Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vijfde nederlaag coach Van Bommel met VfL Wolfsburg

Vijfde nederlaag coach Van Bommel met VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Trainer Mark van Bommel heeft met zijn nieuwe club VfL Wolfsburg de vijfde nederlaag geïncasseerd in de oefencampagne. De Duitse ploeg sloot de voorbereidingsperiode in eigen stad af met een verliespartij tegen Atlético Madrid: 1-2. Voor de thuisclub kwam Wout Weghorst tot scoren. Namens de Spaanse kampioen, die lang niet op volle sterkte aantrad, waren Borja Garces en Richard Sanchez trefzeker.

Van Bommel begon de voorbereiding op het nieuwe seizoen met een zege van 2-1 op Erzgebirge Aue, dat in Duitsland op het tweede niveau speelt. Daarna waren Hansa Rostock (3-0) en Holstein Kiel (1-0), beide ook uitkomend in de tweede Bundesliga, te sterk. Wolfsburg verloor vervolgens dik (4-1) van Olympique Lyon, de nieuwe club van coach Peter Bosz, en ging nadien ook tegen AS Monaco onderuit (1-2).

Wolfsburg speelt volgende week zondag in het Duitse bekertoernooi uit tegen Preussen Münster uit de regionale liga. Een week later is de eerste competitiewedstrijd, thuis tegen VfL Bochum.

Meer uit Voetbal

Italië en Portugal noteren eerste gelijkspel op EK voetbal

GENÈVE (ANP) - De voetbalsters van Italië en Portugal hebben met 1-1 gelijkgespeeld op het EK. Het was het eerste gelijkspel op het toernooi in Zwitserland.

7 uur geleden
Wereldkampioen Spanje overtuigt op EK ook tegen België: 6-2

THUN (ANP) - De voetbalsters van Spanje hebben tegen België ook hun tweede EK-duel overtuigend gewonnen. Tot vroeg in de tweede helft hield België het nog spannend tegen de wereldkampioen en kwam het twee keer terug van een achterstand, maar daarna drukte Spanje de overmacht uit in de score: 6-2.

13 uur geleden
Engelse middenveldster Stanway gebrand op eerherstel tegen Oranje

ZURICH (ANP/RTR) - Engeland-middenveldster Georgia Stanway kan niet wachten op het EK-duel van woensdag met het Nederlands elftal. De speelster van Bayern München vindt dat er na de nederlaag tegen Frankrijk genoeg is gepraat en dat het tijd is voor actie. "Daarom wilde ik deze persconferentie eigenlijk overslaan. We willen dit zo snel mogelijk op het veld rechtzetten", zei Stanway in het spelershotel in speelstad Zürich.

14 uur geleden
Doelman Szczesny (35) twee jaar langer bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - De Poolse keeper Wojciech Szczesny heeft na een succesvol seizoen zijn contract bij FC Barcelona met twee jaar verlengd. De 35-jarige keeper heeft bijgetekend tot en met juni 2027, meldt de Catalaanse club.

15 uur geleden
Voetbalster Yohannes van Ajax naar Franse topclub Olympique Lyon

AMSTERDAM (ANP) - Lily Yohannes verruilt Ajax voor de Franse topclub Olympique Lyon. Ajax meldt dat beide clubs akkoord zijn met de overgang van de 18-jarige middenveldster, die zelf maandag op Instagram al haar vertrek bij de Amsterdamse club had aangekondigd.

15 uur geleden
Voetbalster Wilms rondt tijdens EK transfer naar Aston Villa af

BIRMINGHAM (ANP) - Oranje-verdedigster Lynn Wilms heeft tijdens het EK in Zwitserland haar transfervrije overgang naar Aston Villa afgerond. De 54-voudig international, zaterdag nog invalster tegen Wales (3-0), komt over van de Duitse topclub VfL Wolfsburg. Daar speelde ze de afgelopen vier jaar meer dan honderd wedstrijden.

17 uur geleden
NAC haalt aanvaller Soumano uit Frankrijk

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft aanvaller Moussa Soumano overgenomen van Ajaccio, dat uitkomt op het tweede niveau in Frankrijk. De 19-jarige Fransman met Malinese roots tekent voor vier jaar, als de laatste details zijn afgerond. Dat meldt de nummer 15 van de Eredivisie van vorig seizoen.

18 uur geleden