Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse bezorgt FC Twente derde nederlaag op rij

Vitesse bezorgt FC Twente derde nederlaag op rij

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft het eredivisieduel met FC Twente met 1-0 gewonnen. De ploeg uit Arnhem passeert daarmee FC Utrecht en staat in ieder geval voor één dag zesde. FC Twente blijft veertiende, met één punt meer dan nummer 15 PEC Zwolle en nummer 16 Fortuna Sittard.

Vitesse en FC Twente hadden beide hun laatste twee competitieduels verloren. De ploeg uit Arnhem ging vorige week met 4-3 onderuit bij PEC Zwolle na drie doelpunten in de slotfase.

Twente kreeg in Arnhem in de eerste helft de beste kansen. Noa Lang verzuimde te profiteren van een blunder achterin bij Vitesse en Haris Vuckic kon de bal vlak voor de rust niet voorbij doelman Remko Pasveer krijgen.

Vitesse was gestart met Riechedly Bazoer voor Matus Bero en Patrick Vroegh voor Oussama Tannane. Zowel Bazoer als Vroegh moest nog voor rust wegens blessures worden gewisseld. Jay-Roy Grot, ingevallen voor Bazoer, werd in de 70e minuut door Bryan Linssen weggestuurd en rondde na een lange rush knap af. Grot raakte bij die actie geblesseerd en moest meteen na het doelpunt het veld verlaten. FC Twente kreeg nog kansen via Vuckic en invaller Keito Nakamura, maar kon niet meer voor de gelijkmaker zorgen.

Meer uit Voetbal

Barcelona raakt koppositie kwijt na nederlaag bij Girona

GIRONA (ANP) - FC Barcelona heeft zijn tweede nederlaag op rij geleden. Vier dagen na de 4-0 bij Atlético Madrid in het Spaanse bekertoernooi verloor de ploeg van aanvoerder Frenkie de Jong de competitiewedstrijd bij Girona met 2-1. Barcelona moet na de nederlaag de koppositie in La Liga afstaan aan Real Madrid, dat nu 2 punten meer heeft.

5 uur geleden
Heitinga niet langer assistent-trainer bij Tottenham Hotspur

LONDEN (ANP) - John Heitinga is niet langer assistent-trainer bij Tottenham Hotspur. De voormalige coach van Ajax had de mogelijkheid om aan te blijven na het recente ontslag van Thomas Frank, maar heeft ervoor gekozen om afscheid te nemen. Dat meldde de club uit Londen in een verklaring.

8 uur geleden
Coach Enrique accepteert dat er 'altijd rumoer' is rond PSG

MONACO (ANP/AFP) - Coach Luis Enrique van Paris Saint-Germain is niet ingegaan op de kritiek van zijn sterspeler Ousmane Dembélé op de instelling van zijn ploeggenoten. "Rond PSG is altijd rumoer en dat moet je accepteren", was het enige wat de Spanjaard antwoordde op vragen van verslaggevers. Titelhouder PSG speelt dinsdag in de tussenronde van de Champions League de uitwedstrijd tegen AS Monaco.

9 uur geleden
Coach Mourinho van Benfica vreest 'gekrenkt' Real

LISSABON (ANP/RTR) - José Mourinho vreest Real Madrid meer dan ooit. "Een gekrenkte ploeg is gevaarlijk", zei de coach van het Portugese Benfica op de persconferentie in aanloop naar het eerste treffen met de Spaanse club in de tussenronde van de Champions League. Mourinho verwees naar de 4-2-zege op Real Madrid vorige maand in de laatste ronde van de groepsfase, waardoor vijftienvoudig Champions League-winnaar Real zich niet rechtstreeks plaatste bij de laatste zestien.

10 uur geleden
Baeten van Go Ahead mist twee duels na rood tegen Feyenoord

ZEIST (ANP) - Thibo Baeten van Go Ahead Eagles is voor drie wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk. De KNVB heeft de aanvaller de straf opgelegd vanwege de overtreding die hij zondag maakte op Feyenoord-speler Oussama Targhalline, waarvoor hij rood kreeg.

14 uur geleden
Neymar maakt na twee maanden rentree bij Santos na knieoperatie

SANTOS (ANP) - Neymar is na twee maanden blessureleed weer in actie gekomen voor zijn Braziliaanse club Santos. In het Campeonato Paulista, het kampioenschap van de staat São Paulo, viel hij bij rust in tegen Velo Clube. Hij gaf een assist in de thuiswedstrijd die Santos met 6-0 won. De Braziliaan onderging in december een knieoperatie.

18 uur geleden
Malen scoort twee keer voor AS Roma tegen Napoli

NAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.

1 dag geleden