Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse begint met 24 spelers aan het nieuwe seizoen

Vitesse begint met 24 spelers aan het nieuwe seizoen

ARNHEM (ANP) - Vitesse is met 24 spelers begonnen aan de voorbereiding op het komende voetbalseizoen. De nieuwe hoofdtrainer Thomas Letsch onderwierp zijn selectie meteen aan een pittige oefensessie op de trainingsaccommodatie van Papendal. De 51-jarige Duitser ondertekende eind mei een tweejarig contract bij de Arnhemse eredivisionist.

Letsch, die eerder trainer was van onder meer Austria Wien, volgt bij Vitesse oud-speler Edward Sturing op. Sturing fungeerde in het afgelopen seizoen als interim-hoofdtrainer na het opstappen van de Rus Leonid Sloetski kort voor de winterstop. Sturing gaat bij Vitesse verder als hoofd van de jeugdopleiding.

"Het is heerlijk dat we weer begonnen zijn", liet Letsch weten. "De spelers hebben lange tijd niet met deze intensiteit kunnen trainen, dus we moeten het rustig opbouwen. Vandaar dat we veel met de bal hebben getraind, want die hebben de spelers uiteraard het meest gemist. In verschillende blokken zullen we ernaar toe werken om de speelstijl die we voor ogen hebben erin te slijpen. Ik kijk uit naar de komende weken."

Onder de 24 spelers waren Jeroen Houwen, Thomas Bruns en Oussama Darfalou, die zijn teruggekeerd van een verhuurperiode. Vanuit de Vitesse Voetbal Academie betraden Yassin Oukili, Richie Musaba, Roy Kuijpers, Daan Huisman, Million Manhoef, Enzo Cornelisse en Brend Leeflang het trainingsveld.

Meer uit Voetbal

Secretaris-generaal Afrikaanse voetbalbond gestopt na kritiek

KAAPSTAD (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Veron Mossengo-Omba van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) is gestopt na herhaaldelijke oproepen om zijn vertrek. Mossengo-Omba meldde dat hij met pensioen gaat. Dat doet hij in een periode waarin het vertrouwen in de bond onder druk staat na de beslissing Senegal de zege van de Afrika Cup af te nemen en die toe te wijzen aan Marokko. Senegal is een procedure gestart bij sporttribunaal CAS.

1 uur geleden
Mexico en Portugal spelen 0-0 bij heropening Aztekenstadion

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De voetbalteams van Mexico en Portugal hebben het beroemde Aztekenstadion in Mexico-Stad heropend. De wedstrijd eindigde in 0-0. Bij Portugal ontbrak grote vedette Cristiano Ronaldo.

9 uur geleden
Oranje traint met reserves die mogelijk tegen Ecuador starten

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.

22 uur geleden
Senegalese spelers tonen Afrika Cup tijdens ereronde in Parijs

PARIJS (ANP) - Het nationale team van Senegal heeft zaterdagmiddag in Stade de France de Afrika Cup aan het publiek getoond. Dat deden de voetballers voor een vriendschappelijk duel met Peru dat om 17.00 uur begint in Parijs.

1 dag geleden
International Dimarco: juichen voor Bosnië instinctieve reactie

COVERCIANO (ANP/AFP) - De Italiaanse voetballers gaan er niet zomaar vanuit dat ze dinsdag in Zenica ten koste van Bosnië en Herzegovina het wereldkampioenschap bereiken. Dat zei international Federico Dimarco zaterdag, in reactie op camerabeelden waarop te zien was dat hij en zijn teamgenoten juichten toen Bosnië in de halve finale van de play-offs Wales na strafschoppen uitschakelde. Mensen maakten daaruit op dat Italië liever Bosnië zou treffen dan Wales.

1 dag geleden
FC Barcelona in kwartfinales Champions League zonder Raphinha

BARCELONA (ANP/RTR) - FC Barcelona kan in de kwartfinales van de Champions League tegen Atlético Madrid niet beschikken over aanvaller Raphinha. De 29-jarige Braziliaan heeft een hamstringblessure opgelopen in de oefenwedstrijd van Brazilië tegen Frankrijk.

1 dag geleden
Aanvoerder Van Dijk redelijk tevreden over oefenzege van Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."

1 dag geleden