Vitesse - Cambuur gaat door ondanks buikgriep bij Friese spelers
ARNHEM (ANP) - De wedstrijd tussen Vitesse en SC Cambuur in de Eredivisie gaat om 14.30 uur gewoon van start, ondanks wat onzekerheden vooraf. Heel wat spelers van Cambuur kampen met buikgriep. De Friese club heeft maar net genoeg spelers over om in actie te komen in Arnhem.
Vitesse meldt dat het van voetbalbond KNVB bevestigd heeft gekregen dat de wedstrijd doorgaat. De club uit Arnhem staat zevende met 41 punten, Cambuur vier plekken lager met 8 punten minder. Beide ploegen zijn kansrijk om aan het einde van het seizoen deel te nemen aan de play-offs voor Europees voetbal.
Uit de opstelling van Cambuur blijkt dat de Friezen kunnen beschikken over zeven wissels, onder wie twee doelmannen. Sekou Sylla werd eerst ook als wisselspeler aangekondigd, maar hij ontbreekt toch vanwege ziekte. Vergeleken met de verloren thuiswedstrijd van vorige week tegen NEC (1-2) staat met middenvelder Jasper ter Heide in Arnhem één andere speler aan de aftrap.
Meer uit Voetbal
VERONA (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar de Champions League geleid. De international zorgde in het met 2-0 gewonnen duel met Hellas Verona met zijn veertiende doelpunt voor de openingstreffer. Stephan El Shaarawy maakte in de extra tijd het tweede doelpunt.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft zich verzekerd van het vijfde Engelse ticket voor de Champions League. De club van trainer Arne Slot speelde in de laatste competitiewedstrijd met 1-1 gelijk tegen Brentford. Ook concurrent Bournemouth kwam niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen Nottingham Forest en eindigt als zesde.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft zich met de nodige moeite gehandhaafd in de Premier League. De club uit Londen won de laatste competitiewedstrijd thuis van Everton met 1-0 en eindigt als zeventiende met 41 punten.
8 uur geledenVOLENDAM (ANP) - De Mobiele Eenheid is na de wedstrijd Ajax - FC Utrecht het veld in Volendam opgekomen om de orde te bewaren. Nadat Ajax ten koste van FC Utrecht de play-offs om een plaats in de tweede voorronde van de Conference League had gewonnen, moesten fans van beide clubs gescheiden worden gehouden.
12 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Ajax heeft zich na strafschoppen ten koste van FC Utrecht gekwalificeerd voor de tweede voorronde van de Conference League. Het elftal van coach Óscar García voorkwam in Volendam dat de Amsterdamse club zich voor het eerst sinds 1965 niet zou kwalificeren voor Europees voetbal. Na een eindstand van 1-1 misten Sébastien Haller en Souffian El Karouani voor FC Utrecht.
12 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen neemt afscheid van Hidde Jurjus. Het aflopende contract van de 32-jarige doelman wordt niet verlengd, meldt de Eredivisieclub.
14 uur geledenRABAT (ANP/AFP) - Een groep Senegalese supporters die sinds de finale van de Afrika Cup in januari gevangen zat in Marokko, mag naar huis. De fans hebben "op humanitaire gronden" gratie gekregen van de Marokkaanse koning ter gelegenheid van het islamitische feest Eid al-Adha. Dat maakte het Marokkaanse koninklijk hof zondag bekend.
16 uur geleden