
Vijftigste Europese zege voor Klopp geen reden tot feestje
LINZ (ANP) - Jürgen Klopp behaalde donderdag als eerste coach van Liverpool de vijftigste zege in een Europese wedstrijd. Zijn ploeg won in het eerste groepsduel in de Europa League met 3-1 van het Oostenrijkse Linz. De mijlpaal was voor de Duitse trainer echter geen reden voor een feestje.
"Als ik straks na de groepsfase nog steeds vijftig zeges heb, ben ik nog steeds de meest succesvolle coach van Liverpool, maar dan zal niemand blij zijn", aldus de 56-jarige Klopp. "Dit record is leuk. We hebben ook heel veel wedstrijden in Europa gespeeld en hebben vier finales gehaald. Maar dit record komt ook wel doordat we nu veel meer wedstrijden in de Europese competities hebben dan in het verleden."
De ploeg van Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch en Cody Gakpo begon moeizaam aan de wedstrijd in Linz. De thuisploeg kwam met 1-0 voor, maar na de rust zette de ploeg van Klopp de zaken met drie treffers recht.
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft een accountant gevonden. De club meldt dat het dicht bij een akkoord is met CROP. Die moet als accountant de jaarrekeningen van Vitesse controleren en goedkeuren. Een geldige accountantsverklaring is nodig om betaald voetbal te kunnen blijven spelen. De nummer laatst van de Keuken Kampioen Divisie zit echter nog niet op een lijn met de licentiecommissie.
9 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Wouter Goes mist alleen de thuiswedstrijd van AZ van zondag tegen FC Groningen. De tuchtcommissie van de KNVB heeft de verdediger voor twee duels geschorst, waarvan één voorwaardelijk.
43 minuten geledenMADRID (ANP) - Xabi Alonso gaat volgend seizoen aan de slag als hoofdtrainer van Real Madrid. Volgens Marca tekent de coach van Bayer Leverkusen nog deze maand een contract voor drie seizoenen.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Davy van den Berg keert terug bij FC Utrecht. De middenvelder verlaat PEC Zwolle transfervrij aan het einde van dit seizoen en tekent een driejarig contract bij de club waarvoor hij van 2019 tot en met 2022 ook in actie kwam.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse neemt afscheid van hoofdtrainer John van den Brom. De nieuwe eigenaren van de club gaan op zoek naar een coach die een jeugdige selectie moet aansturen.
1 uur geledenBODØ (ANP) - Micky van de Ven is blij dat Tottenham Hotspur een vooralsnog teleurstellend seizoen toch met een hoofdprijs kan afsluiten. "Het was een zwaar jaar maar we zijn maar één zege verwijderd van succes", zei de Nederlandse verdediger na de uitzege op Bodø/Glimt in de halve finale van de Europa League (0-2).
3 uur geledenBILBAO/BODØ (ANP) - De finale van de Europa League gaat tussen Manchester United en Tottenham Hotspur, de nummers 15 en 16 van de Premier League.
13 uur geleden