Vitesse-coach Van den Brom heeft goede hoop voor toekomst
HILVERSUM (ANP) - Vitesse-coach John van den Brom heeft goede hoop dat er een oplossing wordt gevonden voor de noodlijdende club uit Arnhem. De trainer zei rondom de wedstrijd van Polen tegen Oostenrijk bij de NOS dat nieuwe partijen zich hebben gemeld bij de club die vecht tegen een grote schuld.
Vitesse is in afwachting van goedkeuring van een licentieaanvraag. De club uit Arnhem heeft een begroting ingediend bij de KNVB, maar die is door het afhaken van een investeerder op het laatste moment niet sluitend. Daar komt waarschijnlijk begin volgende week duidelijkheid over.
Van den Brom is voor het komende seizoen in de Keuken Kampioen Divisie aangesteld als de hoofdtrainer, maar moet eerst afwachten of de club wel aan het seizoen mag beginnen. "We wachten op maandag, dan worden er vervolgstappen gemaakt," zei hij. "Wij gaan volgende week in ieder geval beginnen. Hopelijk is dat voor het hele jaar en nog heel lang."
Nieuwe investeerders
Hij geeft toe dat het een vreemde manier van voorbereiden is. "Dat is heel raar voor mij en voor de spelers. Ik heb veel contact met de spelers, die ook al die dingen lezen. Wij zijn voornemens te starten met de competitie. De eerste wedstrijd is thuis tegen Telstar. Daar moeten we naartoe werken."
De coach zei dat er zich weer nieuwe investeerders voor de club hadden gemeld. "Er zijn er weer een aantal bijgekomen. Zeker nu het uur U heeft geslagen, zie je dat in de grootste nood vaak de beste oplossingen naar voren komen. Ik denk dat Vitesse zich meer druk had moeten maken als er helemaal niemand was geweest. Het goede nieuws is dat er nog genoeg partijen zijn."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - De eerste wedstrijd tussen Atlético Madrid en Arsenal in de halve finale van de Champions League is in een gelijkspel geëindigd: 1-1. De Nederlandse arbitrage vertolkte een hoofdrol. Danny Makkelie en videoscheidsrechter Dennis Higler moesten beslissen over drie potentiële strafschoppen. Beide doelpunten vielen uit een strafschop. Viktor Gyökeres zette Arsenal op voorsprong, Julián Alvarez maakte namens Atlético gelijk.
7 uur geledenVANCOUVER (ANP/RTR) - De Iraanse delegatie zal donderdag niet deelnemen aan het congres van wereldvoetbalbond FIFA in Vancouver. Dat meldt persbureau Reuters op basis van het Iraanse medium Tasnim News Agency. De afmelding zou te maken hebben met "ongepast gedrag van douaniers" op de luchthaven van Toronto. Volgens Tasnim zijn de drie vertegenwoordigers van de Iraanse voetbalbond op de eerste beschikbare vlucht teruggegaan richting Iran.
9 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Duizenden fans huldigen woensdag de selectie van ADO Den Haag op een parkeerterrein voor het stadion van de kampioen van de eerste divisie. De spelers van de selectie van coach Robin Peter worden één voor één op een podium toegezongen door een groengele massa. De fans dansen in de zon op muziek van Haagse artiesten, zwaaien met vlaggen en er worden rookbommen afgestoken.
14 uur geledenVANCOUVER (ANP/RTR) - Het Afghaanse vrouwenvoetbalteam mag na een regelwijziging van de FIFA ook zonder toestemming van de Taliban deelnemen aan officiële wedstrijden. Daartoe heeft de wereldvoetbalbond besloten tijdens een vergadering in Vancouver. Volgens de regels van de FIFA had de Afghaanse ploeg hier eigenlijk goedkeuring voor nodig van de nationale voetbalbond, die wordt bestuurd door de Taliban.
19 uur geledenVANCOUVER (ANP/RTR/DPA) - Landen krijgen meer geld voor hun deelname aan het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Wereldvoetbalbond FIFA heeft de premies met 15 procent verhoogd. Deelnemende landen, waaronder in ieder geval Duitsland, maakten zich zorgen over de hoge kosten van verblijf in met name de Verenigde Staten.
19 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.
20 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.
1 dag geleden