Vitesse - Cambuur gaat door ondanks buikgriep bij Friese spelers
ARNHEM (ANP) - De wedstrijd tussen Vitesse en SC Cambuur in de Eredivisie gaat om 14.30 uur gewoon van start, ondanks wat onzekerheden vooraf. Heel wat spelers van Cambuur kampen met buikgriep. De Friese club heeft maar net genoeg spelers over om in actie te komen in Arnhem.
Vitesse meldt dat het van voetbalbond KNVB bevestigd heeft gekregen dat de wedstrijd doorgaat. De club uit Arnhem staat zevende met 41 punten, Cambuur vier plekken lager met 8 punten minder. Beide ploegen zijn kansrijk om aan het einde van het seizoen deel te nemen aan de play-offs voor Europees voetbal.
Uit de opstelling van Cambuur blijkt dat de Friezen kunnen beschikken over zeven wissels, onder wie twee doelmannen. Sekou Sylla werd eerst ook als wisselspeler aangekondigd, maar hij ontbreekt toch vanwege ziekte. Vergeleken met de verloren thuiswedstrijd van vorige week tegen NEC (1-2) staat met middenvelder Jasper ter Heide in Arnhem één andere speler aan de aftrap.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn en Givairo Read beginnen met Feyenoord aan het uitduel met sc Heerenveen. Beide spelers zijn tijdens de winterstop weer fit geworden.
1 uur geledenHILVERSUM (ANP) - PSV verwacht deze maand duidelijkheid over de toekomst van trainer Peter Bosz, wiens contract deze zomer afloopt. Algemeen directeur Marcel Brands heeft de 62-jarige coach afgelopen week "een laatste voorstel" gedaan. "De bal ligt bij Peter en zijn zaakwaarnemer", zei Brands bij ESPN-programma Goedemorgen Eredivisie.
1 uur geledenHILVERSUM (ANP) - PSV overweegt nadrukkelijk deze winter nog een spits vast te leggen. Ricardo Pepi brak zaterdag in het thuisduel met Excelsior (5-1) een onderarm en is naar verwachting twee maanden uitgeschakeld. Ook de geblesseerde aanvallers Alassane Pléa, Ruben van Bommel en Myron Boadu ontbreken voorlopig nog.
2 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
15 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
15 uur geleden