Vinícius aan de kant bij Real Madrid met hamstringblessure
MADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op steraanvaller Vinícius Júnior. De Braziliaan heeft volgens de club een hamstringblessure in zijn linkerbeen. De diagnose is maandag gesteld, meldt de Spaanse topclub op zijn website. Vinícius speelde zondag nog mee bij Real in de met 3-0 gewonnen wedstrijd tegen Leganés.
Vinícius mist door de blessure sowieso woensdag de wedstrijd in de Champions League tegen Liverpool. Spaanse media melden dat de Braziliaan mogelijk een maand aan de kant staat. In dat geval mist hij nog meer wedstrijden van zijn club.
Behalve Vinícius kan Real-coach Carlo Ancelotti woensdag in het duel met Liverpool in de Champions League ook geen beroep doen op Rodrygo, Aurélien Tchouaméni, Dani Carvajal, David Alaba en de langdurig geblesseerde Éder Militão. Lucas Vázquez die recentelijk een spierblessure opliep, zit wel weer in de selectie, meldde de Spaanse landskampioen.
Meer uit Voetbal
MIAMI (ANP/AFP) - Inter Miami heeft in de nacht van zaterdag op zondag, zonder sterspeler Lionel Messi (39), in de Leagues Cup met 2-1 verloren van het Mexicaanse Monterrey. Messi ontbrak nadat zaterdag het overlijden van zijn vader Jorge (68) bekend was geworden. Hij overleed vrijdagavond (lokale tijd) in Argentinië, waar Messi zaterdagavond aankwam.
2 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft zaterdag de "gecoördineerde en aanhoudende pogingen" om de organisatie en voorzitter Gianni Infantino te "ondermijnen" veroordeeld. De bond benadrukte dat pogingen om Infantino's leiderschap aan te vechten volgens de procedures moeten verlopen zoals die zijn vastgelegd in de statuten.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz zag een "slecht" PSV in de eerste Eredivisiewedstrijd van het seizoen. De landskampioen speelde, mede door een laat doelpunt van de bezoekers, thuis met 2-2 gelijk tegen Fortuna Sittard.
12 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ is het nieuwe Eredivisieseizoen begonnen met een overwinning op het gepromoveerde ADO Den Haag. In Alkmaar werd het zaterdagavond 2-0 voor de winnaar van de KNVB Beker en de Johan Cruijff Schaal.
12 uur geledenGLASGOW (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de derde voorronde van de Champions League bereikt. Zaterdagavond werd Rangers in Schotland met 2-1 verslagen in de finale van een mini-toernooi in de tweede voorronde. In dat toernooitje won Ajax woensdag, ook in Schotland, met 2-0 van het Deense Brøndby.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Landskampioen PSV is de jacht op de vierde landstitel op rij begonnen met een teleurstellend gelijkspel tegen Fortuna Sittard. De ploeg van trainer Peter Bosz draaide in het eigen Philips Stadion een achterstand om in een 2-1-voorsprong, maar Edouard Michut bracht de ploeg uit Sittard in de blessuretijd op gelijke hoogte.
13 uur geledenLUXEMBURG-STAD (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben de derde en laatste voorronde van de Champions League bereikt. In Luxemburg versloeg de ploeg van trainer Kasper Kurland HJK Helsinki in de tweede ronde met 3-1, dankzij drie treffers van Liz Rijsbergen.
14 uur geleden