Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vijfde zege op rij voor Marseille

Vijfde zege op rij voor Marseille

ANGERS (ANP/Belga) - Olympique Marseille heeft in de Franse competitie de vijfde opeenvolgende zege geboekt. De uitwedstrijd tegen Angers werd met 2-0 gewonnen door de ploeg van Kevin Strootman, die de hele wedstrijd meedeed.

Morgan Sanson schoot Marseille na een kwartier op voorsprong en vlak voor rust maakte Dimitri Payet er vanuit een strafschop 0-2 van. Ook in de vier voorgaande wedstrijden scoorde Marseille twee keer.

Door de zegereeks is Marseille koploper Paris Saint-Germain tot op twee punten genaderd. PSG heeft wel twee duels minder gespeeld.

Het duel tussen Girondins de Bordeaux en Nîmes Olympique werd voor een klein half uur stilgelegd omdat boze Bordeauxsupporters het veld betraden. Zij uitten hun ongenoegen over het feit dat een kritisch spandoek, met betrekking tot het bestuur, van hen werd verwijderd. Na een oponthoud van ongeveer twintig minuten werd de wedstrijd hervat, met de getoonde boodschap op het spandoek duidelijk zichtbaar.

Bordeaux won met 6-0 en Josh Maja scoorde drie keer.

Meer uit Voetbal

Pjaca keert terug in selectie FC Twente voor uitduel met Heracles

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).

12 minuten geleden
Feyenoord verwacht geblesseerde Read pas in maart terug

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.

49 minuten geleden
Afgelaste wedstrijd NEC - FC Utrecht op 11 februari ingehaald

ZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.

1 uur geleden
Liverpool-trainer Slot kijkt uit naar terugkeer aanvaller Salah

LIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.

3 uur geleden
Musiala staat na halfjaar voor rentree bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.

3 uur geleden
Fortuna Sittard huurt Spartaan Duijvestijn tot einde seizoen

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard huurt tot het einde van het seizoen Lance Duijvestijn van Sparta. Dat meldt de Rotterdamse club op de eigen website. De 27-jarige middenvelder speelde sinds afgelopen zomer voor Sparta.

4 uur geleden
Le Monde: salaris Infantino flink gegroeid sinds zijn aanstelling

ZÜRICH (ANP) - Het inkomen van FIFA-voorzitter Gianni Infantino is vier keer zo hoog sinds zijn aanstelling in 2016. Dat blijkt uit documenten die door de Franse krant Le Monde zijn ingezien. Infantino verdiende in 2024 ruim 5 miljoen euro. Hij kreeg tien jaar geleden een beginsalaris van 1,28 miljoen euro.

4 uur geleden