Vijfde tijd Verstappen in regenachtige training op Silverstone
SILVERSTONE (ANP) - Max Verstappen heeft bij de derde vrije training voor de Grote Prijs van Groot-Brittannië in de Formule 1 de vijfde tijd neergezet. Dat gebeurde in regenachtige omstandigheden waarin alle rijders zich bedienden van intermediate-banden. De snelste was George Russell in zijn Mercedes.
Vrijdag kende Verstappen de nodige problemen en kwam hij in de eerste twee vrije trainingen tot respectievelijk de vierde en de zevende tijd. Beide keren was de Brit Lando Norris in zijn McLaren de snelste.
Op het deels nog erg natte circuit lag de derde vrije training al snel stil nadat de Fransman Pierre Gasly van de baan was geraakt. Eenmaal terug op de baan wisselden Lewis Hamilton (Mercedes), Verstappen (Red Bull) en Charles Leclerc (Ferrari) elkaar als snelste af tot Russell met een duidelijke verbetering zich aan kop nestelde: 1.37,529. Naar het einde toe werd de baan iets droger, maar niemand kwam aan zijn tijd. Russells land- en teamgenoot Hamilton kwam nog het dichtst in de buurt met de tweede tijd, voor Norris, Sainz (Ferrari) en Verstappen, die ruim acht tienden toegaf.
Om 16.00 uur is de kwalificatie voor de race van zondag.
Meer uit Sport
UTRECHT (ANP) - Yorick de Groot en Steven van de Velde gaan een nieuw beachvolleybalduo vormen namens TeamNL. De voormalige partner van De Groot, Stefan Boermans, besloot eind vorig jaar zijn carrière te pauzeren. Van de Veldes voormalige partner, Alexander Brouwer, is geblesseerd. Het nieuwe duo komt in maart op hun eerste internationale toernooi in actie, op het Elite 16-toernooi in Brazilië.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Bondscoach Niels Kerstholt denkt dat de Nederlandse shorttrackers er goed aan hebben gedaan de trainingsstage in Bormio eerder af te breken en de voorbereidingen op de Olympische Spelen in Milaan zelf voort te zetten. Dat vertelde hij na een training in een oefenhal onder de Milano Ice Skating Arena, waar vanaf komende week de olympische wedstrijden zijn.
2 uur geledenSANTA CLARA (ANP/DPA) - Tijdens de Super Bowl zullen er geen ICE-agenten worden ingezet. Dat zegt Cathy Lanier, vicevoorzitter en hoofd veiligheid van de American footballcompetitie NFL. "Er zijn geen ICE-maatregelen gepland", zegt Lanier, "daar zijn we van overtuigd". Volgens haar zal de inzet van politie vergelijkbaar zijn met andere edities van de seizoensfinale in het American football.
3 uur geledenFUNCHAL (ANP) - De Nederlandse waterpolosters hebben de finale van het EK waterpolo bereikt door in de halve finale met 8-4 te winnen van Italië. In de eindstrijd is Hongarije de tegenstander, dat in de andere halve finale na penalty's won van Griekenland.
15 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Meike Veen heeft haar toekomst aan Team Essent verbonden. De 21-jarige schaatsster heeft haar contract bij de ploeg van Sven Kramer en Jac Orie met twee jaar verlengd.
16 uur geledenMONTPELLIER (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is in de eerste ronde van het toernooi van Montpellier uitgeschakeld. De Nederlandse nummer 67 van de wereldranglijst verloor van Ugo Humbert: 6-3 6-4. De Fransman staat op de 38e positie van de mondiale tennisladder.
19 uur geledenMILAAN (ANP) - De Noorse skiër Aleksander Aamodt Kilde heeft zich afgemeld voor de Winterspelen. Hij voelt zich na twee jaar blessureleed toch onvoldoende fit om voor medailles te kunnen strijden. De 33-jarige vriend van de Amerikaanse skiester Mikaela Shiffrin pakte vier jaar geleden een zilveren en bronzen medaille op de Olympische Spelen in Beijing.
19 uur geleden