Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Villarreal schakelt Juventus uit in Champions League: 0-3

Villarreal schakelt Juventus uit in Champions League: 0-3

TURIJN (ANP) - Juventus is er voor het derde seizoen op rij niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te halen. In eigen huis ging het mis tegen het Spaanse Villarreal, waar onder anderen Arnaut Danjuma scoorde: 0-3. Na het 1-1-gelijkspel in Spanje was alles nog mogelijk, maar met name in de eerste helft miste Juventus meerdere kansen. Villarreal creëerde weinig, maar was aan het eind van de wedstrijd effectief toen het voor het Italiaanse doel verscheen.

Juventus, met Matthijs de Ligt in de basis, begon sterker aan de wedstrijd en werd via een kopbal van spits Álvaro Morata na 10 minuten voor het eerst gevaarlijk. Doelman Gerónimo Rulli redde goed, net als op pogingen van Dusan Vlahovic even later.

De winterse miljoenenaankoop scoorde bij zijn Champions League-debuut tegen Villarreal drie weken geleden al na 32 seconden zijn eerste treffer. Nu raakte de 22-jarige Serviër al vroeg de lat. De Spaanse tegenstander richtte zich meer op de tegenaanval, maar wist niet vaak gevaarlijk te worden. Ook niet via aanvaller Danjuma.

Kansen

In de tweede helft was het langer wachten op kansen. Met nog een kwartier te spelen dook Villarreal op in het strafschopgebied van Juventus, waarna verdediger Daniele Rugani een overtreding maakte. Na ingrijpen van de videoscheidsrechter kregen de Spanjaarden een penalty, die Gerard Moreno benutte. Uit een hoekschop schoot Pau Torres de 2-0 raak. Na hands van De Ligt, maakte Danjuma de 3-0 uit weer een strafschop.

Door de uitschakeling van Juventus zitten geen Italiaanse ploegen bij de laatste acht in de Champions League. Spanje is met Real Madrid, Atlético Madrid en Villarreal beter vertegenwoordigd.

Juventus haalde in 2019 voor het laatst de kwartfinale in de Champions League. Toen was Ajax te sterk. Vorig jaar verloor de Italiaanse formatie in de achtste finales van FC Porto, het seizoen ervoor in dezelfde ronde van Olympique Lyon.

Meer uit Voetbal

Arsenal eenvoudig naar laatste zestien FA Cup na zege op Wigan

LONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.

2 uur geleden
Rayo Vallecano pijnigt Atlético in Madrileense derby (3-0)

MADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.

3 uur geleden
Twente na zege op Heerenveen stevig aan kop, HERA - AZ gestaakt

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.

4 uur geleden
Sparta - NEC definitief gestaakt vanwege sneeuwval

ROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.

5 uur geleden
Sparta - NEC stilgelegd vanwege sneeuw op het veld

ROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is tijdelijk gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig. Het is nog onduidelijk of het duel op zondag kan worden uitgespeeld.

6 uur geleden
Heerenveen buigt snelle achterstand tegen PEC Zwolle om in winst

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen staat weer in het linkerrijtje van de Eredivisie. Het elftal van coach Robin Veldman boog zondag een 2-0-achterstand in het Abe Lenstra Stadion tegen PEC Zwolle om in een 4-2-zege. De Friezen staan met 31 punten op de negende plek in de Eredivisie. PEC Zwolle zakt naar de dertiende plaats met een achterstand van 5 punten op sc Heerenveen.

6 uur geleden
Telstar en FC Twente spelen gelijk in Velsen-Zuid

VELSEN (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen Telstar en FC Twente is geëindigd in 1-1. Door het gelijkspel is Twente, dat nu zevende staat, op de ranglijst ingehaald door AZ. Telstar blijft 17e met 18 punten.

6 uur geleden