Visser loopt WK-limiet op 100 meter horden in Turku
TURKU (ANP) - Nadine Visser heeft op de 100 meter horden voor vrouwen bij de Paavo Nurmi Games in Turku de WK-limiet van 12,84 seconden gehaald. De Nederlandse atlete kwam in de serie in exact die tijd over de streep, maar verbeterde zichzelf in de finale tot een tijd van 12,72. Dit was haar beste tijd van het seizoen.
Beide tijden waren echter niet genoeg voor de eerste plaats in de race in Finland. In de serie moest Visser haar meerdere erkennen in de Jamaicaanse Britany Anderson, die met 12,67 seconden net iets sneller was. In de finale waren zowel Anderson als de Nigeriaanse Tobi Amusan sneller dan Visser.
Vissers landgenote Zoë Sedney wist zich ook voor de finale te plaatsen, maar kon daarin - net als in de serie - niet voldoen aan de WK-limiet. Haar tijden van 13,04 en 13,07 waren niet snel genoeg.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - De shorttrackers starten bij de Olympische Spelen in Milaan in de halve finale van de aflossing met Jens van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat. Melle van 't Wout is reserve.
18 minuten geledenMILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer is op de Olympische Spelen doorgedrongen tot de finale van de 1000 meter. De olympisch kampioene op de 500 meter eindigde in de eerste halve finale in de Milano Ice Skating Arena als eerste. De finale is later op maandag, om 12.47 uur.
30 minuten geledenMILAAN (ANP) - Jens van 't Wout blijft kans houden op een derde individuele gouden medaille op de Olympische Spelen van Milaan. De 24-jarige Nederlandse shorttracker kwam maandag tijdens de voorrondes van de 500 meter niet in de problemen en ging als winnaar van zijn heat door naar de kwartfinales. De andere drie deelnemers gingen in de laatste ronde allemaal onderuit.
50 minuten geledenMILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft bij de Olympische Spelen in Milaan de halve finales op de 1000 meter bereikt. De 24-jarige Nederlandse eindigde in de derde kwartfinale in de Milano Ice Skating Arena als eerste. De halve finales en finale zijn later op maandag.
1 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Bobsleeërs Dave Wesselink en Jelen Franjic zijn hun olympische wedstrijd in de tweemansbob begonnen met een twaalfde tijd in de eerste run. Het duo kwam in de eerste afdaling op de bobsleebaan in het Cortina Sliding Centre tot een tijd van 55,83 seconden.
1 uur geledenDALLAS (ANP) - De Amerikaan Ben Shelton heeft het tennistoernooi van Dallas op zijn naam geschreven. De nummer 9 van de wereld rekende in de finale in drie sets af met zijn landgenoot Taylor Fritz, de nummer 7 van de wereld. De setstanden waren 3-6, 6-3 en 7-5.
13 uur geledenWANGELS (ANP) - Schaakgrootmeester Magnus Carlsen heeft een zoveelste wereldtitel aan zijn erelijst toegevoegd. De Noor, al vanaf 2011 de aanvoerder van de wereldranglijst, veroverde in het Duitse Wangels de eerste wereldtitel freestyleschaken. Hij versloeg in de finale de Amerikaan Fabiano Caruana na vier partijen: 2,5-1,5.
13 uur geleden