Villarreal verder in Champions League dankzij glansrol Danjuma
BERGAMO (ANP) - Villarreal gaat verder in de Champions League. Vooral dankzij een glansrol van Arnaut Danjuma Groeneveld won de Spaanse formatie bij Atalanta, 2-3. De Italianen mogen nog wel verder in de Europa League.
Halverwege leiden de Spanjaarden met 0-2. Danjuma opende de score. De international van Nederland deed na door de bal na een lange sprint tussen de benen van doelman Juan Musso door. Vlak voor rust zorgde Étienne Capoue voor 0-2.
Meteen na rust liep Villarreal verder uit. Opnieuw scoorde Danjuma, nu fraai wegdraaiend van zijn tegenstander na een pass van Gerard Moreno.
Riante mogelijkheden
Maar Atalanta gaf niet op. Door Ruslan Malinovski werd het vervolgens 1-3, Duvan Zapata zorgde zelfs voor de 2-3. De thuisclub kreeg daarna nog enkele riante mogelijkheden op de gelijkmaker.
Danjuma was basisspeler bij Villarreal. Datzelfde gold voor Marten de Roon en Hans Hateboer bij de Italianen, waar Teun Koopmeiners op de reservebank bleef.
De wedstrijd was woensdag afgelast, omdat sneeuw het veld in Bergamo onbespeelbaar had gemaakt. Manchester United eindigde als eerste in deze groep.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
14 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
14 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
15 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
16 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
16 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
17 uur geleden