Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse-coach Van den Brom heeft goede hoop voor toekomst

Vitesse-coach Van den Brom heeft goede hoop voor toekomst

HILVERSUM (ANP) - Vitesse-coach John van den Brom heeft goede hoop dat er een oplossing wordt gevonden voor de noodlijdende club uit Arnhem. De trainer zei rondom de wedstrijd van Polen tegen Oostenrijk bij de NOS dat nieuwe partijen zich hebben gemeld bij de club die vecht tegen een grote schuld.

Vitesse is in afwachting van goedkeuring van een licentieaanvraag. De club uit Arnhem heeft een begroting ingediend bij de KNVB, maar die is door het afhaken van een investeerder op het laatste moment niet sluitend. Daar komt waarschijnlijk begin volgende week duidelijkheid over.

Van den Brom is voor het komende seizoen in de Keuken Kampioen Divisie aangesteld als de hoofdtrainer, maar moet eerst afwachten of de club wel aan het seizoen mag beginnen. "We wachten op maandag, dan worden er vervolgstappen gemaakt," zei hij. "Wij gaan volgende week in ieder geval beginnen. Hopelijk is dat voor het hele jaar en nog heel lang."

Nieuwe investeerders

Hij geeft toe dat het een vreemde manier van voorbereiden is. "Dat is heel raar voor mij en voor de spelers. Ik heb veel contact met de spelers, die ook al die dingen lezen. Wij zijn voornemens te starten met de competitie. De eerste wedstrijd is thuis tegen Telstar. Daar moeten we naartoe werken."

De coach zei dat er zich weer nieuwe investeerders voor de club hadden gemeld. "Er zijn er weer een aantal bijgekomen. Zeker nu het uur U heeft geslagen, zie je dat in de grootste nood vaak de beste oplossingen naar voren komen. Ik denk dat Vitesse zich meer druk had moeten maken als er helemaal niemand was geweest. Het goede nieuws is dat er nog genoeg partijen zijn."

Meer uit Voetbal

Mateta helpt Crystal Palace aan winst van Conference League

LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.

1 uur geleden
Doelman Neuer mist oefenduel van Duitsland met Finland

MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.

3 uur geleden
New York en New Jersey dagvaarden FIFA om WK-ticketverkoop

NEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.

6 uur geleden
Nieuwe directeuren volop in gesprek over toekomst Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."

6 uur geleden
Koeman mag geblesseerde tot 24 uur voor openingsduel vervangen

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.

6 uur geleden
Trainer Sarri vertrekt na teleurstellend seizoen bij Lazio

ROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.

7 uur geleden
Linksback Jetten verlaat Jong Ajax voor SC Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.

7 uur geleden