Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse boekt belangrijke zege in degradatiestrijd

Vitesse boekt belangrijke zege in degradatiestrijd

ROTTERDAM (ANP) - Vitesse heeft een belangrijke overwinning geboekt in de strijd tegen degradatie. De ploeg van Edward Sturing versloeg in Rotterdam Excelsior met 2-1.

Met de vierde competitiezege van het seizoen doet Vitesse de laatste plaats in de Eredivisie over aan FC Volendam. De Arnhemmers staan nu op 2 punten van nummer 16 RKC Waalwijk. De nummer 16 speelt aan het einde van het seizoen in de play-offs tegen degradatie. Excelsior staat op de vijftiende plaats, 3 punten boven RKC.

In een eerste helft met weinig kansen had Excelsior een licht overwicht. Couhaib Driouech was een aantal keren gevaarlijk namens de thuisploeg en zag tien minuten voor rust een schot gestopt worden door Vitesse-doelman Eloy Room. Aan de andere kant van het veld liet Anis Hadj-Moussa zich zien met een aantal fraaie acties.

De matige eerste helft was na rust snel vergeten. Binnen een halve minuut schoot Lance Duijvestijn Excelsior op voorsprong na een voorzet van Arthur Zagre. Vitesse kwam in de 53e minuut weer langszij. Een van richting veranderde voorzet viel voor de voeten van Paxten Aaronson en de Amerikaan werkte van dichtbij binnen, 1-1. Room hield daarna onder anderen Kenzo Goudmijn en Troy Parrott van scoren af. Vitesse was uiteindelijk wel trefzeker via Nicolas Isimat-Mirin, die vier minuten voor tijd een corner binnenkopte.

Meer uit Voetbal

Juventus klimt met ruime zege op Sassuolo naar vierde plaats

SASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.

9 uur geleden
Titelverdediger Ivoorkust via Burkina Faso verder op Afrika Cup

MARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.

9 uur geleden
Real Madrid zonder geblesseerde Mbappé naar Saudi-Arabië

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.

11 uur geleden
Algerije met Hadj Moussa naar kwartfinales van de Afrika Cup

RABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.

11 uur geleden
PEC Zwolle ontbindt contract aanvaller Manu

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.

11 uur geleden
Ten Hag keert als technisch directeur terug bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.

12 uur geleden
Feyenoord-doelman Andreev maakt seizoen af bij Lech Poznan

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-doelman Plamen Andreev maakt het seizoen af bij Lech Poznan. De Poolse club huurt de 21-jarige Bulgaar en heeft daarna de optie om hem te kopen. Dat meldt Lech Poznan op de clubwebsite.

12 uur geleden