Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse bezorgt FC Twente derde nederlaag op rij

Vitesse bezorgt FC Twente derde nederlaag op rij

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft het eredivisieduel met FC Twente met 1-0 gewonnen. De ploeg uit Arnhem passeert daarmee FC Utrecht en staat in ieder geval voor één dag zesde. FC Twente blijft veertiende, met één punt meer dan nummer 15 PEC Zwolle en nummer 16 Fortuna Sittard.

Vitesse en FC Twente hadden beide hun laatste twee competitieduels verloren. De ploeg uit Arnhem ging vorige week met 4-3 onderuit bij PEC Zwolle na drie doelpunten in de slotfase.

Twente kreeg in Arnhem in de eerste helft de beste kansen. Noa Lang verzuimde te profiteren van een blunder achterin bij Vitesse en Haris Vuckic kon de bal vlak voor de rust niet voorbij doelman Remko Pasveer krijgen.

Vitesse was gestart met Riechedly Bazoer voor Matus Bero en Patrick Vroegh voor Oussama Tannane. Zowel Bazoer als Vroegh moest nog voor rust wegens blessures worden gewisseld. Jay-Roy Grot, ingevallen voor Bazoer, werd in de 70e minuut door Bryan Linssen weggestuurd en rondde na een lange rush knap af. Grot raakte bij die actie geblesseerd en moest meteen na het doelpunt het veld verlaten. FC Twente kreeg nog kansen via Vuckic en invaller Keito Nakamura, maar kon niet meer voor de gelijkmaker zorgen.

Meer uit Voetbal

Arsenal verslaat Inter in Milaan en zet zegereeks voort

MILAAN (ANP) - Arsenal heeft ook zijn zevende wedstrijd in de Champions League gewonnen. De koploper van de Premier League versloeg in stadion San Siro Internazionale met 3-1. Arsenal, met Jurriën Timber in de ploeg, is als enige nog ongeslagen in de eerste fase. De formatie van coach Mikel Arteta was al zeker van een plek in de achtste finales. Gabriel Jesus maakte twee van de drie doelpunten voor Arsenal.

7 uur geleden
Ajax houdt door zege kans op tussenronde in de Champions League

VILA-REAL (ANP) - Ajax heeft bij Villarreal de tweede overwinning (2-1) geboekt in het hoofdtoernooi van de Champions League. De Amsterdamse club van coach Fred Grim houdt door de zege nog een kans op een plaats bij de beste 24 teams. De nummers 9 tot en met 24 in de stand spelen een tussenronde.

8 uur geleden
NEC via amateurs van De Treffers naar kwartfinale KNVB-beker

GROESBEEK (ANP) - NEC heeft zich ten koste van de amateurs van De Treffers geplaatst voor de kwartfinales van de KNVB-beker. In Groesbeek eindigde de uitgestelde wedstrijd in een 2-1-zege voor de club uit Nijmegen van coach Dick Schreuder. NEC speelt in de kwartfinales van het bekertoernooi thuis tegen FC Volendam.

10 uur geleden
Directeur Te Kloese houdt vertrouwen in ommekeer met Van Persie

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese heeft er vertrouwen in dat Robin van Persie met Feyenoord weer goede resultaten gaat behalen. De algemeen en technisch directeur van de Rotterdammers ziet daarom geen reden de trainer nu te ontslaan. Dat vertelde Te Kloese na afloop van de nieuwjaarsreceptie aan journalisten.

12 uur geleden
Bondsvoorzitter KNVB: we gaan 'tot nu toe wel' naar het WK in VS

DEN HAAG (ANP) - Het Nederlands elftal gaat "tot nu toe wel" naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. "Maar Trump dreigt een hoop." Dat zegt Frank Paauw, KNVB-bondsvoorzitter, bij de uitreiking van de Nieuwsfoto van het Jaar in Den Haag, waar hij een prijs uitreikte.

13 uur geleden
Toonaangevende vrouwenvoetbalclubs over grens 150 miljoen euro

LONDEN (ANP/DPA) - Vijftien toonaangevende vrouwenvoetbalclubs zijn vorig jaar voor het eerst gezamenlijk de grens van 150 miljoen euro aan inkomsten gepasseerd. De clubs zagen hun collectieve inkomsten stijgen met 35 procent tot een totaalbedrag van 158 miljoen euro. Dat meldt accountantskantoor Deloitte.

20 uur geleden
Taylor in eerste thuisduel met Lazio hard onderuit tegen Como

ROME (ANP) - Kenneth Taylor heeft in zijn eerste thuiswedstrijd voor Lazio een forse nederlaag geleden. De van Ajax overgenomen voetballer verloor in het Stadio Olimpico in Rome met 3-0 van Como.

1 dag geleden