Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Villa-trainer Emery ziet in Ajax 'historische en succesvolle club'

Villa-trainer Emery ziet in Ajax 'historische en succesvolle club'

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa-trainer Unai Emery kijkt uit naar de duels met Ajax in de Conference League van volgende maand. Volgens de Spaanse trainer is Ajax een club die nog altijd veel aanzien geniet. Hij vergelijkt de speelstijl met AZ.

"We hebben zin om weer in Europa te gaan spelen. We gaan het opnemen tegen Ajax, een historische en een zeer succesvolle club", zei Emery vrijdagmiddag tijdens een persconferentie. "Ik denk dat we het leuk vinden om daar en hier op Villa Park een goede sfeer te creëren met onze supporters en ons spelletje te spelen in de Conference League."

Aston Villa staat vierde in de Premier League en doet daardoor volop mee om de tickets voor de Champions League. Ajax is de nummer 5 van de Eredivisie en de achterstand op de plekken die recht geven op plaatsing voor de Champions League is groot.

Opmars

"Ajax doet het weer erg goed in de competitie", zei Emery, waarschijnlijk doelend op de opmars die de club heeft ingezet nadat even de laatste plek werd bezet. "We speelden eerder tegen AZ en het is min of meer dezelfde reis die we moeten afleggen. En ze hanteren min of meer dezelfde stijl, omdat Nederlandse teams een soortgelijke opvatting hebben over voetbal. Maar we concentreren ons nu eerst op de Premier League."

Zaterdag neemt Aston Villa het op tegen Nottingham Forest, dat zestiende staat in de Premier League.

De confrontatie tussen Ajax en Aston Villa wordt op donderdag 7 en 14 maart afgewerkt.

Meer uit Voetbal

United wint van Everton en staat vierde in Premier League

LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.

5 uur geleden
UEFA schorst Prestianni na vermeend racisme voor return in Madrid

NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.

12 uur geleden
Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

17 uur geleden
Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

1 dag geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

1 dag geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

1 dag geleden
Feyenoord steviger op tweede plaats na zege met invaller Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.

1 dag geleden