Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vingegaard mist alleen tijdritkilometers in Tour van 2023

Vingegaard mist alleen tijdritkilometers in Tour van 2023

SINGAPORE (ANP) - Jonas Vingegaard had in de Tour de France van 2023 liever nog wat meer tijdritkilometers gezien, maar toonde zich verder tevreden over het routeschema van de ronde die hij afgelopen zomer won. "Het is een mooi parcours: veel lange beklimmingen, alleen wat weinig tijdritkilometers", vertelde de Deen van Jumbo-Visma in Singapore aan verslaggevers van onder meer Cyclingnews.

Vingegaard bezorgde de Nederlandse ploeg de eerste eindzege ooit in de Tour. Hij werd zevende in de eerste tijdrit in Kopenhagen en tweede achter zijn ploeggenoot Wout van Aert op de voorlaatste dag, maar was ook in de bergen een klasse apart. "Een tijdrit kort voor het einde zou in mijn voordeel zijn. Maar het is zoals het is", zei Vingegaard, die nog niet bevestigde dat hij op 1 juli in Bilbao aan de start zal staan. "We hebben er nog niet over gesproken. Het ligt nog open. Het kan de Tour worden, het kan de Giro worden. Mijn voorkeur ligt wel in Frankrijk. Ik wil uiteindelijk alle drie de grote rondes winnen, maar volgend jaar zal ik zeker nog niet de Giro en de Tour rijden."

Meer uit Sport

Veldrijdster Brand boekt in Niel vijfde zege van seizoen

NIEL (ANP/BELGA) - Veldrijdster Lucinda Brand heeft in de Superprestigecross in het Belgische Niel haar vijfde zege van het seizoen geboekt. De 36-jarige Nederlandse kwam vlak na de eerste ronde alleen aan de leiding en bouwde haar voorsprong daarna uit. Europees kampioene Inge van der Heijden eindigde als tweede, Aniek van Alphen maakte het volledig Nederlandse podium compleet.

1 uur geleden
Sinner begint ATP Finals met zege op Auger-Aliassime

TURIJN (ANP) - Jannik Sinner is de ATP Finals in Turijn begonnen met een overtuigende zege. De Italiaanse nummer 2 van de wereldranglijst versloeg de Canadees Félix Auger-Aliassime in twee sets: 7-5 6-1.

18 uur geleden
Uitspraak zaak Villars tegen FIA over verkiezingen op 3 december

PARIJS (ANP/RTR) - De uitspraak in de rechtszaak die coureur Laura Villars heeft aangespannen tegen de internationale autosportfederatie FIA om de verkiezingsregels aan te vechten volgt op 3 december. De 28-jarige Zwitserse wil dat de aankomende verkiezingen voor het voorzitterschap worden opgeschort. De verkiezingen staan gepland voor 12 december in Oezbekistan.

20 uur geleden
Schaatsster Beune hersteld voor 3000 meter in Salt Lake City

SALT LAKE CITY (ANP) - Schaatsster Joy Beune is voldoende hersteld om vrijdag bij de eerste wereldbekerwedstrijd in Salt Lake City van start te gaan op de 3000 meter. Dat meldt schaatsbond KNSB.

21 uur geleden
Ferrari-baas wil dat F1-coureurs Ferrari racen en minder praten

ROME (ANP/RTR) - Ferrari-topman John Elkann heeft tegen F1-coureurs Charles Leclerc en Lewis Hamilton gezegd dat ze minder moeten praten en zich moeten concentreren op het racen. Leclerc en Hamilton kenden een teleurstellend raceweekend in Brazilië, waar zij beiden uitvielen in de Grote Prijs van São Paulo.

23 uur geleden
Amerikaanse tennisser Fritz wint van Musetti op ATP Finals

TURIJN (ANP) - Taylor Fritz heeft zijn eerste wedstrijd op de ATP Finals in Turijn gewonnen. De 28-jarige Amerikaan versloeg de Italiaan Lorenzo Musetti in twee sets: 6-3 6-4.

1 dag geleden
Tennisser Alcaraz lost Sinner weer af als mondiale nummer 1

LONDEN (ANP/AFP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft de eerste plaats op de wereldranglijst weer overgenomen van Jannik Sinner. De 22-jarige Spanjaard stond een week geleden de positie af aan zijn twee jaar oudere rivaal uit Italië.

1 dag geleden