Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Villarreal dankzij strafschoppen langs Getafe

Villarreal dankzij strafschoppen langs Getafe

GETAFE (ANP) - Villarreal heeft dankzij de zesde overwinning na de hervatting van de Spaanse voetbalcompetitie nog zicht op een plaats bij de eerste vier en deelname aan de Champions League. Het versloeg woensdag in een uitwedstrijd concurrent Getafe met 3-1. Aanvoerder Santi Cazorla benutte twee strafschoppen. Villarreal nam daarmee ook afstand van Getafe dat zesde bleef. De nummer 5 in Spanje gaat rechtstreeks naar de groepsfase van de Europa League.

Twee keer wees arbiter Javier Estrada naar de stip. Eerst na een overtreding van doelman David Soria op invaller Moi Gómez, kort voor tijd nadat Gómez geraakt was door Portillo. Beide keren moest de VAR eraan te pas komen om Estrada te overtuigen. Telkens was routinier Cazorla de man die vanaf 11 meter raak schoot: in de 66e en de 86e minuut. Tussendoor had invaller invaller Hugo Duro in de 80e minuut gelijkgemaakt. In blessuretijd maakte Rubén Peña er nog 3-1 van voor Villarreal dat nummer 4 Sevilla tot op drie punten nadert. Sevilla heeft nog wel een uitwedstrijd tegen Athletic tegoed. Het gat met Getafe bedraagt nu vier punten.

Meer uit Voetbal

Herstelde Miedema houdt 'best goed gevoel' over aan uitzwaaiduel

LEEUWARDEN (ANP) - Vivianne Miedema houdt een "best wel goed gevoel" over aan de uitzwaaiwedstrijd voor het EK tegen Finland (2-1). De topscorer aller tijden van Oranje speelde na een blessure haar eerste wedstrijd sinds begin april en maakte haar 98e en 99e interlandtreffer. "Ik heb keihard gewerkt om hier überhaupt te staan en het is fijn dat ik mijn doelpuntjes meepak", zei de 28-jarige spits bij ESPN.

1 uur geleden
Captain Read is trots op Europees kampioen Oranje onder 19

BOEKAREST (ANP) - Aanvoerder Givairo Read van Oranje onder 19 is "heel trots" op zijn team. Dat zei de verdediger van Feyenoord na de met 1-0 gewonnen EK-finale in Boekarest tegen Spanje. Read gaf in de 62e minuut een voorzet die door de Spaanse doelman Raúl Jiménez in eigen doel werd gewerkt. Oranje onder 19 werd voor het eerst Europees kampioen.

1 uur geleden
Smit beste speler en topscorer van EK onder 19

BOEKAREST (ANP) - Kees Smit is in Boekarest uitgeroepen tot beste speler van het EK onder 19 in Roemenië. De middenvelder van AZ werd met vier doelpunten samen met de Spanjaard Pablo García ook topscorer van het toernooi. Smit kwam in de met 1-0 gewonnen finale tegen Spanje niet tot scoren.

1 uur geleden
Van der Veen verlaat Oranje onder 19 als Europees kampioen

BOEKAREST (ANP) - Peter van der Veen (52) werkte de afgelopen twee jaar naar één doel toe: de Europese titel met Oranje onder 19. Het is gelukt. De 52-jarige bondscoach vertrekt na de 1-0-zege in de finale tegen Spanje met opgeheven hoofd bij de KNVB. Hij begint deze zomer als assistent bij het Duitse VfL Wolfsburg aan een nieuwe uitdaging.

1 uur geleden
Voetbalsters overtuigen één helft in uitzwaaiwedstrijd voor EK

LEEUWARDEN (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal kunnen met een goed gevoel afreizen naar het EK in Zwitserland. De ploeg van bondscoach Andries Jonker won het uitzwaaiduel met Finland in Leeuwarden met 2-1. De in de basis teruggekeerde Vivianne Miedema maakte in de eerste helft beide treffers van Oranje na fouten in de Finse verdediging.

1 uur geleden
Oranje onder 19 wint EK na minimale zege op Spanje

BOEKAREST (ANP) - Oranje onder 19 is in Boekarest voor het eerst Europees kampioen geworden. Het elftal van bondscoach Peter van der Veen versloeg titelverdediger Spanje in de finale met 1-0. Het enige doelpunt van de eindstrijd komt op naam van de Spaanse doelman Raul Jiménez, die een voorzet van Givairo Read in eigen doel werkte.

1 uur geleden
Oranjevrouwen kloppen Finland in uitzwaaiduel voor EK

LEEUWARDEN (ANP) - De voetbalsters van Oranje hebben het uitzwaaiduel met Finland met 2-1 gewonnen. De in de basis teruggekeerde Vivianne Miedema blonk uit in Leeuwarden en maakte haar 98e en 99e interlanddoelpunt. Aan beide treffers ging een fout in de Finse verdediging vooraf.

2 uur geleden