Vitesse - Cambuur gaat door ondanks buikgriep bij Friese spelers
ARNHEM (ANP) - De wedstrijd tussen Vitesse en SC Cambuur in de Eredivisie gaat om 14.30 uur gewoon van start, ondanks wat onzekerheden vooraf. Heel wat spelers van Cambuur kampen met buikgriep. De Friese club heeft maar net genoeg spelers over om in actie te komen in Arnhem.
Vitesse meldt dat het van voetbalbond KNVB bevestigd heeft gekregen dat de wedstrijd doorgaat. De club uit Arnhem staat zevende met 41 punten, Cambuur vier plekken lager met 8 punten minder. Beide ploegen zijn kansrijk om aan het einde van het seizoen deel te nemen aan de play-offs voor Europees voetbal.
Uit de opstelling van Cambuur blijkt dat de Friezen kunnen beschikken over zeven wissels, onder wie twee doelmannen. Sekou Sylla werd eerst ook als wisselspeler aangekondigd, maar hij ontbreekt toch vanwege ziekte. Vergeleken met de verloren thuiswedstrijd van vorige week tegen NEC (1-2) staat met middenvelder Jasper ter Heide in Arnhem één andere speler aan de aftrap.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
1 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
3 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
3 uur geleden