Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vitesse akkoord met tijdelijke salarisverlaging

Vitesse akkoord met tijdelijke salarisverlaging

ARNHEM (ANP) - De spelers, technische staf en de directie van Vitesse zijn akkoord gegaan met een tijdelijke salarisverlaging. De Arnhemse club zegt de uitgangspunten van de spelersvakbonden VVCS en ProProf, de Federatie Betaald Voetbal Organisaties (FBO) en de CBV (Coaches Betaald Voetbal) in acht te hebben genomen.

"Het is bekend dat we als club hard geraakt worden door deze crisis. Afhankelijk van wanneer we weer met publiek kunnen gaan voetballen, wordt de inkomstenderving op miljoenen euro’s geraamd. Ik begrijp dat het verzoek om een tijdelijke salarisverlaging verre van alledaags is", aldus algemeen directeur Pascal van Wijk. "Maar in deze bijzondere tijden wordt van iedereen gevraagd om de schouders eronder te zetten. Zij aan zij moeten we deze crisis doorkomen. Het doet mij daarom deugd dat we naast de afspraken met de directie ook overeenstemming hebben bereikt met spelers en de technische staf van de A-selectie. Het begrip en de loyaliteit is enorm."

Vitesse stond op het moment dat het seizoen werd stopgezet op de zevende plek. Daardoor speelt de club, waar onlangs de Duitser Thomas Letsch werd aangesteld als trainer, komend seizoen geen Europees voetbal.

Meer uit Voetbal

Meer voetbaltransfers dan vorige winterperiode in betaald voetbal

ZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.

1 uur geleden
Boete voor Inter en zonder fans naar uitduels na vuurwerkbom

MILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.

2 uur geleden
Oud-Oranjespeelster Van Lunteren verlengt voetbalcarrière weer

ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.

7 uur geleden
Erdogan helpt bij transfer middenvelder Kanté naar Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.

7 uur geleden
FC Den Bosch-fans ook na rechtszaak niet welkom in Helmond

HELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.

8 uur geleden
Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

20 uur geleden
FC Barcelona naar halve finale Spaanse beker

ALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.

20 uur geleden