Vitesse begint met 24 spelers aan het nieuwe seizoen
ARNHEM (ANP) - Vitesse is met 24 spelers begonnen aan de voorbereiding op het komende voetbalseizoen. De nieuwe hoofdtrainer Thomas Letsch onderwierp zijn selectie meteen aan een pittige oefensessie op de trainingsaccommodatie van Papendal. De 51-jarige Duitser ondertekende eind mei een tweejarig contract bij de Arnhemse eredivisionist.
Letsch, die eerder trainer was van onder meer Austria Wien, volgt bij Vitesse oud-speler Edward Sturing op. Sturing fungeerde in het afgelopen seizoen als interim-hoofdtrainer na het opstappen van de Rus Leonid Sloetski kort voor de winterstop. Sturing gaat bij Vitesse verder als hoofd van de jeugdopleiding.
"Het is heerlijk dat we weer begonnen zijn", liet Letsch weten. "De spelers hebben lange tijd niet met deze intensiteit kunnen trainen, dus we moeten het rustig opbouwen. Vandaar dat we veel met de bal hebben getraind, want die hebben de spelers uiteraard het meest gemist. In verschillende blokken zullen we ernaar toe werken om de speelstijl die we voor ogen hebben erin te slijpen. Ik kijk uit naar de komende weken."
Onder de 24 spelers waren Jeroen Houwen, Thomas Bruns en Oussama Darfalou, die zijn teruggekeerd van een verhuurperiode. Vanuit de Vitesse Voetbal Academie betraden Yassin Oukili, Richie Musaba, Roy Kuijpers, Daan Huisman, Million Manhoef, Enzo Cornelisse en Brend Leeflang het trainingsveld.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Vedette Mohamed Salah ontbreekt in de selectie van Liverpool voor het duel met Internazionale in de Champions League. De 33-jarige Egyptenaar had kritiek geuit op trainer Arne Slot en de club nadat hij bij de afgelopen wedstrijden op de reservebank moest zitten. Ook Cody Gakpo ontbreekt in de selectie van Liverpool.
14 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Qarabag FK in de Champions League niet beschikken over Josip Sutalo, Kenneth Taylor en Wout Weghorst. Het drietal is niet fit genoeg om mee te reizen naar Azerbeidzjan, meldt de Amsterdamse club. Ook James McConnell, Gerald Alders en Steven Berghuis blijven achter in Nederland.
47 minuten geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Serdar Gözübüyük leidt de Klassieker Ajax - Feyenoord. De Eredivisiewedstrijd in de Johan Cruijff ArenA staat voor zondag om 14.30 uur op het programma.
1 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan de komende twee wedstrijden niet beschikken over Justin Hubner. De verdediger kreeg zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Ajax (1-3) als invaller een rode kaart voor een harde tackle op Rayane Bounida.
2 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid kan de komende maanden niet beschikken over Eder Militão. De Braziliaanse verdediger heeft zondag in de met 2-0 verloren thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo een scheur in zijn linkerhamstring opgelopen, meldt de Spaanse voetbalclub.
2 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - Oud-profvoetballer Glen De Boeck is in de nacht van zondag op maandag op 54-jarige leeftijd overleden. De Belg kreeg vrijdag een zware hersenbloeding en lag sindsdien in coma. Dat meldt zijn familie.
8 uur geledenSEOUL (ANP/AFP) - Een vrouw is in Zuid-Korea veroordeeld tot vier jaar cel voor het afpersen van de bekende voetballer Son Heung-min. Ze beweerde zwanger te zijn van zijn kind en maakte hem zo 300 miljoen won, omgerekend zo'n 175.000 euro, afhandig. Een medeverdachte kreeg een celstraf van twee jaar voor poging tot afpersing.
8 uur geleden