
Visser verbetert ook in finale Nederlands record 100 meter horden
LA-CHAUX-DE-FONDS (ANP) - Nadine Visser heeft voor de tweede keer op een dag haar Nederlands record op de 100 meter horden verbeterd. De 29-jarige hordeloopster was in het Zwitserse La-Chaux-de-Fonds de snelste in de finale met 12,36 seconden. Daarmee was ze opnieuw sneller dan haar tijd eerder op de dag van 12,42.
Visser had in de serie haar nationale record van 12,46 verbeterd. Met die toptijd op de FBK Games had ze haar drie jaar oude toptijd van 12,51 uit de boeken gelopen. Een week later heeft ze daar nog eens een tiende van een seconde vanaf gehaald. Op de Zwitserse baan versloeg Visser net als eerder in de serie de Poolse Pia Skrzyszowska. Waar de twee hordeloopsters in de serie nog beiden 12,42 liepen, met Visser net wat sneller, werd de Poolse nu met 12,37 tweede.
Marije van Hunenstijn liep een persoonlijk record op de 200 meter (22,86). Ze eindigde als vijfde. De Duitse Jessica-Bianca Wessolly liet de snelste tijd noteren (22,50).
Meer uit Sport
ROME (ANP/RTR) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich afgemeld voor de Davis Cup Finals volgende maand in het Italiaanse Bologna. Vorig jaar won Italië met kopman Sinner, de nummer 2 van de wereld, het landentoernooi ten koste van Nederland.
4 uur geledenJAKARTA (ANP) - Turnster Naomi Visser staat na drie van de tien subdivisies op de tweede plek bij het onderdeel brug in de kwalificaties bij de WK in Jakarta. Visser, die 14,000 punten scoorde, zag alleen olympisch brugkampioene Kaylia Nemour uit Algerije het maandag beter doen: zij scoorde 15,533 punten. Sanna Veerman bezet met 13,966 punten de derde plek in het brugklassement.
5 uur geledenJAKARTA (ANP) - Turnster Naomi Visser gaat na de eerste van in totaal tien subdivisies aan de leiding op het onderdeel brug bij de kwalificaties van de WK in Jakarta. Visser kwam tot een score van 14,000 punten. Landgenote Sanna Veerman volgt op de tweede plaats met 13,966 punten. De twee turnsters moeten nog negen subdivisies afwachten of hun scores genoeg zijn voor een plek in de toestelfinale (top-8).
7 uur geledenSTOCKHOLM (ANP) - Graham Potter is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Zweden. De Engelsman is de opvolger van Jon Dahl Tomasson, die vorige week werd ontslagen. Onder leiding van de voormalige aanvaller van Feyenoord pakte Zweden slechts 1 punt in vier kwalificatieduels voor het WK van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
12 uur geledenJAKARTA (ANP) - Turner Casimir Schmidt is ook uitgeschakeld op de WK in Jakarta. De 29-jarige Hoofddorper werd 28e en is vierde reserve voor de meerkampfinale van woensdag. Schmidt kwam zondag in de vierde subdivisie van de kwalificaties door grote fouten op vloer en voltige niet verder dan 74,463 punten. Na zijn wedstrijd moest hij nog lang wachten of zijn score nog toereikend zou zijn voor de meerkampfinale (top-24).
12 uur geledenAUSTIN (ANP/RTR) - Oscar Piastri gelooft nog steeds in de wereldtitel in de Formule 1. "Ik heb een zwaar weekend achter de rug", vertelde hij na de Grote Prijs van de Verenigde Staten. "Maar je moet niet alleen naar punten kijken. Je moet ook kijken naar de kansen die er nog steeds zijn."
12 uur geledenAUSTIN (ANP/RTR) - Red Bull heeft van autosportfederatie FIA een boete van 50.000 euro gekregen, waarvan de helft voorwaardelijk, voor een incident bij de start van de Grote Prijs van de Verenigde Staten in Austin zondag.
13 uur geleden