Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Villarreal verder in Champions League dankzij glansrol Danjuma

Villarreal verder in Champions League dankzij glansrol Danjuma

BERGAMO (ANP) - Villarreal gaat verder in de Champions League. Vooral dankzij een glansrol van Arnaut Danjuma Groeneveld won de Spaanse formatie bij Atalanta, 2-3. De Italianen mogen nog wel verder in de Europa League.

Halverwege leiden de Spanjaarden met 0-2. Danjuma opende de score. De international van Nederland deed na door de bal na een lange sprint tussen de benen van doelman Juan Musso door. Vlak voor rust zorgde Étienne Capoue voor 0-2.

Meteen na rust liep Villarreal verder uit. Opnieuw scoorde Danjuma, nu fraai wegdraaiend van zijn tegenstander na een pass van Gerard Moreno.

Riante mogelijkheden

Maar Atalanta gaf niet op. Door Ruslan Malinovski werd het vervolgens 1-3, Duvan Zapata zorgde zelfs voor de 2-3. De thuisclub kreeg daarna nog enkele riante mogelijkheden op de gelijkmaker.

Danjuma was basisspeler bij Villarreal. Datzelfde gold voor Marten de Roon en Hans Hateboer bij de Italianen, waar Teun Koopmeiners op de reservebank bleef.

De wedstrijd was woensdag afgelast, omdat sneeuw het veld in Bergamo onbespeelbaar had gemaakt. Manchester United eindigde als eerste in deze groep.

Meer uit Voetbal

Wieffer helpt Brighton met twee treffers langs Burnley

BURNLEY (ANP) - Mats Wieffer heeft Brighton & Hove Albion met twee doelpunten aan een 2-0-overwinning bij Burnley geholpen. De oud-Feyenoorder was mede dankzij twee afgekeurde goals van de thuisploeg de enige doelpuntenmaker van de wedstrijd.

39 minuten geleden
Kampioen PSV tegen Sparta met Flamingo, Fernandez en Pepi

ROTTERDAM (ANP) - PSV begint de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam in de Eredivisie met drie wijzigingen in vergelijking met vorige week tegen FC Utrecht. Ryan Flamingo vervangt in het centrum van de verdediging de zwaar geblesseerd geraakte Jerdy Schouten. Op het middenveld doet de 18-jarige Belg Noah Fernandez mee in plaats van Joey Veerman, die lichte klachten heeft. Dennis Man is voorin zijn plaats kwijtgeraakt aan Ricardo Pepi. Ismael Saibari start vermoedelijk als buitenspeler.

1 uur geleden
Borussia Dortmund in eigen huis onderuit tegen Bayer Leverkusen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft in de jacht op koploper Bayern München in eigen huis een kostbare nederlaag geleden tegen Bayer Leverkusen. De landskampioen van 2024 won in Dortmund met 1-0 door een treffer van Robert Andrich.

1 uur geleden
Alcaraz verslaat Vacherot en treft Sinner in finale Monaco

MONACO (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich geplaatst voor de finale van het masterstoernooi van Monte Carlo. De 22-jarige titelverdediger was in twee sets te sterk voor de Monegask Valentin Vacherot: 6-4 6-4. In de finale treft de nummer 1 van de wereld de mondiale nummer 2, Jannik Sinner.

1 uur geleden
Gorré stopt als technisch directeur voetbalbond Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dean Gorré stopt als technisch directeur van de voetbalbond van Curaçao. De 55-jarige oud-speler van onder meer Feyenoord en Ajax richt zich vanaf nu alleen op zijn baan als assistent-bondscoach van Fred Rutten.

1 uur geleden
Trainer Correia kan overstap naar FC Utrecht nog niet bevestigen

UTRECHT (ANP) - Trainer Anthony Correia van Telstar heeft nog geen akkoord bereikt met FC Utrecht om daar komend seizoen als opvolger van Ron Jans aan de slag te gaan. Dat zei hij zaterdagmiddag tegen ESPN, voorafgaand aan het competitieduel tussen beide clubs.

1 uur geleden
Koploper Arsenal lijdt pijnlijke nederlaag tegen Bournemouth

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de late overwinning (0-1) bij Sporting Portugal in de kwartfinale van de Champions League geen goed vervolg kunnen geven. In de Premier League ging de koploper in eigen huis met 2-1 onderuit tegen Bournemouth.

2 uur geleden