Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse-directeur Van Wijk na wangedrag: ik schaam me diep

Vitesse-directeur Van Wijk na wangedrag: ik schaam me diep

ARNHEM (ANP) - Algemeen directeur Pascal van Wijk van Vitesse noemde het een zwarte dag voor Vitesse en de echte supporters van de club, nadat de wedstrijd van de Arnhemmers tegen Sparta voortijdig werd gestaakt. Het duel werd niet meer uitgespeeld. "Er zijn dingen gebeurd die niet thuishoren in een stadion", aldus Van Wijk. "IK schaam me diep."

Scheidsrechter Rob Dieperink dirigeerde beide ploegen eerst naar de kleedkamers van het Gelredome nadat doelman Maduka Okoye van de bezoekers geraakt was door een drinkbeker. Vervolgens besloot hij het duel niet meer te hervatten.

"Een cameraman van ESPN heeft een zwaar stuk vuurwerk naast zijn hoofd horen ontploffen. Dat gaat helemaal nergens over", baalde de algemeen directeur. "Dit waren drie, vier incidenten die niet op het voetbalveld thuishoren. Dit hoort niet bij ons en zo wil je de wedstrijden niet spelen."

Het duel werd niet meer hervat, omdat Sparta niet verder wilde spelen. "Ik kan me daar iets bij voorstellen", zei Van Wijk. "En wij hebben dat te respecteren. We zullen alles in het werk stellen om dat daders die dit hebben veroorzaakt te pakken."

Meer uit Voetbal

Simons krijgt rode kaart voor zware tackle op Van Dijk

LONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zichzelf en Tottenham Hotspur een slechte dienst bewezen. De middenvelder werd in de 32e minuut van de thuiswedstrijd tegen Liverpool van het veld gestuurd na een zware tackle op Virgil van Dijk, zijn aanvoerder bij Oranje.

10 minuten geleden
Ajax begint met middenvelder Steur tegen NEC

NIJMEGEN (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen NEC. De 17-jarige middenvelder krijgt het vertrouwen van interim-trainer Fred Grim na zijn goede spel van vorige week tegen Feyenoord.

31 minuten geleden
De Graafschap knokt zich naar uitzege bij TOP Oss

OSS (ANP) - De Graafschap heeft de eerste helft van het seizoen als nummer 3 van de Keuken Kampioen Divisie afgesloten. De ploeg uit Doetinchem won de uitwedstrijd tegen TOP Oss (2-3), na een achterstand van 2-0.

32 minuten geleden
Heerenveen na bekerzege in Kuip ook te sterk voor Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - SC Heerenveen is er na de bekerzege tegen Feyenoord in geslaagd ook de laatste Eredivisiewedstrijd voor de winterstop met een overwinning af te sluiten. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Almelo met 0-3 te sterk voor Heracles.

35 minuten geleden
Reijnders draagt met doelpunt bij aan zege van City

MANCHESTER (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan de thuiszege van Manchester City op West Ham United (3-0). De middenvelder maakte de tweede treffer op aangeven van Erling Haaland, de Noorse spits die tweemaal doel trof.

37 minuten geleden
Trainer Farioli haalt verdediger Silva naar FC Porto

PORTO (ANP) - Thiago Silva wordt ploeggenoot van Pablo Rosario en Luuk de Jong bij FC Porto. De 41-jarige verdediger is een contract tot aan het einde van het seizoen overeengekomen, zo meldt de koploper van Portugal.

2 uur geleden
Afrikaanse voetbalbond: Afrika Cup in de toekomst elke vier jaar

RABAT (ANP/RTR) - De Afrika Cup wordt in de toekomst elke vier jaar gespeeld, in plaats van elke twee jaar. Dat maakte de Afrikaanse voetbalbond een dag voor de start van het toernooi bekend.

3 uur geleden