Vinícius aan de kant bij Real Madrid met hamstringblessure
MADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op steraanvaller Vinícius Júnior. De Braziliaan heeft volgens de club een hamstringblessure in zijn linkerbeen. De diagnose is maandag gesteld, meldt de Spaanse topclub op zijn website. Vinícius speelde zondag nog mee bij Real in de met 3-0 gewonnen wedstrijd tegen Leganés.
Vinícius mist door de blessure sowieso woensdag de wedstrijd in de Champions League tegen Liverpool. Spaanse media melden dat de Braziliaan mogelijk een maand aan de kant staat. In dat geval mist hij nog meer wedstrijden van zijn club.
Behalve Vinícius kan Real-coach Carlo Ancelotti woensdag in het duel met Liverpool in de Champions League ook geen beroep doen op Rodrygo, Aurélien Tchouaméni, Dani Carvajal, David Alaba en de langdurig geblesseerde Éder Militão. Lucas Vázquez die recentelijk een spierblessure opliep, zit wel weer in de selectie, meldde de Spaanse landskampioen.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Bij Ajax heeft zich een datalek voorgedaan. Dat bevestigt de voetbalclub op de eigen site na berichtgeving van RTL Nieuws. "Wat we nu weten, is dat van een paar honderd mensen alleen het e-mailadres is ingezien", schrijft Ajax. "Daarnaast zijn van minder dan twintig mensen met een stadionverbod hun namen, e-mailadressen en geboortedata ingezien."
9 minuten geledenPRAAG (ANP/AFP) - De Tsjechische politie heeft 32 mensen aangeklaagd in een grootschalig schandaal rond matchfixing en omkoping. Dat gebeurde na invallen bij verschillende clubs en het hoofdkantoor van de voetbalbond (FACR), aldus een officier van justitie.
43 minuten geledenALMERE (ANP) - Almere City en trainer Jeroen Rijsdijk (48) gaan na dit seizoen uit elkaar. "Jeroen heeft zich anderhalf seizoen volledig gegeven voor de club", zegt technisch manager Chiel Dekker in een persbericht. "Wij kiezen voor volgend seizoen echter voor een andere koers en ook een andere trainer."
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München is ook voor een heel hoog bedrag niet bereid de Franse aanvaller Michael Olise te verkopen. "Michael heeft een contract bij ons tot 2029, zonder ontsnappingsclausule. We zitten er ontspannen in", zei sportief directeur Max Eberl tegen Sport Bild.
3 uur geledenTOKIO (ANP) - Ajacied Takehiro Tomiyasu kan toch niet spelen voor Japan in de oefenduels met Schotland en Engeland van de komende dagen. De 27-jarige verdediger moest zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (1-1) worden gewisseld en is niet voldoende hersteld, meldt de Japanse voetbalbond.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.
17 uur geledenEMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."
17 uur geleden