Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Villarreal verder in Champions League dankzij glansrol Danjuma

Villarreal verder in Champions League dankzij glansrol Danjuma

BERGAMO (ANP) - Villarreal gaat verder in de Champions League. Vooral dankzij een glansrol van Arnaut Danjuma Groeneveld won de Spaanse formatie bij Atalanta, 2-3. De Italianen mogen nog wel verder in de Europa League.

Halverwege leiden de Spanjaarden met 0-2. Danjuma opende de score. De international van Nederland deed na door de bal na een lange sprint tussen de benen van doelman Juan Musso door. Vlak voor rust zorgde Étienne Capoue voor 0-2.

Meteen na rust liep Villarreal verder uit. Opnieuw scoorde Danjuma, nu fraai wegdraaiend van zijn tegenstander na een pass van Gerard Moreno.

Riante mogelijkheden

Maar Atalanta gaf niet op. Door Ruslan Malinovski werd het vervolgens 1-3, Duvan Zapata zorgde zelfs voor de 2-3. De thuisclub kreeg daarna nog enkele riante mogelijkheden op de gelijkmaker.

Danjuma was basisspeler bij Villarreal. Datzelfde gold voor Marten de Roon en Hans Hateboer bij de Italianen, waar Teun Koopmeiners op de reservebank bleef.

De wedstrijd was woensdag afgelast, omdat sneeuw het veld in Bergamo onbespeelbaar had gemaakt. Manchester United eindigde als eerste in deze groep.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht ziet met Ohio nog een spits uitvallen

UTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.

39 minuten geleden
Hänni bij RB Leipzig eerste vrouwelijke baas in de Bundesliga

LEIPZIG (ANP/DPA) - Tatjana Hänni is benoemd tot algemeen directeur bij de Duitse voetbalclub RB Leipzig. Ze is de eerste vrouw bij een Bundesliga-club die een dergelijke positie vervult. Hänni is de opvolgster van Oliver Mintzlaff, die drie jaar geleden vertrok. Sindsdien was de positie vacant.

5 uur geleden
Saibari ziet PSV duel met Atlético kort na rust weggeven

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.

17 uur geleden
Voetbalsters FC Twente verliezen bij Arsenal in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.

17 uur geleden
Koundé kopt FC Barcelona naar zege op Eintracht Frankfurt

BARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.

17 uur geleden
Liverpool verlicht druk op trainer Slot met zege bij Inter

MILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.

17 uur geleden
PSV na stunt bij Liverpool in Eindhoven ten onder tegen Atlético

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.

18 uur geleden