Villarreal ontslaat trainer Setién na vier competitiewedstrijden
VILLARREAL (ANP) - Villarreal heeft trainer Quique Setién na vier wedstrijden in het nieuwe seizoen ontslagen. De Spaanse club neemt afscheid van de coach vanwege de tegenvallende resultaten.
Setién was sinds oktober vorig jaar in dienst bij Villarreal. De 64-jarige oud-coach van FC Barcelona volgde toen de naar Aston Villa vertrokken Unai Emery op en had een contract ondertekend tot de zomer van 2024. Setién leidde de club met de vijfde plaats in La Liga naar de Europa League.
Dit seizoen kende de club een mindere seizoensstart. Van de vier competitiewedstrijden won Villarreal er slechts één en de club staat vijftiende in La Liga. De clubleiding meldt dat voetbaldirecteur Miguel Ángel Tena op interimbasis Setién zal vervangen.
Meer uit Voetbal
ELCHE (ANP) - FC Barcelona is de jacht op een derde landstitel op rij goed begonnen. De club scoorde vijf keer in de uitwedstrijd tegen Elche (0-5).
1 uur geledenRENNES (ANP) - Paris Saint-Germain is het nieuwe seizoen met een uitglijder begonnen. De landskampioen en winnaar van de laatste twee edities van de Champions League bleef in de uitwedstrijd tegen Stade Rennes steken op een gelijkspel: 2-2.
1 uur geledenTURIJN (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Torino tot een goed einde gebracht (1-2). Alphadjo Cisse en Adrien Rabiot scoorden voor de bezoekers. Ché Adams bepaalde in blessuretijd de eindstand namens de thuisploeg.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft het eerste puntenverlies geleden in La Liga. De ploeg van coach Diego Simeone kwam in het eigen Metropolitano niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Villarreal.
5 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Vijf supporters van SC Cambuur zijn gewond geraakt door vuurwerk dat bezoekende fans van Feyenoord naar hen gooiden. Dat meldt de club uit Leeuwarden.
5 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - De onderbroken wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na een halfuur bij een stand van 0-0 hervat. Scheidsrechter Danny Makkelie legde het duel na twaalf minuten stil nadat fans van de bezoekende club veel vuurwerk hadden afgestoken.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na twaalf minuten onderbroken. Scheidsrechter Danny Makkelie stuurde beide ploegen naar de kleedkamer nadat fans van de club uit Rotterdam veel vuurwerk hadden afgestoken.
8 uur geleden