Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse-coach Letsch trots na verdiende zege op Spurs

Vitesse-coach Letsch trots na verdiende zege op Spurs

ARNHEM (ANP) - Vitesse-coach Thomas Letsch vond dat de Arnhemmers trots op zichzelf konden zijn na de 1-0-zege op Tottenham Hotspur in de Conference League. "Als je naar de hele wedstrijd kijkt, denk ik dat we de overwinning verdienden", zei de trainer bij ESPN.

Letsch had verwacht dat Vitesse kansen zou krijgen in de tweede helft tegen het elftal dat Spurs-coach Nuno had opgesteld. "Je kon zien dat dit team niet gewend was om 90 minuten te spelen. Als de wedstrijd langer duurde, konden er kansen voor ons komen. Gelukkig hebben we Maxi Wittek", zei de coach over de matchwinner.

"1-0 tegen Tottenham Hotspur, dat klinkt goed", zei Letsch. "Dit is een speciale avond voor ons en voor Arnhem. We doen nu helemaal mee in de groepsfase en de volgende wedstrijd is bij Tottenham, ook een mooie wedstrijd. Dit soort avonden zijn belangrijk voor ons, maar we moeten ook nederig blijven. We moeten geloven in dit soort avonden en dan is het aan ons dat we die vaker hebben."

Volgens Wittek was er geen sprake van geluk dat de Arnhemmers wonnen van de nummer 5 uit de Premier League. "Vanaf het begin hebben we geprobeerd hoog druk te zetten en hebben we laten zien dat we wilden voetballen." Het doelpunt was volgens de Duitse voetballer ook geen toeval. "Daar hebben we op getraind. Als verdedigend team vergeet je de opkomende spelers vaak omdat je op de bal let. Om eerlijk te zijn, was het ook een perfecte voorzet van Eli Dasa. Hij weet me altijd te vinden."

Meer uit Voetbal

Bayern München laat Atalanta kansloos en is dicht bij kwartfinale

BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.

55 minuten geleden
Slot na nederlaag bij Galatasaray ontevreden over arbitrage

ISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.

1 uur geleden
Tudor wisselt Tottenham-doelman Kinsky na twee blunders

MADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.

2 uur geleden
Galatasaray klopt Liverpool in eerste duel achtste finales CL

ISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.

2 uur geleden
García denkt bij Ajax snel voor verandering te kunnen zorgen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.

3 uur geleden
Liverpool-trainer Slot begint bij Galatasaray met Gakpo op bank

ISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.

6 uur geleden
Engelse verdediger Walker (35) beëindigt interlandcarrière

LONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.

6 uur geleden