Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Virgil van Dijk maakt rentree bij Liverpool

Virgil van Dijk maakt rentree bij Liverpool

INNSBRUCK (ANP) - Virgil van Dijk heeft in Oostenrijk zijn rentree gemaakt bij Liverpool. De Oranje-international, eindelijk volledig hersteld van een ernstige knieblessure, viel donderdagavond in de oefenwedstrijd tegen Hertha BSC in. Hij verving Nathaniel Phillips in de 69e minuut. Collega-verdediger Joe Gomez, die ook langdurig was uitgeschakeld, kwam toen eveneens binnen de lijnen. Hij kreeg binnen tien minuten geel.

Hertha won in het Tivoli-stadion in Innsbruck met 4-3. Santiago Ascacibar en Suat Serdar brachten de Duitsers op voorsprong. Sadio Mané en Takumi Minamino bepaalden de ruststand op 2-2. Stevan Jovetic herstelde de marge van twee doelpunten. Alex Oxlade-Chamberlain had in de slotfase het laatste woord namens Liverpool. Bij Hertha kwam Deyovaisio Zeefuik een minuut na Van Dijk in het veld. Javairô Dilrosun mocht beginnen als linksbuiten.

"285 dagen geleden begon ik aan mijn traject om weer terug op het veld te keren. Het is moeilijk om uit te drukken hoe ik me nu precies voel", schrijft Van Dijk op Twitter. "Het is belangrijk voor mij om te zeggen dat ik me gezegend voel dat ik de steun heb gehad van ongelooflijk veel mensen. De chirurg, mijn fysiotherapeuten, trainers en andere stafleden die mij hebben bijgestaan vanaf de eerste dag. En ook mijn ploeggenoten die mij energie gaven en ervoor zorgden dat ik mijn hoofd niet liet zakken. En natuurlijk vooral mijn familie, want zonder hen zou ik niets zijn. Het werk houdt nu niet op, het is pas net begonnen. We gaan door!"

Meer uit Voetbal

Oranje begint uitwedstrijd tegen Servië met Veerman en Meerdink

BELGRADO (ANP) - Het Nederlands elftal begint de uitwedstrijd tegen Servië in de Nations League zondag met Joey Veerman en Mexx Meerdink in het basiselftal. Veerman neemt op het middenveld de plaats in van Quinten Timber en wordt daarmee beloond voor zijn goede invalbeurt van donderdag in de Johan Cruijff ArenA tegen Duitsland (1-1).

6 minuten geleden
Spits Isak verlaat Zweeds voetbalelftal met lichte blessure

STOCKHOLM (ANP/RTR) - Het Zweedse nationale voetbalelftal moet het de komende Nations League-wedstrijden zonder Alexander Isak stellen. De 27-jarige spits van Liverpool moet het trainingskamp van zijn land met een lichte blessure verlaten, meldt de Zweedse bond.

57 minuten geleden
Vrouwen FC Twente verstevigen koppositie na ruime zege bij AZ

WIJDEWORMER (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben een eenvoudige overwinning geboekt op bezoek bij AZ. De ploeg van trainer Corina Dekker won met 5-0 en verstevigde daarmee de koppositie in de Vrouwen Eredivisie.

2 uur geleden
Ierse verdediger Dunne reservekeeper voor duel tegen Israël

DEBRECEN (ANP) - De Ierse verdediger Jimmy Dunne is aangewezen als een van de twee reservekeepers voor de Nations League-wedstrijd van zijn land zondagavond tegen Israël. Dat blijkt uit de wedstrijdselectie die de UEFA heeft vrijgegeven, nadat de Ierse doelman Gavin Bazunu besloot niet te spelen. Hij ontbreekt in de selectie.

6 uur geleden
Bondscoach Xavi laat Frimpong tegen Servië buiten selectie

BELGRADO (ANP) - Oranje-international Jeremie Frimpong komt zondag niet in actie in de uitwedstrijd tegen Servië in de Nations League. Bondscoach Xavi Hernández heeft besloten de rechtsback van Liverpool, die ook als rechtsbuiten kan spelen, in Belgrado op de tribune te zetten. Dat blijkt uit de wedstrijdselectie die de UEFA heeft vrijgegeven.

9 uur geleden
Wereldkampioen Spanje begint Nations League met zege op Engeland

LONDEN (ANP) - Wereldkampioen Spanje is de Nations League begonnen met een overwinning op Engeland. In het Londense Wembley was de ploeg van bondscoach Luis de la Fuente in een vermakelijke wedstrijd met 3-2 te sterk voor de nummer 3 van het afgelopen WK. De Spanjaarden maakten na rust een 2-1-achterstand goed.

17 uur geleden
Xavi heeft tegen Servië beschikking over alle 24 internationals

BELGRADO (ANP) - Bondscoach Xavi Hernández heeft zondag in de uitwedstrijd tegen Servië in de Nations League de beschikking over al zijn 24 geselecteerde spelers. Ook verdediger Jurriën Timber, die onlangs terugkeerde na een liesblessure, is inzetbaar. Dat zei de Spaanse trainer zaterdag in Belgrado.

20 uur geleden