Vitesse beboet voor te laat indienen van de jaarrekening
ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft een boete van de KNVB gekregen wegens het te laat indienen van de jaarrekening. De Arnhemmers moeten 20.000 euro betalen.
"De KNVB heeft ons laten weten dat we in overtreding zijn met de licentievoorwaarden en daarvoor een boete opgelegd krijgen van 20.000 euro, net als vorig seizoen. Dat is nooit fijn, maar tegelijkertijd wordt ons nu wel - gedurende het overnameproces - de tijd gegeven om de jaarrekening alsnog af te ronden en in te dienen", aldus algemeen directeur ad interim Peter Rovers.
Eerder deze week maakte Sparta bekend beboet te zijn voor dezelfde overtreding. De jaarrekening had op 2 oktober ingediend moeten zijn, maar de Rotterdammers deden dat pas op 20 oktober.
Nummer 14 Vitesse neemt het vrijdagavond op tegen PEC Zwolle, dat negende staat.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."
1 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
10 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
13 uur geledenLYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.
13 uur geledenLAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.
15 uur geleden