Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vilhena en Schenkeveld missen Champions League met Panathinaikos

Vilhena en Schenkeveld missen Champions League met Panathinaikos

ATHENE (ANP) - De Nederlanders Tonny Vilhena en Bart Schenkeveld zijn er niet in geslaagd om zich met Panathinaikos te plaatsen voor het hoofdtoernooi van de Champions League. De Griekse formatie verloor tegen SC Braga de terugwedstrijd van de play-offs: 0-1. Oud-PSV’er Bruma maakte de treffer in het Olympisch Stadion in Athene.

Bruma werd in de 83e minuut vrijgespeeld door Ricardo Horta, waarna hij koelbloedig afrondde in de verre hoek. De Portugezen hadden het eerste duel in eigen stadion ook al met 2-1 gewonnen.

Oud-Feyenoorder Vilhena, die deze zomer overkwam van Espanyol, speelde de gehele wedstrijd voor Panathinaikos. Schenkeveld viel vlak voor rust in voor de geblesseerde Tin Jedvaj. De Grieken eindigden de wedstrijd met tien man, nadat Juankar zijn tweede gele kaart had gekregen in de blessuretijd. Het is de eerste keer sinds het seizoen 2012-2013 dat Braga het hoofdtoernooi van de Champions League bereikt.

Galatasaray had het voor eigen publiek lastig tegen Molde FK. De Turken wonnen in blessuretijd met 2-1 dankzij voormalig PSV'er Angeliño, die een vrije trap via een speler van Molde in het doel schoot. Even voor dat doelpunt was een treffer van de Noorse club afgekeurd wegens buitenspel. Galatasaray had de uitwedstrijd met 3-2 gewonnen en gaat dus ook naar het hoofdtoernooi. Young Boys plaatste zich eveneens voor de poulefase, dankzij een ruime zege op Maccabi Haifa (3-0). Het eerste duel was doelpuntloos geëindigd.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verslaat Real Oviedo en eindigt als tweede in La Liga

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).

13 uur geleden
Frankrijk zonder middenvelder Camavinga naar WK

PARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.

15 uur geleden
Ancelotti blijft tot medio 2030 bondscoach van Brazilië

RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.

18 uur geleden
Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

18 uur geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

20 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

1 dag geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

1 dag geleden