Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse-baas Reijntjes richt laatste hoop op miljonair Franke

Vitesse-baas Reijntjes richt laatste hoop op miljonair Franke

ARNHEM (ANP) - Vitesse-directeur Edwin Reijntjes is ook na de serieuze interesse van multimiljonair Guus Franke in een overname van de club nog niet al te optimistisch. "Zonder Franke had ik hier nu niet gezeten, want dan had ik gezegd: 'sluit de tent maar, het is voorbij'. Maar ik kan nog niet zeggen dat het goed komt, want er zijn wel heel wat dingen die nog opgelost moeten worden", lichtte Reijntjes toe op een persconferentie.

De licentiecommissie trekt per 9 juli de proflicentie van Vitesse in, zo werd dinsdag bekend. Reden daarvoor is dat de club nog geen nieuwe eigenaar heeft, de begroting niet sluitend is en er nog problemen zijn met de bankrekening bij ING en met accountant BDO. "We denken en weten dat er nog steeds een oplossing mogelijk is, alleen daar hebben we meer tijd voor nodig. Daarom zijn we in beroep gegaan tegen de beslissing van de licentiecommissie", aldus Reijntjes.

Veel van de op te lossen zaken hangen volgens de algemeen directeur met elkaar samen. "Het moeilijke aan dit het hele dossier is dat het een beetje een kip-ei-verhaal is. Want ING en BDO kijken naar de licentiecommissie en gaan gelijk akkoord als de licentie behouden blijft. Maar andersom zegt de licentiecommissie, ja, je moet wel een bankrekening hebben en je moet wel een account hebben. Dus daar zitten wij redelijk in gemangeld."

Alle ogen zijn daardoor gericht op ondernemer Franke. Reijntjes wist nog niet wanneer een deal met de steenrijke Vitesse-fan rond zou kunnen zijn, maar verkeert ook op dat vlak in tijdnood.

Meer uit Voetbal

Taylor in eerste thuisduel met Lazio hard onderuit tegen Como

ROME (ANP) - Kenneth Taylor heeft in zijn eerste thuiswedstrijd voor Lazio een forse nederlaag geleden. De van Ajax overgenomen voetballer verloor in het Stadio Olimpico in Rome met 3-0 van Como.

11 uur geleden
Ajax-trainer Grim verwacht open duel met 'gevaarlijk' Villarreal

VILA-REAL (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim denkt dat het een open wedstrijd wordt uit tegen Villarreal in de Champions League. "Het wordt een interessante wedstrijd van twee teams die uitspreken dat ze voor de winst gaan en heel graag willen winnen", aldus de coach op de persconferentie een dag voor het duel in Spanje.

14 uur geleden
Marokko klimt naar achtste plek FIFA-ranglijst, Senegal twaalfde

ZÜRICH (ANP) - Marokko klimt naar plek acht in de maandag verschenen update van de wereldranglijst van voetbalbond FIFA. De verliezend finalist van de Afrika Cup is drie plekken gestegen en staat nu een plek lager dan het Nederlands elftal, dat zevende blijft. Senegal, dat Marokko zondag in een tumultueuze finale in Rabat versloeg, klimt naar plek twaalf.

15 uur geleden
PEC Zwolle verlengt contract Mbayo en verhuurt hem aan Lavallois

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het contract van Dylan Mbayo verlengd en verhuurt hem voor de rest van het seizoen aan het Franse Stade Lavallois, dat uitkomt in de Ligue 2. Dat meldt de club maandag. Het contract van Mbayo loopt nu tot de zomer van 2027, met een optie tot de zomer van 2028.

15 uur geleden
Marokkaan Díaz diepbedroefd na missen strafschop in finale

RABAT (ANP/AFP) - De Marokkaanse aanvaller Brahim Díaz is door het stof gegaan na het missen van een strafschop in de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. De aanvaller van Real Madrid had Marokko in blessuretijd naar de eerste titel in vijftig jaar kunnen schieten, maar de zege ging in de verlenging naar Senegal.

16 uur geleden
Manchester City neemt verdediger Guéhi over van Crystal Palace

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de Engelse verdediger Marc Guéhi overgenomen van Crystal Palace. De international heeft bij de ploeg van trainer Pep Guardiola een contract getekend tot medio 2031.

17 uur geleden
Marokkaanse voetbalbond klaagt Senegal aan bij CAF en FIFA

RABAT (ANP) - De Marokkaanse voetbalbond heeft een klacht neergelegd bij de Afrikaanse voetbalfederatie CAF en wereldvoetbalbond FIFA om een straf af te dwingen voor Senegal naar aanleiding van de gebeurtenissen in de slotfase van de finale van de Afrika Cup. De bond kondigde in een verklaring de "juridische stappen" aan.

17 uur geleden