Villarreal strijdt na zege mee om Champions League-ticket
GRANADA (ANP) - De Spaanse voetbalclub Villarreal heeft zijn derde wedstrijd sinds de hervatting van La Liga gewonnen. Door de 1-0-zege bij Granada doet de club weer mee in de strijd om een Spaans ticket voor de Champions League.
Villarreal heeft nu 47 punten, evenveel als Real Sociedad en Getafe, maar twee minder dan nummer vier Atlético Madrid. Die drie ploegen moeten nog in actie komen in de dertigste speelronde. De eerste vier ploegen in La Liga plaatsen zich voor de groepsfase van de Champions League.
Gerard maakte het enige doelpunt. Hij scoorde al in de 11e minuut op aangeven van Ruben Peña.
Real Mallorca verzuimde om afstand te nemen van de degradatieplekken. De nummer 18 speelde 1-1 tegen hekkensluiter Leganés en blijft met 26 punten op die plaats staan. Leganés heeft twee punten minder. Salva Sevilla had Mallorca al in de 9e minuut uit een vrije trap op voorsprong geschoten. Oscar Rodriguez maakte eveneens uit een vrije trap vlak voor tijd gelijk.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
8 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
8 uur geleden