Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Villarreal verder in Champions League dankzij glansrol Danjuma

Villarreal verder in Champions League dankzij glansrol Danjuma

BERGAMO (ANP) - Villarreal gaat verder in de Champions League. Vooral dankzij een glansrol van Arnaut Danjuma Groeneveld won de Spaanse formatie bij Atalanta, 2-3. De Italianen mogen nog wel verder in de Europa League.

Halverwege leiden de Spanjaarden met 0-2. Danjuma opende de score. De international van Nederland deed na door de bal na een lange sprint tussen de benen van doelman Juan Musso door. Vlak voor rust zorgde Étienne Capoue voor 0-2.

Meteen na rust liep Villarreal verder uit. Opnieuw scoorde Danjuma, nu fraai wegdraaiend van zijn tegenstander na een pass van Gerard Moreno.

Riante mogelijkheden

Maar Atalanta gaf niet op. Door Ruslan Malinovski werd het vervolgens 1-3, Duvan Zapata zorgde zelfs voor de 2-3. De thuisclub kreeg daarna nog enkele riante mogelijkheden op de gelijkmaker.

Danjuma was basisspeler bij Villarreal. Datzelfde gold voor Marten de Roon en Hans Hateboer bij de Italianen, waar Teun Koopmeiners op de reservebank bleef.

De wedstrijd was woensdag afgelast, omdat sneeuw het veld in Bergamo onbespeelbaar had gemaakt. Manchester United eindigde als eerste in deze groep.

Meer uit Voetbal

Senegal stapt van veld in finale van Afrika Cup tegen Marokko

RABAT(ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.

10 minuten geleden
Aanvaller Malen debuteert met doelpunt voor AS Roma

TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).

1 uur geleden
Timber rekent op snel vertrek bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."

2 uur geleden
Van Persie: ik heb deze film al twintig keer afgedraaid

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."

2 uur geleden
Van Persie kan vrije val van Feyenoord tegen Sparta niet stoppen

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie slaagt er niet in Feyenoord succesvol te maken. De trainer verloor met zijn ploeg ook de stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4), waardoor hij nog meer onder druk komt te staan.

3 uur geleden
Feyenoord verliest spectaculaire stadsderby tegen Sparta: 3-4

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het winnen verleerd. De club verloor ook een spectaculaire stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4) en wacht nu al zes duels in verschillende competities vergeefs op een zege.

3 uur geleden
FC Twente wint verhitte derby op bezoek bij Heracles in Almelo

ALMELO (ANP) - FC Twente heeft in een verhitte Twentse derby met 2-0 gewonnen op bezoek bij Heracles Almelo. Het duel werd tijdelijk stilgelegd, er was een omstreden rode kaart en de videoscheidsrechter moest meerdere keren ingrijpen. Thomas van den Belt en Ricky van Wolfswinkel scoorden voor de bezoekers.

5 uur geleden