Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Visma met debutant Van Aert en titelverdediger Kuss naar Vuelta

Visma met debutant Van Aert en titelverdediger Kuss naar Vuelta

DEN BOSCH (ANP) - De Belgische renner Wout van Aert van Visma - Lease a Bike maakt vanaf zaterdag zijn debuut in de Ronde van Spanje. Van Aert is samen met titelverdediger Sepp Kuss uit Amerika aangewezen als kopman van de ploeg.

Van Aerts rol is gericht op het winnen van etappes en het ondersteunen van de klassementrenners Kuss en Cian Uijtdebroeks.

De 29-jarige Belg reed deze zomer de Tour de France en won op de Olympische Spelen de bronzen medaille in de tijdrit. Hij zegt niet vermoeid te zijn. "Tijdens de Tour vond ik tegen het einde pas echt mijn goede benen terug, wat me ook in staat stelde om op de Olympische Spelen een goed resultaat neer te zetten", aldus Van Aert op de website van Visma - Lease a Bike. "Ik voel me zeker niet uitgeblust. Het is natuurlijk afwachten hoe mijn lichaam reageert op het rijden van twee grote rondes in een jaar."

Laatste grote wielerronde Geesink

Behalve Van Aert, Kuss en Uijtdebroeks nemen ook Edoardo Affini, Dylan van Baarle, Steven Kruijswijk, Attila Valter en Robert Gesink namens Visma - Lease a Bike deel aan de Vuelta. Voor Gesink wordt het de laatste grote ronde van zijn wielercarrière.

De Vuelta start zaterdag in Lissabon met een individuele tijdrit.

Meer uit Sport

Olympische kampioenen Miura en Kihara stoppen met kunstrijden

TOKIO (ANP/AFP) - De Japanse kunstrijders Riku Miura en Ryuichi Kihara beëindigen hun carrières. Het duo veroverde in februari de gouden medaille op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina.

21 minuten geleden
Tennisser Djokovic onzeker voor masterstoernooi van Madrid

MADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic (38) weet nog niet of hij volgende week fit genoeg is om deel te nemen aan het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.

35 minuten geleden
Judoka Van Krevel verliest op EK strijd om het brons

TBILISI (ANP) - Naomi van Krevel heeft op de EK judo in het Georgische Tbilisi naast een bronzen medaille gegrepen in de klasse tot 52 kilogram. De 25-jarige judoka verloor in de strijd om het brons van de Spaanse Ariane Toro Soler, die eerder werd uitgeschakeld in de halve finale.

17 uur geleden
Brisbane houdt vast aan omstreden roeilocatie voor Spelen 2032

BRISBANE (ANP/RTR) - De organisatie van de Olympische Spelen van 2032 in het Australische Brisbane ziet geen reden om te kijken naar een alternatieve locatie voor het olympische roeitoernooi. De roeiwedstrijden moeten plaatsvinden in de rivier de Fitzroy in de deelstaat Queensland, die bekendstaat om sterke getijden en als leefgebied van krokodillen.

21 uur geleden
Poolse Swiatek begint gravelseizoen met zege op Siegemund

STUTTGART (ANP/AFP) - Iga Swiatek is overtuigend begonnen aan haar gravelseizoen. De Poolse tennisster boekte in Stuttgart in de achtste finales een duidelijke zege op de Duitse Laura Siegemund: 6-2 6-3.

1 dag geleden
Giri verslaat Blübaum en beëindigt Kandidatentoernooi als tweede

PEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is als tweede geëindigd op het Kandidatentoernooi op Cyprus. De 31-jarige Nederlandse grootmeester versloeg in de veertiende en laatste ronde in Pegeia de Duitser Matthias Blübaum.

1 dag geleden
Alcaraz trekt zich met polsblessure terug uit toernooi Barcelona

BARCELONA (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz doet deze week niet mee aan het ATP-tennistoernooi van Barcelona. De Spanjaard heeft een polsblessure, meldt de organisatie.

1 dag geleden