Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vijfde nederlaag coach Van Bommel met VfL Wolfsburg

Vijfde nederlaag coach Van Bommel met VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Trainer Mark van Bommel heeft met zijn nieuwe club VfL Wolfsburg de vijfde nederlaag geïncasseerd in de oefencampagne. De Duitse ploeg sloot de voorbereidingsperiode in eigen stad af met een verliespartij tegen Atlético Madrid: 1-2. Voor de thuisclub kwam Wout Weghorst tot scoren. Namens de Spaanse kampioen, die lang niet op volle sterkte aantrad, waren Borja Garces en Richard Sanchez trefzeker.

Van Bommel begon de voorbereiding op het nieuwe seizoen met een zege van 2-1 op Erzgebirge Aue, dat in Duitsland op het tweede niveau speelt. Daarna waren Hansa Rostock (3-0) en Holstein Kiel (1-0), beide ook uitkomend in de tweede Bundesliga, te sterk. Wolfsburg verloor vervolgens dik (4-1) van Olympique Lyon, de nieuwe club van coach Peter Bosz, en ging nadien ook tegen AS Monaco onderuit (1-2).

Wolfsburg speelt volgende week zondag in het Duitse bekertoernooi uit tegen Preussen Münster uit de regionale liga. Een week later is de eerste competitiewedstrijd, thuis tegen VfL Bochum.

Meer uit Voetbal

Xavi beseft dat hij een buitenlandse bondscoach bij Oranje is

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández (46) realiseert zich goed dat hij "een buitenlander" is bij het Nederlands elftal. "Ik kom hier niet vandaan. Ik ben hier om iedereen te helpen. En om van iedereen een grote familie te maken", zei Xavi bij zijn presentatie in Zeist. Hij is tot 2030 aan Oranje verbonden.

1 uur geleden
Xavi vindt Frenkie 'fundamenteel' voor zijn voetbalfilosofie

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández noemt Frenkie de Jong "een fundamentele speler" voor zijn voetbalfilosofie. "Het is belangrijk dat Frenkie eerst goed herstelt. Dat hij weer fit wordt. En dat hij weer gemotiveerd is om te spelen", zei de nieuwe bondscoach van Oranje bij zijn presentatie in Zeist.

2 uur geleden
Xavi wil bij Oranje met maximaal vier verdedigers spelen

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández is in principe niet van plan om bij het Nederlands elftal met vijf verdedigers te gaan spelen. Zijn voorgangers Louis van Gaal en Ronald Koeman, in een later stadium van zijn bondscoachschap, deden dat wel. Ze vonden Oranje anders defensief te kwetsbaar.

2 uur geleden
Nieuwe bondscoach Xavi: ik ben hier om te winnen

ZEIST (ANP) - Xavi Hernández begint met grote ambities als bondscoach van het Nederlands elftal. "Ik ben een winnaar. Wij zijn hier om te winnen", sprak de opvolger van de na het WK opgestapte Ronald Koeman tijdens een persconferentie in Zeist.

3 uur geleden
De Jong heet Xavi welkom in Zeist: zijn blij dat je hier bent

ZEIST (ANP) - Nigel de Jong heeft Xavi Hernández, de nieuwe bondscoach van het Nederlands elftal, dinsdag welkom geheten. "Ik wil je welkom heten Xavi. We zijn blij dat je hier bent", sprak de directeur topsport van de KNVB tijdens een drukbezochte persconferentie in Zeist.

3 uur geleden
Nog geen besluit over toelaten Feyenoord-fans bij uitduel NEC

NIJMEGEN (ANP) - Het is nog niet bekend of supporters van Feyenoord over twee weken welkom zijn bij het uitduel tegen NEC. De gemeente Nijmegen praat daarover met NEC en voetbalbond KNVB. "Er is nog niks besloten", laat de gemeente dinsdag weten.

4 uur geleden
Geen uitpubliek bij Cambuur - Twente na vuurwerk Feyenoord-fans

LEEUWARDEN (ANP) - Bij het Eredivisieduel tussen SC Cambuur en FC Twente is zondag geen uitpubliek welkom na het vuurwerkgeweld van Feyenoord-fans in Leeuwarden. Daarbij vielen afgelopen zondag zeven gewonden.

6 uur geleden