Villarreal strijdt na zege mee om Champions League-ticket
GRANADA (ANP) - De Spaanse voetbalclub Villarreal heeft zijn derde wedstrijd sinds de hervatting van La Liga gewonnen. Door de 1-0-zege bij Granada doet de club weer mee in de strijd om een Spaans ticket voor de Champions League.
Villarreal heeft nu 47 punten, evenveel als Real Sociedad en Getafe, maar twee minder dan nummer vier Atlético Madrid. Die drie ploegen moeten nog in actie komen in de dertigste speelronde. De eerste vier ploegen in La Liga plaatsen zich voor de groepsfase van de Champions League.
Gerard maakte het enige doelpunt. Hij scoorde al in de 11e minuut op aangeven van Ruben Peña.
Real Mallorca verzuimde om afstand te nemen van de degradatieplekken. De nummer 18 speelde 1-1 tegen hekkensluiter Leganés en blijft met 26 punten op die plaats staan. Leganés heeft twee punten minder. Salva Sevilla had Mallorca al in de 9e minuut uit een vrije trap op voorsprong geschoten. Oscar Rodriguez maakte eveneens uit een vrije trap vlak voor tijd gelijk.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.
1 uur geledenDEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.
8 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.
8 uur geledenZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.
8 uur geleden