Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse-coach Letsch trots na verdiende zege op Spurs

Vitesse-coach Letsch trots na verdiende zege op Spurs

ARNHEM (ANP) - Vitesse-coach Thomas Letsch vond dat de Arnhemmers trots op zichzelf konden zijn na de 1-0-zege op Tottenham Hotspur in de Conference League. "Als je naar de hele wedstrijd kijkt, denk ik dat we de overwinning verdienden", zei de trainer bij ESPN.

Letsch had verwacht dat Vitesse kansen zou krijgen in de tweede helft tegen het elftal dat Spurs-coach Nuno had opgesteld. "Je kon zien dat dit team niet gewend was om 90 minuten te spelen. Als de wedstrijd langer duurde, konden er kansen voor ons komen. Gelukkig hebben we Maxi Wittek", zei de coach over de matchwinner.

"1-0 tegen Tottenham Hotspur, dat klinkt goed", zei Letsch. "Dit is een speciale avond voor ons en voor Arnhem. We doen nu helemaal mee in de groepsfase en de volgende wedstrijd is bij Tottenham, ook een mooie wedstrijd. Dit soort avonden zijn belangrijk voor ons, maar we moeten ook nederig blijven. We moeten geloven in dit soort avonden en dan is het aan ons dat we die vaker hebben."

Volgens Wittek was er geen sprake van geluk dat de Arnhemmers wonnen van de nummer 5 uit de Premier League. "Vanaf het begin hebben we geprobeerd hoog druk te zetten en hebben we laten zien dat we wilden voetballen." Het doelpunt was volgens de Duitse voetballer ook geen toeval. "Daar hebben we op getraind. Als verdedigend team vergeet je de opkomende spelers vaak omdat je op de bal let. Om eerlijk te zijn, was het ook een perfecte voorzet van Eli Dasa. Hij weet me altijd te vinden."

Meer uit Voetbal

Gakpo 'enkele weken' niet beschikbaar bij Liverpool

MILAAN (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool kan de komende weken geen beroep doen op Cody Gakpo. De Oranje-international kampt met een blessure. Dat meldde Slot een dag voor de uitwedstrijd in de Champions League bij Internazionale. Gakpo reisde niet mee met de ploeg naar Milaan.

6 uur geleden
Twee drinkpauzes bij alle wedstrijden van het WK voetbal 2026

ZÜRICH (ANP) - Alle wedstrijden tijdens het WK voetbal van volgend jaar worden twee keer onderbroken voor drinkpauzes. Dat maakte wereldvoetbalbond FIFA maandag bekend. De pauzes duren drie minuten en vinden in elke helft na 22 minuten plaats.

8 uur geleden
Salah niet in selectie Liverpool voor CL-duel met Internazionale

LIVERPOOL (ANP) - Vedette Mohamed Salah ontbreekt in de selectie van Liverpool voor het duel met Internazionale in de Champions League. De 33-jarige Egyptenaar had kritiek geuit op trainer Arne Slot en de club nadat hij bij de afgelopen wedstrijden op de reservebank moest zitten. Ook Cody Gakpo ontbreekt in de selectie van Liverpool.

11 uur geleden
Voetbalclubs willen strafrechtelijke vervolging bij wangedrag

ZEIST (ANP) - De Eredivisie CV en Coöperatie Eerste Divisie hebben een oproep gedaan aan de overheid, politie en het Openbaar Ministerie om daders bij ernstige ongeregeldheden strafrechtelijk te vervolgen. De clubs uit het betaald voetbal zijn het er "unaniem" over eens dat er strenger gestraft moet worden. "De huidige sancties zijn niet afschrikwekkend genoeg."

12 uur geleden
Ajax tegen Qarabag zonder Sutalo, Taylor en Weghorst

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Qarabag FK in de Champions League niet beschikken over Josip Sutalo, Kenneth Taylor en Wout Weghorst. Het drietal is niet fit genoeg om mee te reizen naar Azerbeidzjan, meldt de Amsterdamse club. Ook James McConnell, Gerald Alders en Steven Berghuis blijven achter in Nederland.

12 uur geleden
Arbiter Gözübüyük leidt Klassieker tussen Ajax en Feyenoord

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Serdar Gözübüyük leidt de Klassieker Ajax - Feyenoord. De Eredivisiewedstrijd in de Johan Cruijff ArenA staat voor zondag om 14.30 uur op het programma.

12 uur geleden
Twee wedstrijden schorsing voor Fortuna-speler Hubner

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan de komende twee wedstrijden niet beschikken over Justin Hubner. De verdediger kreeg zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Ajax (1-3) als invaller een rode kaart voor een harde tackle op Rayane Bounida.

13 uur geleden