Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vijfde nederlaag coach Van Bommel met VfL Wolfsburg

Vijfde nederlaag coach Van Bommel met VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Trainer Mark van Bommel heeft met zijn nieuwe club VfL Wolfsburg de vijfde nederlaag geïncasseerd in de oefencampagne. De Duitse ploeg sloot de voorbereidingsperiode in eigen stad af met een verliespartij tegen Atlético Madrid: 1-2. Voor de thuisclub kwam Wout Weghorst tot scoren. Namens de Spaanse kampioen, die lang niet op volle sterkte aantrad, waren Borja Garces en Richard Sanchez trefzeker.

Van Bommel begon de voorbereiding op het nieuwe seizoen met een zege van 2-1 op Erzgebirge Aue, dat in Duitsland op het tweede niveau speelt. Daarna waren Hansa Rostock (3-0) en Holstein Kiel (1-0), beide ook uitkomend in de tweede Bundesliga, te sterk. Wolfsburg verloor vervolgens dik (4-1) van Olympique Lyon, de nieuwe club van coach Peter Bosz, en ging nadien ook tegen AS Monaco onderuit (1-2).

Wolfsburg speelt volgende week zondag in het Duitse bekertoernooi uit tegen Preussen Münster uit de regionale liga. Een week later is de eerste competitiewedstrijd, thuis tegen VfL Bochum.

Meer uit Voetbal

Egypte langer door met bondscoach Hassan na uitschakeling WK

CAÏRO (ANP/RTR) - De Egyptische voetbalbond heeft het contract met bondscoach Hossam Hassan verlengd. Volgens lokale media loopt het contract tot en met 2030. Egypte werd dinsdag uitgeschakeld in de achtste finales van het WK door Argentinië (2-3), door drie late doelpunten van de titelverdediger.

11 uur geleden
Márquez volgt Aguirre op als bondscoach van Mexico na WK-exit

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - Rafael Márquez is woensdag officieel aangesteld als nieuwe bondscoach van Mexico. De 47-jarige oud-international van Mexico was assistent onder Javier Aguirre, die maandag opstapte na de uitschakeling op het WK voetbal. De naam van Márquez werd al genoemd als waarschijnlijke opvolger.

12 uur geleden
NEC verkoopt aanvaller Önal voor clubrecordbedrag aan Lille

NIJMEGEN (ANP) - Başar Önal verruilt NEC voor het Franse LOSC Lille. Dat maakte de club uit Nijmegen bekend. De 22-jarige aanvaller had nog een contract tot medio 2028. NEC spreekt van een transferrecord voor de club.

14 uur geleden
NEC-trainer Schreuder wint Rinus Michels Award

ARNHEM (ANP) - Dick Schreuder heeft de Rinus Michels Award voor de beste coach van het afgelopen Eredivisieseizoen gewonnen. De 54-jarige trainer van NEC was samen met Anthony Correia (voorheen Telstar, nu FC Utrecht) en Peter Bosz van PSV genomineerd. Bosz mocht de prijs de afgelopen twee jaar in ontvangst nemen.

14 uur geleden
FC Utrecht reageert met verslagenheid op overlijden Van Veen (80)

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft met "grote verslagenheid" gereageerd op het overlijden van clubicoon Leo van Veen. De oud-voetballer en -trainer overleed woensdag op 80-jarige leeftijd. Hij was al geruime tijd ziek.

14 uur geleden
Trainer Míchel wil spelers met winnaarsmentaliteit bij Ajax

GARDEREN (ANP) - Miguel Ángel Sánchez Muñoz, roepnaam Míchel, eist dat alle spelers van Ajax een winnaarsmentaliteit ontwikkelen. "Daarnaast is het voor mij belangrijk dat onze fans trots zijn op hoe we voetballen", zei de nieuwe trainer van de club uit Amsterdam tijdens zijn eerste gesprek met Nederlandse journalisten.

14 uur geleden
Verdediger Blind ziet droom uitkomen met terugkeer naar Ajax

GARDEREN (ANP) - Daley Blind twijfelde geen moment toen hij zijn carrière bij Ajax kon afsluiten. "Dit is wat ik wilde", vertelde hij na zijn eerste training voor het nieuwe seizoen. "De cirkel is rond, zoals ze zeggen. Voor mij is dit een droom die uitkomt."

15 uur geleden