Vijfde zege op rij voor Marseille
ANGERS (ANP/Belga) - Olympique Marseille heeft in de Franse competitie de vijfde opeenvolgende zege geboekt. De uitwedstrijd tegen Angers werd met 2-0 gewonnen door de ploeg van Kevin Strootman, die de hele wedstrijd meedeed.
Morgan Sanson schoot Marseille na een kwartier op voorsprong en vlak voor rust maakte Dimitri Payet er vanuit een strafschop 0-2 van. Ook in de vier voorgaande wedstrijden scoorde Marseille twee keer.
Door de zegereeks is Marseille koploper Paris Saint-Germain tot op twee punten genaderd. PSG heeft wel twee duels minder gespeeld.
Het duel tussen Girondins de Bordeaux en Nîmes Olympique werd voor een klein half uur stilgelegd omdat boze Bordeauxsupporters het veld betraden. Zij uitten hun ongenoegen over het feit dat een kritisch spandoek, met betrekking tot het bestuur, van hen werd verwijderd. Na een oponthoud van ongeveer twintig minuten werd de wedstrijd hervat, met de getoonde boodschap op het spandoek duidelijk zichtbaar.
Bordeaux won met 6-0 en Josh Maja scoorde drie keer.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.
30 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.
30 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."
1 uur geledenPARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft de voorlaatste oefenwedstrijd voor de start van het wereldkampioenschap verrassend verloren. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal een dag voor het vertrek naar de Verenigde Staten in stadion De Kuip in de slotfase onderuit gaan tegen Algerije: 0-1.
1 uur geledenLUIK (ANP/Belga) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo hebben een oefenwedstrijd tegen Denemarken met 0-0 gelijkgespeeld. De wedstrijd tegen de Denen, die zich niet wisten te kwalificeren voor het WK, vond plaats in het Belgische Luik. De Congolezen bereiden zich in België voor op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong is vanaf nu de tweede aanvoerder van het Nederlands elftal. Dat werd woensdag duidelijk toen bondscoach Ronald Koeman in de oefenwedstrijd tegen Algerije aanvoerder Virgil van Dijk halverwege van het veld haalde.
1 uur geleden