Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse-baas Reijntjes richt laatste hoop op miljonair Franke

Vitesse-baas Reijntjes richt laatste hoop op miljonair Franke

ARNHEM (ANP) - Vitesse-directeur Edwin Reijntjes is ook na de serieuze interesse van multimiljonair Guus Franke in een overname van de club nog niet al te optimistisch. "Zonder Franke had ik hier nu niet gezeten, want dan had ik gezegd: 'sluit de tent maar, het is voorbij'. Maar ik kan nog niet zeggen dat het goed komt, want er zijn wel heel wat dingen die nog opgelost moeten worden", lichtte Reijntjes toe op een persconferentie.

De licentiecommissie trekt per 9 juli de proflicentie van Vitesse in, zo werd dinsdag bekend. Reden daarvoor is dat de club nog geen nieuwe eigenaar heeft, de begroting niet sluitend is en er nog problemen zijn met de bankrekening bij ING en met accountant BDO. "We denken en weten dat er nog steeds een oplossing mogelijk is, alleen daar hebben we meer tijd voor nodig. Daarom zijn we in beroep gegaan tegen de beslissing van de licentiecommissie", aldus Reijntjes.

Veel van de op te lossen zaken hangen volgens de algemeen directeur met elkaar samen. "Het moeilijke aan dit het hele dossier is dat het een beetje een kip-ei-verhaal is. Want ING en BDO kijken naar de licentiecommissie en gaan gelijk akkoord als de licentie behouden blijft. Maar andersom zegt de licentiecommissie, ja, je moet wel een bankrekening hebben en je moet wel een account hebben. Dus daar zitten wij redelijk in gemangeld."

Alle ogen zijn daardoor gericht op ondernemer Franke. Reijntjes wist nog niet wanneer een deal met de steenrijke Vitesse-fan rond zou kunnen zijn, maar verkeert ook op dat vlak in tijdnood.

Meer uit Voetbal

Drie stewards van FC Utrecht gewond na rellen met fans KRC Genk

UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.

4 uur geleden
Trainer Slot rekent niet op versterkingen voor Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."

6 uur geleden
PSV mist geblesseerden Til en Salah-Eddine tegen NAC Breda

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."

7 uur geleden
Feyenoord bevestigt vertrek Timber naar Marseille

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.

8 uur geleden
Vertrekkende Timber zal Feyenoord nooit vergeten

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.

9 uur geleden
Genk veroordeelt wangedrag fans en 'buitensporig geweld' politie

GENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.

11 uur geleden
Go Ahead verliest bij Nice en moet vrezen voor uitschakeling EL

NICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.

20 uur geleden