Vijftigste Europese zege voor Klopp geen reden tot feestje
LINZ (ANP) - Jürgen Klopp behaalde donderdag als eerste coach van Liverpool de vijftigste zege in een Europese wedstrijd. Zijn ploeg won in het eerste groepsduel in de Europa League met 3-1 van het Oostenrijkse Linz. De mijlpaal was voor de Duitse trainer echter geen reden voor een feestje.
"Als ik straks na de groepsfase nog steeds vijftig zeges heb, ben ik nog steeds de meest succesvolle coach van Liverpool, maar dan zal niemand blij zijn", aldus de 56-jarige Klopp. "Dit record is leuk. We hebben ook heel veel wedstrijden in Europa gespeeld en hebben vier finales gehaald. Maar dit record komt ook wel doordat we nu veel meer wedstrijden in de Europese competities hebben dan in het verleden."
De ploeg van Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch en Cody Gakpo begon moeizaam aan de wedstrijd in Linz. De thuisploeg kwam met 1-0 voor, maar na de rust zette de ploeg van Klopp de zaken met drie treffers recht.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
18 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
20 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
21 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
23 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
23 uur geleden