
Vinícius leidt Real Madrid met twee treffers langs Liverpool
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft een behoorlijke stap gezet op weg naar de halve finales van de Champions League. Het elftal van trainer Zinédine Zidane versloeg dinsdag Liverpool met 3-1 en heeft daarmee een goede uitgangspositie voor de return van over acht dagen.
Vinícius Júnior had met twee doelpunten een groot aandeel in de overwinning van Real, dat de Champions League van 2016 tot 2018 drie keer op rij won. De afgelopen twee seizoenen strandde de Spaanse club in de achtste finales, tegen Ajax en Manchester City.
Voordat Real Madrid het weer tegen Liverpool opneemt, wacht zaterdag in de Spaanse competitie eerst de topper tegen FC Barcelona. Beide teams hebben de achterstand op koploper Atlético Madrid de voorbije periode nagenoeg weggewerkt.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Gennaro Gattuso is de nieuwe bondscoach van de Italiaanse voetballers. De 47-jarige oud-international, die in 2006 met zijn land de wereldtitel won, is de opvolger van Luciano Spalletti. Die werd eerder deze maand ontslagen.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery voetbalt komend seizoen weer voor NEC. De Nijmegenaren nemen de 37-jarige middenvelder over van Antwerp FC. Een jaar geleden verruilde Chery NEC voor de Belgische club.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Mathys Tel blijft voor Tottenham Hotspur uitkomen. De Franse aanvaller heeft een zesjarig contract ondertekend, zo maakte de club uit Londen bekend. De twintigjarige jeugdinternational van Frankrijk speelde de afgelopen vier maanden al op huurbasis voor de Spurs.
6 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Mehdi Taremi mist mogelijk de eerste wedstrijd van Internazionale op het WK voor clubs. De aanvaller uit Iran kan niet vanuit zijn geboorteland naar de Verenigde Staten vliegen. Iran heeft het luchtruim gesloten na aanvallen van Israël.
8 uur geledenMIAMI (ANP) - De openingswedstrijd voor het WK voor clubs heeft geen winnaar opgeleverd. Het duel tussen Inter Miami en Al-Ahly eindigde in 0-0.
9 uur geledenROME (ANP/AFP/DPA) - Gennaro Gattuso moet volgens Italiaanse media de nieuwe bondscoach van Italië worden. De voormalige middenvelder van onder meer AC Milan is dicht bij een aanstelling als opvolger van de ontslagen Luciano Spalletti, melden onder meer Gazzetta dello Sport en Sky Sport Italia.
1 dag geledenMIAMI (ANP) - Inter Miami kan zaterdag in de eerste wedstrijd op het WK voor clubteams niet beschikken over Jordi Alba. De Spaanse linkervleugelverdediger is niet op tijd fit voor de confrontatie met Al Ahly uit Egypte.
1 dag geleden