Vijfde tijd Verstappen in regenachtige training op Silverstone
SILVERSTONE (ANP) - Max Verstappen heeft bij de derde vrije training voor de Grote Prijs van Groot-Brittannië in de Formule 1 de vijfde tijd neergezet. Dat gebeurde in regenachtige omstandigheden waarin alle rijders zich bedienden van intermediate-banden. De snelste was George Russell in zijn Mercedes.
Vrijdag kende Verstappen de nodige problemen en kwam hij in de eerste twee vrije trainingen tot respectievelijk de vierde en de zevende tijd. Beide keren was de Brit Lando Norris in zijn McLaren de snelste.
Op het deels nog erg natte circuit lag de derde vrije training al snel stil nadat de Fransman Pierre Gasly van de baan was geraakt. Eenmaal terug op de baan wisselden Lewis Hamilton (Mercedes), Verstappen (Red Bull) en Charles Leclerc (Ferrari) elkaar als snelste af tot Russell met een duidelijke verbetering zich aan kop nestelde: 1.37,529. Naar het einde toe werd de baan iets droger, maar niemand kwam aan zijn tijd. Russells land- en teamgenoot Hamilton kwam nog het dichtst in de buurt met de tweede tijd, voor Norris, Sainz (Ferrari) en Verstappen, die ruim acht tienden toegaf.
Om 16.00 uur is de kwalificatie voor de race van zondag.
Meer uit Sport
LAUSANNE (ANP/RTR) - De dopingautoriteit ITIA is een onderzoek gestart naar de Tsjechische tennisster Marketa Vondrousova. De voormalige winnares van Wimbledon zou in december vorig jaar een dopingtest bij haar huis hebben geweigerd. In afwachting van het onderzoek geldt geen voorlopige schorsing, meldt ITIA.
2 uur geledenTBILISI (ANP) - Judoka Joanne van Lieshout had niet verwacht dat haar EK-finale binnen een minuut voorbij zou zijn. Dat zei de 23-jarige judoka na haar eerste Europese titel in het Georgische Tbilisi. Ze besliste de wedstrijd tegen de Franse Manon Deketer binnen een minuut met ippon dankzij een sterke houdgreep.
4 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Estavana Polman heeft haar afscheid van het handbal aangekondigd. De voormalige vedette van het Nederlands vrouwenteam stopt ermee aan het einde van dit seizoen. Dat meldt de 33-jarige speelster op Instagram. Op 23 mei speelt ze haar laatste wedstrijd.
6 uur geledenTBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout heeft in het Georgische Tbilisi goud veroverd op het EK judo. De 23-jarige judoka versloeg de Franse Manon Deketer in de klasse tot 63 kilogram binnen een minuut met ippon en zorgde zo voor de eerste Nederlandse medaille van het toernooi.
8 uur geledenOVERIJSE (ANP) - Wielrenster Célia Gery uit Frankrijk heeft Mischa Bredewold afgetroefd in de Brabantse Pijl. De 20-jarige Franse renster van FDJ United - Suez was na 125,7 kilometer de beste in de sprint in Overijse voor Bredewold en de Italiaanse Silvia Persico.
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - Volleyballer Michaël Parkinson (34) heeft zijn carrière op het hoogste niveau beëindigd tijdens zijn revalidatieperiode van een kruisbandblessure. Dat meldde de volleybalbond bij de bekendmaking van de 'longlist' voor de wedstrijden van Oranje voor de European League deze zomer.
11 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic heeft zich afgemeld voor het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.
12 uur geleden