Vinícius aan de kant bij Real Madrid met hamstringblessure
MADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op steraanvaller Vinícius Júnior. De Braziliaan heeft volgens de club een hamstringblessure in zijn linkerbeen. De diagnose is maandag gesteld, meldt de Spaanse topclub op zijn website. Vinícius speelde zondag nog mee bij Real in de met 3-0 gewonnen wedstrijd tegen Leganés.
Vinícius mist door de blessure sowieso woensdag de wedstrijd in de Champions League tegen Liverpool. Spaanse media melden dat de Braziliaan mogelijk een maand aan de kant staat. In dat geval mist hij nog meer wedstrijden van zijn club.
Behalve Vinícius kan Real-coach Carlo Ancelotti woensdag in het duel met Liverpool in de Champions League ook geen beroep doen op Rodrygo, Aurélien Tchouaméni, Dani Carvajal, David Alaba en de langdurig geblesseerde Éder Militão. Lucas Vázquez die recentelijk een spierblessure opliep, zit wel weer in de selectie, meldde de Spaanse landskampioen.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/AFP) - Sjachtar Donetsk speelt dit seizoen de thuiswedstrijden in het hoofdtoernooi van de Champions League in stadion Stamford Bridge van Chelsea. Dat zijn beide clubs vrijdag overeengekomen.
2 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Arsenal neemt verdediger Ezri Konsa over van Aston Villa. De 28-jarige international, die deze zomer met Engeland meedeed aan het wereldkampioenschap, ondertekent een meerjarig contract bij de regerend landskampioen uit Londen.
2 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur heeft zich versterkt met Mathieu Maertens. De 31-jarige Belgische middenvelder ondertekent bij de Friezen een contract voor een jaar, met een optie voor nog een seizoen.
3 uur geledenZÜRICH (ANP) - De tuchtcommissie van de FIFA heeft forse straffen uitgedeeld aan de Argentijnse spelers Leandro Paredes en Nahuel Molina voor hun wangedrag tijdens het afgelopen WK voetbal. Ook Thiago Almada en het staflid Roberto Ayala werden bestraft, evenals de Spanjaard Gavi. Dat maakte de FIFA vrijdag bekend.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Micky van de Ven is de nieuwe aanvoerder van Tottenham Hotspur. Dat heeft trainer Roberto De Zerbi vlak voor de start van het nieuwe seizoen van de Premier League bekendgemaakt.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - Jordy Clasie keert terug bij AZ. De aanvoerder is weer fit en maakt deel uit van de selectie voor het uitduel van zaterdag met Fortuna Sittard. "Hij is inzetbaar maar zal niet starten", vertelt trainer Leeroy Echteld op de website van zijn club.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz gaat Joey Veerman missen bij PSV. "Ik heb hem altijd opgesteld vanwege zijn kwaliteiten", zei hij op een persconferentie voor het thuisduel van zondag met FC Groningen. "In de drie jaar dat ik hier ben, zijn we regelmatig bepalende spelers kwijtgeraakt. Dat hebben we steeds opgevangen. Dat gaan we nu weer doen."
4 uur geleden