Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vijfde wereldtitel biljarter Jaspers in driebanden

Vijfde wereldtitel biljarter Jaspers in driebanden

SHARM-EL-SHEIKH (ANP) - Biljarter Dick Jaspers heeft voor de vijfde keer in zijn glanzende carrière de wereldtitel in het driebanden veroverd. De 56-jarige Brabander bleef in Egypte in een spannende finale de Turk Murat Naci Coklu net de baas. De nummer 1 van de wereld zegevierde in Sharm-El-Sheikh met 50-47.

Jaspers behaalde in 2000, 2004, 2011 en 2018 eveneens de wereldtitel in deze discipline. Eerder op zaterdag had hij in Egypte in de halve finales gewonnen van de Duitser Martin Horn (50-45). Coklu was bij de laatste vier te sterk voor de Italiaan Marco Zanetti (50-47).

Jaspers won in de zomer van dit jaar in Zuid-Korea ook al de World Grand Prix. Die titel was goed voor een bedrag van bijna 75.000 euro. Volgens de Nederlandse biljartbond KNBB was dat voor Jaspers de hoogste winstpremie ooit.

Meer uit Sport

Ferrari-coureurs Hamilton en Leclerc leggen ruzie bij

SÃO PAULO (ANP/RTR) - Lewis Hamilton en Charles Leclerc hebben hun onderlinge irritaties uitgesproken. Dat hebben de beide coureurs van Ferrari gedaan in een bijeenkomst met hun teambaas Fred Vasseur bij de Grote Prijs van São Paulo.

3 uur geleden
Verstappen zint op inhaalrace vanaf laatste startrij Interlagos

SÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen gaat er alles aan doen om zondag (18.00 uur Nederlandse tijd) zoveel mogelijk coureurs in te halen in de Grote Prijs van São Paulo. "Ik heb al vaker moeilijke omstandigheden doorstaan, dus laten we maar zien wat er mogelijk is", zei de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 in een persbulletin van zijn team Red Bull.

4 uur geleden
Norris snelste in kletsnatte kwalificatie GP van São Paulo

SÃO PAULO (ANP) - Lando Norris heeft poleposition veroverd bij de Grote Prijs van São Paulo. Op een kletsnat circuit op het Autódromo José Carlos Pace was de Britse wereldkampioen van vorig seizoen in de McLaren net iets sneller dan de Mercedessen van de Brit George Russell en de nieuwe wereldkampioen Kimi Antonelli uit Italië.

15 uur geleden
Nummer 1 Rybakina laat WTA Finals schieten, Kostjoek vervanger

INDIAN WELLS (ANP) - Tennisster Elena Rybakina, de nummer 1 van de wereld, heeft zich teruggetrokken van het deelnemersveld van de WTA Finals. Dat heeft de WTA zaterdag bekendgemaakt namens de 27-jarige Kazakse. Het slottoernooi van het tennisseizoen begint zondag in het Amerikaanse Indian Wells en duurt tot en met 15 november.

15 uur geleden
Alcaraz tegen Shelton in finale masterstoernooi Parijs

PARIJS (ANP) - De finale van het masterstoernooi van Parijs gaat tussen de Spanjaard Carlos Alcaraz en de Amerikaan Ben Shelton. Voor beide tennissers is het de eerste keer dat ze in de finale staan van dit ATP-toernooi.

18 uur geleden
Brand pakt alsnog Europese titel veldrijden na straf Schreiber

ZEDDAM (ANP) - Lucinda Brand heeft alsnog de Europese titel veldrijden gewonnen na de deklassering van Marie Schreiber. De Luxemburgse, die de sprint won, was volgens de jury van haar lijn afgeweken in de sprint. Daarop is ze teruggezet naar de tweede plaats. Ceylin del Carmen Alvarado werd derde.

20 uur geleden
Monfils nieuwe hoofdcoach van Franse Davis Cup-ploeg

PARIJS (ANP) - Gaël Monfils is aangesteld als hoofdtrainer van de Franse Davis Cup-ploeg. Dat heeft de Franse tennisfederatie (FFT) bekendgemaakt.

1 dag geleden