoe. Het was slecht, echt heel slecht."
Volgens Pasveer deugde de concentratie niet bij Vitesse. "Dat zag je al na de aftrap", doelde hij bij ESPN op de supersnelle treffer van Ben Rienstra binnen 1 minuut. "De wil ontbrak om duels echt te winnen. Ook waren er aan onze kant heel veel foute passes. Het was niet best, nee."
Na de 3-2 van Fortuna in de 54e minuut wist Vitesse amper een slotoffensief af te dwingen. "Ik geloofde er helemaal niet meer in, voor mij was de wedstrijd al verloren. Ik vond ook niet dat we gezien het duel hier iets verdienden. Uiteindelijk hebben we ons doel bereikt en daar mogen we blij om zijn, maar ik denk dat sommige jongens al op vakantie waren. Ik miste karakter bij een aantal spelers."
Pasveer neemt niettemin met een goed gevoel afscheid bij Vitesse. "We hebben de bekerfinale gehaald en we hebben een Europees ticket gepakt. Daar mogen we best trots op zijn."
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema maakt zondag deel uit van de selectie van Manchester City voor de finale van de FA Cup tegen Brighton & Hove Albion. De Nederlandse spits raakte begin april geblesseerd en miste daardoor de twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Frankrijk. Miedema maakt geen deel uit van de selectie van Oranje voor de twee komende WK-kwalificatieduels met Ierland (5 juni) en Polen (9 juni).
20 minuten geledenWASHINGTON (ANP/DPA) - De Verenigde Staten, Canada en Mexico nemen bij het wereldkampioenschap voetbal maatregelen vanwege de uitbraak van ebola in Centraal-Afrika. Dat heeft de Amerikaanse regering namens de drie organiserende landen aangekondigd.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Nick Viergever vertrekt bij FC Utrecht. De 36-jarige aanvoerder heeft een aflopend contract en de club wil de verbintenis van de centrale verdediger niet verlengen.
2 uur geledenNOORDWIJK (ANP) - Eloy Room (37) droomde als jongetje van een plaats in het Nederlands elftal. Dat komt er niet van. Als doelman van Curaçao beleeft hij nu alsnog een andere voetbaldroom. "Om met zo'n klein eiland naar het WK voetbal te gaan is fantastisch", zegt de keeper van Curaçao in gesprek met het ANP. "Dit is veel groter dan voetbal. Het zal Curaçao heel veel positiefs brengen."
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord begint maandag 29 juni aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Coach Robin van Persie werkt die dag met zijn selectie de eerste training af, meldt de Rotterdamse club.
3 uur geledenHOOFDDORP (ANP) - De grasmat van De Kuip is volgens de aanvoerders van de Eredivisie niet meer de beste van Nederland. Na de verkiezing elf jaar op rij te hebben gewonnen, is het veld in het Philips Stadion van PSV nu beter beoordeeld. Dat meldt spelersvakbond VVCS.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber is met de selectie van Arsenal meegereisd naar Boedapest voor de finale van de Champions League van zaterdag tegen Paris Saint-Germain. Op beelden op sociale media van Arsenal is te zien dat de Nederlandse verdediger met zijn sporttas aan boord van het vliegtuig stapt.
6 uur geleden