Vinícius aan de kant bij Real Madrid met hamstringblessure
MADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op steraanvaller Vinícius Júnior. De Braziliaan heeft volgens de club een hamstringblessure in zijn linkerbeen. De diagnose is maandag gesteld, meldt de Spaanse topclub op zijn website. Vinícius speelde zondag nog mee bij Real in de met 3-0 gewonnen wedstrijd tegen Leganés.
Vinícius mist door de blessure sowieso woensdag de wedstrijd in de Champions League tegen Liverpool. Spaanse media melden dat de Braziliaan mogelijk een maand aan de kant staat. In dat geval mist hij nog meer wedstrijden van zijn club.
Behalve Vinícius kan Real-coach Carlo Ancelotti woensdag in het duel met Liverpool in de Champions League ook geen beroep doen op Rodrygo, Aurélien Tchouaméni, Dani Carvajal, David Alaba en de langdurig geblesseerde Éder Militão. Lucas Vázquez die recentelijk een spierblessure opliep, zit wel weer in de selectie, meldde de Spaanse landskampioen.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Atlético Madrid heeft in de Spaanse competitie een late 2-1-overwinning geboekt bij Deportivo Alavés. Cristian Romero zorgde voor de ploeg uit Madrid in de 87e minuut voor de winnende treffer.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles is er in de Eredivisie niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam te winnen. Het elftal van trainer Joseph Oosting speelde na een slechte eerste helft met 3-3 gelijk. Voor Go Ahead was het alweer het vijfde gelijkspel in acht wedstrijden dit seizoen.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft in de Premier League een overtuigende zege geboekt. De Londenaren zetten voor eigen publiek Bournemouth met 5-1 aan de kant.
2 uur geledenAUGSBURG (ANP) - Bayern München heeft voor de tweede keer dit seizoen punten verspeeld in de Duitse voetbalcompetitie. De regerend kampioen moest zich in de uitwedstrijd tegen Augsburg FC met een gelijkspel tevredenstellen: 2-2. Eerder speelde Bayern München doelpuntloos gelijk bij Schalke 04.
2 uur geledenAUGSBURG (ANP/DPA) - Robin Fellhauer heeft zaterdag het snelste doelpunt ooit in de Bundesliga gemaakt. De aanvaller van Augsburg FC deed dat in de thuiswedstrijd tegen Bayern München, waarin hij na acht seconden scoorde.
3 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - De wedstrijd tussen Rayo Vallecano en Athletic Club in de hoogste Spaanse voetbalklasse is zaterdagmiddag gestaakt. Dat gebeurde nadat fans van de thuisclub in het Estadio de Vallecas voorwerpen op het veld gooiden uit protest tegen voorzitter Raúl Martín Presa.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Titelverdediger Arsenal heeft de eerste Premier League-wedstrijd na de interlandbreak van drie weken met 2-1 gewonnen van Leeds United. Het elftal van trainer Mikel Arteta boog een achterstand in de tweede helft om dankzij treffers van Riccardo Calafiori en Bruno Guimarães.
4 uur geleden