Vijfde nederlaag coach Van Bommel met VfL Wolfsburg
WOLFSBURG (ANP) - Trainer Mark van Bommel heeft met zijn nieuwe club VfL Wolfsburg de vijfde nederlaag geïncasseerd in de oefencampagne. De Duitse ploeg sloot de voorbereidingsperiode in eigen stad af met een verliespartij tegen Atlético Madrid: 1-2. Voor de thuisclub kwam Wout Weghorst tot scoren. Namens de Spaanse kampioen, die lang niet op volle sterkte aantrad, waren Borja Garces en Richard Sanchez trefzeker.
Van Bommel begon de voorbereiding op het nieuwe seizoen met een zege van 2-1 op Erzgebirge Aue, dat in Duitsland op het tweede niveau speelt. Daarna waren Hansa Rostock (3-0) en Holstein Kiel (1-0), beide ook uitkomend in de tweede Bundesliga, te sterk. Wolfsburg verloor vervolgens dik (4-1) van Olympique Lyon, de nieuwe club van coach Peter Bosz, en ging nadien ook tegen AS Monaco onderuit (1-2).
Wolfsburg speelt volgende week zondag in het Duitse bekertoernooi uit tegen Preussen Münster uit de regionale liga. Een week later is de eerste competitiewedstrijd, thuis tegen VfL Bochum.
Meer uit Voetbal
DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
1 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
2 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
2 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
3 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.
4 uur geleden