Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Virgil van Dijk: heel veel klopte bij ons

Virgil van Dijk: heel veel klopte bij ons

LEICESTER (ANP) - Virgil van Dijk wil pas juichen als Liverpool de Engelse titel binnen heeft. De 'Reds' zetten op 'Boxing Day' wel weer een stap richting het eerste kampioenschap sinds 1990 door met 4-0 te winnen bij de eerste achtervolger, Leicester City. "Vorig seizoen verloren we maar één keer, maar werden we nog steeds geen kampioen", zei de verdediger bij Ziggo Sport. "We doen het dus wedstrijd voor wedstrijd en zullen tot de laatste speeldag alles geven."

Liverpool vergrootte de voorsprong op Leicester tot dertien punten en heeft bovendien een duel minder gespeeld. "We wisten dat het een hartstikke zware wedstrijd zou worden. Zij zijn vol vertrouwen, ze spelen goed voetbal en hebben een spits die aardig in vorm is. Maar we hebben ze goed geanalyseerd en heel veel klopte bij ons vandaag", aldus Van Dijk.

De Brabantse verdediger won dit jaar met Liverpool de Champions League, de Europese Supercup en het WK voor clubs. Met Oranje kwalificeerde de captain zich voor het EK. "Ja, 2019 is een uitstekend jaar geweest. Hopelijk wordt 2020 nóg beter."

Meer uit Voetbal

Meer voetbaltransfers dan vorige winterperiode in betaald voetbal

ZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.

1 uur geleden
Boete voor Inter en zonder fans naar uitduels na vuurwerkbom

MILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.

2 uur geleden
Oud-Oranjespeelster Van Lunteren verlengt voetbalcarrière weer

ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.

7 uur geleden
Erdogan helpt bij transfer middenvelder Kanté naar Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.

7 uur geleden
FC Den Bosch-fans ook na rechtszaak niet welkom in Helmond

HELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.

8 uur geleden
Verdediger Timber met Arsenal naar finale League Cup

LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).

20 uur geleden
FC Barcelona naar halve finale Spaanse beker

ALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.

20 uur geleden