Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse-baas Reijntjes richt laatste hoop op miljonair Franke

Vitesse-baas Reijntjes richt laatste hoop op miljonair Franke

ARNHEM (ANP) - Vitesse-directeur Edwin Reijntjes is ook na de serieuze interesse van multimiljonair Guus Franke in een overname van de club nog niet al te optimistisch. "Zonder Franke had ik hier nu niet gezeten, want dan had ik gezegd: 'sluit de tent maar, het is voorbij'. Maar ik kan nog niet zeggen dat het goed komt, want er zijn wel heel wat dingen die nog opgelost moeten worden", lichtte Reijntjes toe op een persconferentie.

De licentiecommissie trekt per 9 juli de proflicentie van Vitesse in, zo werd dinsdag bekend. Reden daarvoor is dat de club nog geen nieuwe eigenaar heeft, de begroting niet sluitend is en er nog problemen zijn met de bankrekening bij ING en met accountant BDO. "We denken en weten dat er nog steeds een oplossing mogelijk is, alleen daar hebben we meer tijd voor nodig. Daarom zijn we in beroep gegaan tegen de beslissing van de licentiecommissie", aldus Reijntjes.

Veel van de op te lossen zaken hangen volgens de algemeen directeur met elkaar samen. "Het moeilijke aan dit het hele dossier is dat het een beetje een kip-ei-verhaal is. Want ING en BDO kijken naar de licentiecommissie en gaan gelijk akkoord als de licentie behouden blijft. Maar andersom zegt de licentiecommissie, ja, je moet wel een bankrekening hebben en je moet wel een account hebben. Dus daar zitten wij redelijk in gemangeld."

Alle ogen zijn daardoor gericht op ondernemer Franke. Reijntjes wist nog niet wanneer een deal met de steenrijke Vitesse-fan rond zou kunnen zijn, maar verkeert ook op dat vlak in tijdnood.

Meer uit Voetbal

Bondscoach Koeman acht kans klein dat hij nog clubtrainer wordt

TOULOUSE (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman acht de kans erg klein dat hij ooit nog als clubtrainer gaat werken. Dat zei de 62-jarige bondscoach in het programma De Avondetappe van de NOS.

54 minuten geleden
Ajax verhuurt Van Axel Dongen aan sc Heerenveen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Amourricho van Axel Dongen komend seizoen aan sc Heerenveen. De 20-jarige buitenspeler beschikt in Amsterdam nog over een contract tot en met 30 juni 2027.

1 uur geleden
Leicester City vindt in Cifuentes opvolger Van Nistelrooij

LEICESTER (ANP) - Leicester City heeft een opvolger gevonden voor Ruud van Nistelrooij, die als coach moest vertrekken na de degradatie van de club uit de Premier League. De 43-jarige Spanjaard Martí Cifuentes is aangesteld als hoofdtrainer, meldt de club. Cifuentes was voorheen trainer van Queens Park Rangers.

3 uur geleden
AZ neemt Deense aanvaller Jensen over van Viborg

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft de Deense voetballer Isak Jensen overgenomen van Viborg FF. De 21-jarige vleugelaanvaller heeft een contract in Alkmaar getekend tot medio 2030.

3 uur geleden
Sparta bevestigt huurovereenkomst doelman Drommel van PSV

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam meldt de komst van doelman Joël Drommel van PSV. De 28-jarige doelman wordt voor een seizoen gehuurd en kan de plaats gaan innemen van Nick Olij, die Sparta verruilde voor de landskampioen uit Eindhoven.

3 uur geleden
FIFA opent kaartverkoop voor WK voetbal 2026 op 10 september

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft dinsdag bekendgemaakt dat voetbalfans vanaf 10 september voor het eerst de kans krijgen om via een loting kaartjes te bestellen voor het WK voetbal van 2026 dat plaatsvindt in Canada, Mexico en de Verenigde Staten. Geïnteresseerden moeten zich daarvoor inschrijven op de website van de FIFA.

5 uur geleden
Aston Villa neemt keeper Bizot over van Stade Brest

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft doelman Marco Bizot overgenomen van Stade Brest. De club uit Birmingham heeft de oud-keeper van AZ voor een niet bekendgemaakt bedrag overgenomen van de Franse club.

6 uur geleden