Vilhena en Schenkeveld missen Champions League met Panathinaikos
ATHENE (ANP) - De Nederlanders Tonny Vilhena en Bart Schenkeveld zijn er niet in geslaagd om zich met Panathinaikos te plaatsen voor het hoofdtoernooi van de Champions League. De Griekse formatie verloor tegen SC Braga de terugwedstrijd van de play-offs: 0-1. Oud-PSV’er Bruma maakte de treffer in het Olympisch Stadion in Athene.
Bruma werd in de 83e minuut vrijgespeeld door Ricardo Horta, waarna hij koelbloedig afrondde in de verre hoek. De Portugezen hadden het eerste duel in eigen stadion ook al met 2-1 gewonnen.
Oud-Feyenoorder Vilhena, die deze zomer overkwam van Espanyol, speelde de gehele wedstrijd voor Panathinaikos. Schenkeveld viel vlak voor rust in voor de geblesseerde Tin Jedvaj. De Grieken eindigden de wedstrijd met tien man, nadat Juankar zijn tweede gele kaart had gekregen in de blessuretijd. Het is de eerste keer sinds het seizoen 2012-2013 dat Braga het hoofdtoernooi van de Champions League bereikt.
Galatasaray had het voor eigen publiek lastig tegen Molde FK. De Turken wonnen in blessuretijd met 2-1 dankzij voormalig PSV'er Angeliño, die een vrije trap via een speler van Molde in het doel schoot. Even voor dat doelpunt was een treffer van de Noorse club afgekeurd wegens buitenspel. Galatasaray had de uitwedstrijd met 3-2 gewonnen en gaat dus ook naar het hoofdtoernooi. Young Boys plaatste zich eveneens voor de poulefase, dankzij een ruime zege op Maccabi Haifa (3-0). Het eerste duel was doelpuntloos geëindigd.
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
5 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
5 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
9 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
12 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
12 uur geleden