Vitesse-coach Letsch: we moeten beter met onze kansen omgaan
DUBLIN (ANP) - Trainer Thomas Letsch heeft er vertrouwen in dat Vitesse zich donderdag plaatst voor de play-offs van de Conference League. De Arnhemmers speelden vorige week in eigen stadion gelijk tegen Dundalk FC en zullen daarom in de uitwedstrijd, die in Dublin wordt gespeeld, moeten winnen.
"Het was, zeker in het eerste uur, een uitstekende wedstrijd", aldus Letsch woensdag. "We hebben echter twee dingen niet goed gedaan: we hebben de kansen niet goed afgemaakt en hebben met onze fouten twee tegendoelpunten veroorzaakt. We moeten daarvan leren en zijn ermee aan de slag gegaan. Dat willen we morgen op het veld laten zien."
Letsch heeft in Ierland niet de beschikking over de geschorste spelers Loïs Openda en Romaric Yapi. Verder kunnen Oussama Tannane, Jacob Rasmussen, Eli Dasa en Daan Reiziger wegens fysieke klachten niet meedoen.
De winnaar van komende donderdag zal hoogstwaarschijnlijk tegenover RSC Anderlecht staan in de play-offs van de Conference League. De Belgische club won afgelopen donderdag met 0-3 bij het Albanese KF Laçi.
Meer uit Sport
HERNING (ANP) - De handballers van Frankrijk hebben het recordaantal doelpunten op een EK geëvenaard. De Fransen wonnen in het Deense Herning tegen Portugal hun tweede wedstrijd in de hoofdronde van het evenement met 46-38.
38 minuten geledenINZELL (ANP) - De Noor Sander Eitrem heeft twee weken voor de Olympische Spelen als eerste schaatser de 5000 meter onder de 6 minuten gereden. Bij de wereldbekerwedstrijden in Inzell dook de 23-jarige Eitrem met 5.58,52 onder het wereldrecord van de Fransman Timothy Loubineaud van 6.00,23.
2 uur geledenINZELL (ANP) - Schaatsster Joy Beune heeft twee weken voor de Olympische Spelen in Milaan de zege op de 3000 meter moeten laten aan de Noorse Ragne Wiklund. De regerend wereldkampioene werd met 3.56,96 tweede. Wiklund won in een nieuw baanrecord van 3.54,74. Valérie Maltais uit Canada werd met 3.59,92 derde.
3 uur geledenMAASMECHELEN (ANP) - Mathieu van der Poel heeft op indrukwekkende wijze ook zijn elfde veldrit van het seizoen gewonnen. De 31-jarige wereldkampioen van Alpecin-Premier Tech was de snelste in de wereldbekerwedstrijd in Maasmechelen. De leider in het klassement evenaarde met zijn vijftigste zege in de wereldbeker het recordaantal overwinningen van de Belg Sven Nys.
4 uur geledenINZELL (ANP) - Joep Wennemars is bij de wereldbekerwedstrijden schaatsen in Inzell als derde geëindigd op de 1000 meter. De regerend wereldkampioen op de kilometer moest met 1.07,23 zijn meerdere erkennen in de Amerikaan Jordan Stolz. Die won in een nieuw baanrecord van 1.06,83 en schreef na de klassementen op de 500 en 1500 meter het derde wereldbekerklassement op zijn naam.
4 uur geledenINZELL (ANP) - Jutta Leerdam heeft bij de wereldbekerwedstrijden in Inzell de laatste 1000 meter voorafgaand aan de Olympische Spelen gewonnen. De 27-jarige Zuid-Hollandse versloeg landgenote Femke Kok in een baanrecord van 1.12,74. Kok werd met 1.13,67 derde, nog achter de Japanse Miho Takagi (1.13,43).
5 uur geledenMAASMECHELEN (ANP) - Puck Pieterse heeft de wereldbekerwedstrijd veldrijden in het Belgische Maasmechelen op haar naam geschreven. Het was voor de 23-jarige Amersfoortse de eerste zege in de wereldbeker dit seizoen.
5 uur geleden