Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Virtuele Gold Race voor profs en liefhebbers

Virtuele Gold Race voor profs en liefhebbers

VALKENBURG (ANP) - Gefietst over Limburgse heuvels wordt er niet zondag, maar ook de Amstel Gold Race kent een alternatieve versie waaraan zowel profs als liefhebbers kunnen deelnemen. Via het platform Bkool kan iedereen zondag de finale van de Limburgse klassieker fietsen.

"We hebben er alles aangedaan om het Amstel Gold Race-weekend toch op alternatieve wijze door te laten gaan. Met de virtuele Amstel Gold Race richten we ons op iedereen die de uitdaging aan wil gaan, zowel de toerfietsers als de profrenners", zegt koersdirecteur Leo van Vliet, die een parcours van 26 kilometer heeft laten tekenen. "Het wordt geen wedstrijd, maar een gezamenlijke toertocht. Het is niet heel lang, maar de venijnige klimmetjes uit de finale van de Amstel Gold Race zitten er allemaal in." Van Vliet heeft de toezegging dat ook een aantal profrenners thuis op de rollenbank stapt. Om deel te nemen, is bezit van een interactieve hometrainer noodzaak.

De kans dat de Amstel Gold Race, uitgesteld vanwege de coronacrisis, dit jaar nog op een andere datum kan plaatsvinden is onzeker. De organisatie gaat voor een volledig wielerweekend met een mannen- en vrouwenkoers plus de toerversie op zaterdag.

Meer uit Sport

Fitte Sinner verliest slechts vier games in eerste ronde US Open

NEW YORK (ANP) - Jannik Sinner heeft zeer overtuigend de tweede ronde van de US Open bereikt. De 24-jarige titelverdediger verloor slechts vier games tegen de Tsjech Vit Kopriva: 6-1 6-1 6-2.

2 uur geleden
Vitesse in hoger beroep tegen intrekken proflicentie

ARNHEM (ANP) - Vitesse legt zich niet neer bij het intrekken van de proflicentie. De club gaat in hoger beroep tegen de uitspraak van de rechter in Utrecht, die oordeelde dat de KNVB de formatie uit de Gelderse hoofdstad terecht uit het betaald voetbal heeft gezet. Volgens een woordvoerder van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden dient de zaak komende maandag.

4 uur geleden
Volleybalsters als groepswinnaar naar achtste finales van WK

BANGKOK (ANP) - De Nederlandse volleybalsters gaan als groepswinnaar naar de achtste finales van het WK. De ploeg van bondscoach Felix Koslowski versloeg ook gastland Thailand in een sfeervolle sporthal in Bangkok: 3-2 (23-25 25-17 23-25 25-10 16-14).

5 uur geleden
Brit Turner blijft Philipsen voor in vierde etappe Vuelta

VOIRON (ANP) - Ben Turner heeft de vierde etappe van de Vuelta gewonnen. De Brit van Ineos-Grenadiers was na 206,7 kilometer in de Franse finishplaats Voiron de beste in de massasprint. Hij bleef de Belgen Jasper Philipsen en Edward Planckaert, beiden van Alpecin-Deceuninck, voor.

6 uur geleden
Formule 1-team Cadillac rijdt vanaf 2026 met Bottas en Pérez

LONDON (ANP/RTR) - Het nieuwe Amerikaanse Formule 1-team Cadillac heeft de Fin Valtteri Bottas en de Mexicaan Sergio Pérez aangekondigd als rijders voor komend seizoen. Cadillac maakt dan als elfde team zijn entree in de koningsklasse van de autosport.

9 uur geleden
Venus Williams verliest direct bij rentree op haar 25e US Open

NEW YORK (ANP/RTR) - Tennisster Venus Williams is bij haar 25e deelname aan het hoofdtoernooi van de US Open in de eerste ronde uitgeschakeld. De als elfde geplaatste Tsjechische Karolina Muchova was in drie sets te sterk voor de 45-jarige tweevoudig winnares, die na een jaar afwezigheid haar rentree vierde op het laatste grandslamtoernooi van het jaar: 6-3 2-6 6-1.

14 uur geleden
Alcaraz begint met overtuigende zege en nieuw kapsel aan US Open

NEW YORK (ANP/RTR) - De Spanjaard Carlos Alcaraz is met een overtuigende overwinning begonnen aan de US Open. Met een nieuw en kortgeschoren kapsel won de nummer 2 van de plaatsingslijst in drie sets van de ongeplaatste Amerikaan Reilly Opelka: 6-4 7-5 6-4.

14 uur geleden