Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse bezorgt FC Twente derde nederlaag op rij

Vitesse bezorgt FC Twente derde nederlaag op rij

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft het eredivisieduel met FC Twente met 1-0 gewonnen. De ploeg uit Arnhem passeert daarmee FC Utrecht en staat in ieder geval voor één dag zesde. FC Twente blijft veertiende, met één punt meer dan nummer 15 PEC Zwolle en nummer 16 Fortuna Sittard.

Vitesse en FC Twente hadden beide hun laatste twee competitieduels verloren. De ploeg uit Arnhem ging vorige week met 4-3 onderuit bij PEC Zwolle na drie doelpunten in de slotfase.

Twente kreeg in Arnhem in de eerste helft de beste kansen. Noa Lang verzuimde te profiteren van een blunder achterin bij Vitesse en Haris Vuckic kon de bal vlak voor de rust niet voorbij doelman Remko Pasveer krijgen.

Vitesse was gestart met Riechedly Bazoer voor Matus Bero en Patrick Vroegh voor Oussama Tannane. Zowel Bazoer als Vroegh moest nog voor rust wegens blessures worden gewisseld. Jay-Roy Grot, ingevallen voor Bazoer, werd in de 70e minuut door Bryan Linssen weggestuurd en rondde na een lange rush knap af. Grot raakte bij die actie geblesseerd en moest meteen na het doelpunt het veld verlaten. FC Twente kreeg nog kansen via Vuckic en invaller Keito Nakamura, maar kon niet meer voor de gelijkmaker zorgen.

Meer uit Voetbal

Ook met Rutten blijft doel: Curaçao wil naar 16e finale WK

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de Curaçaose voetbalbond FFK, Gilbert Martina, gaf dinsdagmiddag (lokale tijd) op een persconferentie aan dat ook met Fred Rutten als bondscoach het doel hetzelfde blijft voor het WK 2026 voor Curaçao: "We willen in de zestiende finale komen."

4 uur geleden
Bodø schakelt Inter uit in Champions League

MILAAN (ANP) - Internazionale is uitgeschakeld in de Champions League. De finalist van vorig seizoen slaagde er in de tussenronde niet in een 3-1-nederlaag in Noorwegen tegen Bodø/Glimt weg te poetsen. In Milaan won Bodø opnieuw, nu met 2-1. Via Jens Petter Hauge en Hakon Evjen kwamen de bezoekers uit Noorwegen op een 2-0-voorsprong. Alessandro Bastoni scoorde voor Inter.

6 uur geleden
Atlético Madrid schakelt Brugge uit in CL door hattrick Sørloth

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich bij de laatste zestien van de Champions League geschaard. Het elftal van Diego Simeone versloeg Club Brugge op dinsdagavond in Madrid met 4-1, mede dankzij drie doelpunten van Alexander Sørloth. De heenwedstrijd in Brugge eindigde vorige week in 3-3.

8 uur geleden
Mexicaanse president geeft veiligheidsgarantie voor WK voetbal

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.

12 uur geleden
Real Madrid staat 100 procent achter Vinícius in racismezaak

MADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.

13 uur geleden
Carleer valt af bij Oranje-voetbalsters, Levels opgeroepen

ZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.

14 uur geleden
Marokkaans international Hakimi staat terecht voor verkrachting

PARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.

15 uur geleden