Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vilhena en Schenkeveld missen Champions League met Panathinaikos

Vilhena en Schenkeveld missen Champions League met Panathinaikos

ATHENE (ANP) - De Nederlanders Tonny Vilhena en Bart Schenkeveld zijn er niet in geslaagd om zich met Panathinaikos te plaatsen voor het hoofdtoernooi van de Champions League. De Griekse formatie verloor tegen SC Braga de terugwedstrijd van de play-offs: 0-1. Oud-PSV’er Bruma maakte de treffer in het Olympisch Stadion in Athene.

Bruma werd in de 83e minuut vrijgespeeld door Ricardo Horta, waarna hij koelbloedig afrondde in de verre hoek. De Portugezen hadden het eerste duel in eigen stadion ook al met 2-1 gewonnen.

Oud-Feyenoorder Vilhena, die deze zomer overkwam van Espanyol, speelde de gehele wedstrijd voor Panathinaikos. Schenkeveld viel vlak voor rust in voor de geblesseerde Tin Jedvaj. De Grieken eindigden de wedstrijd met tien man, nadat Juankar zijn tweede gele kaart had gekregen in de blessuretijd. Het is de eerste keer sinds het seizoen 2012-2013 dat Braga het hoofdtoernooi van de Champions League bereikt.

Galatasaray had het voor eigen publiek lastig tegen Molde FK. De Turken wonnen in blessuretijd met 2-1 dankzij voormalig PSV'er Angeliño, die een vrije trap via een speler van Molde in het doel schoot. Even voor dat doelpunt was een treffer van de Noorse club afgekeurd wegens buitenspel. Galatasaray had de uitwedstrijd met 3-2 gewonnen en gaat dus ook naar het hoofdtoernooi. Young Boys plaatste zich eveneens voor de poulefase, dankzij een ruime zege op Maccabi Haifa (3-0). Het eerste duel was doelpuntloos geëindigd.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht verliest ondanks fraaie treffer Rodríguez bij Betis

SEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.

9 uur geleden
Go Ahead Eagles kansloos onderuit tegen VfB Stuttgart

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.

9 uur geleden
Van Persie na nieuwe nederlaag: dit is de fase waarin we zitten

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.

10 uur geleden
Malen helpt Aston Villa met twee treffers langs Young Boys

BIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.

10 uur geleden
AZ boekt tegen Shelbourne tweede zege in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.

11 uur geleden
Feyenoord lijdt tegen Celtic vierde nederlaag op rij

ROTTERDAM (ANP) - Celtic heeft de problemen van Feyenoord verder vergroot. De regerend kampioen van Schotland won het Europa League-duel in De Kuip met 3-1. Voor Feyenoord, dat goed aan het seizoen was begonnen, betekende het de vierde achtereenvolgende nederlaag. Van de laatste zes wedstrijden verloor het elftal van trainer Robin van Persie er vijf.

11 uur geleden
Voetballers Kosovo krijgen 1,5 miljoen euro als ze het WK halen

PRISTINA (ANP/RTR) - De voetballers van de nationale ploeg van Kosovo krijgen van de regering van hun land 1,5 miljoen euro als ze zich weten te kwalificeren voor het WK van volgend jaar. Dat heeft interim-premier Albin Kurti gezegd in een op tv uitgezonden kabinetsvergadering.

12 uur geleden