Villarreal strijdt na zege mee om Champions League-ticket
GRANADA (ANP) - De Spaanse voetbalclub Villarreal heeft zijn derde wedstrijd sinds de hervatting van La Liga gewonnen. Door de 1-0-zege bij Granada doet de club weer mee in de strijd om een Spaans ticket voor de Champions League.
Villarreal heeft nu 47 punten, evenveel als Real Sociedad en Getafe, maar twee minder dan nummer vier Atlético Madrid. Die drie ploegen moeten nog in actie komen in de dertigste speelronde. De eerste vier ploegen in La Liga plaatsen zich voor de groepsfase van de Champions League.
Gerard maakte het enige doelpunt. Hij scoorde al in de 11e minuut op aangeven van Ruben Peña.
Real Mallorca verzuimde om afstand te nemen van de degradatieplekken. De nummer 18 speelde 1-1 tegen hekkensluiter Leganés en blijft met 26 punten op die plaats staan. Leganés heeft twee punten minder. Salva Sevilla had Mallorca al in de 9e minuut uit een vrije trap op voorsprong geschoten. Oscar Rodriguez maakte eveneens uit een vrije trap vlak voor tijd gelijk.
Meer uit Voetbal
BRAGA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal beginnen met een sterk gewijzigde formatie aan het oefenduel met Portugal. Ten opzichte van de vorige oefeninterland tegen Canada van vorige maand hebben alleen keepster Lize Kop, aanvoerster Dominique Janssen, rechtsback Lynn Wilms en middenveldster Wieke Kaptein hun basisplaats behouden.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Pedri keert na een maand terug in de selectie van FC Barcelona. De middenvelder is hersteld van een hamstringblessure. Trainer Hansi Flick wil hem zaterdag tijdens het thuisduel met Deportivo Alavés laten invallen.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.
5 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Chelsea-aanvaller Cole Palmer is fit genoeg om zondag te spelen in de Premier League-wedstrijd tegen Arsenal. Dat zei Chelsea-manager Enzo Maresca tijdens een persconferentie.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zondag in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam in de Eredivisie niet beschikken over Ivan Perisic. De Kroaat viel woensdag in de door de Eindhovenaren met 4-1 gewonnen ontmoeting bij Liverpool in de Champions League uit met een blessure.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Clubs uit het amateurvoetbal zijn het met clubs uit het betaald voetbal in Nederland (bvo's) niet eens geworden over een herziening van de opleidingsvergoedingen. Dat is het geld dat amateurclubs krijgen voor de jaren dat ze een speler die doorbreekt in het betaald voetbal hebben opgeleid.
12 uur geleden