Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Villarreal schakelt Juventus uit in Champions League: 0-3

Villarreal schakelt Juventus uit in Champions League: 0-3

TURIJN (ANP) - Juventus is er voor het derde seizoen op rij niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te halen. In eigen huis ging het mis tegen het Spaanse Villarreal, waar onder anderen Arnaut Danjuma scoorde: 0-3. Na het 1-1-gelijkspel in Spanje was alles nog mogelijk, maar met name in de eerste helft miste Juventus meerdere kansen. Villarreal creëerde weinig, maar was aan het eind van de wedstrijd effectief toen het voor het Italiaanse doel verscheen.

Juventus, met Matthijs de Ligt in de basis, begon sterker aan de wedstrijd en werd via een kopbal van spits Álvaro Morata na 10 minuten voor het eerst gevaarlijk. Doelman Gerónimo Rulli redde goed, net als op pogingen van Dusan Vlahovic even later.

De winterse miljoenenaankoop scoorde bij zijn Champions League-debuut tegen Villarreal drie weken geleden al na 32 seconden zijn eerste treffer. Nu raakte de 22-jarige Serviër al vroeg de lat. De Spaanse tegenstander richtte zich meer op de tegenaanval, maar wist niet vaak gevaarlijk te worden. Ook niet via aanvaller Danjuma.

Kansen

In de tweede helft was het langer wachten op kansen. Met nog een kwartier te spelen dook Villarreal op in het strafschopgebied van Juventus, waarna verdediger Daniele Rugani een overtreding maakte. Na ingrijpen van de videoscheidsrechter kregen de Spanjaarden een penalty, die Gerard Moreno benutte. Uit een hoekschop schoot Pau Torres de 2-0 raak. Na hands van De Ligt, maakte Danjuma de 3-0 uit weer een strafschop.

Door de uitschakeling van Juventus zitten geen Italiaanse ploegen bij de laatste acht in de Champions League. Spanje is met Real Madrid, Atlético Madrid en Villarreal beter vertegenwoordigd.

Juventus haalde in 2019 voor het laatst de kwartfinale in de Champions League. Toen was Ajax te sterk. Vorig jaar verloor de Italiaanse formatie in de achtste finales van FC Porto, het seizoen ervoor in dezelfde ronde van Olympique Lyon.

Meer uit Voetbal

Atalanta werkt recordwinnaar Juventus uit Coppa Italia

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.

7 uur geleden
Atlético Madrid met ruime zege naar laatste vier Spaanse beker

SEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.

7 uur geleden
Telstar stunt en schakelt bekerhouder Go Ahead Eagles uit

VELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.

8 uur geleden
Oud-international Van Ginkel (33) beëindigt voetbalcarrière

ARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.

17 uur geleden
Geblesseerde keeper Ter Stegen kent 'zware uitdaging' richting WK

GIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.

19 uur geleden
PSV na eenvoudige zege op Heerenveen in halve finale beker

EINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.

1 dag geleden
Bosz verkiest Gasiorowski boven Obispo centraal achterin

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.

1 dag geleden