Vijf spelers Hannover 96 in de fout met coronaregels
HANNOVER (ANP/DPA) - Vijf spelers van de Duitse voetbalclub Hannover 96 (tweede Bundesliga) mogen voorlopig niet meer meetrainen met de A-selectie. Ze dienen zich aan een speciaal regime te houden nadat ze afgelopen zondag de Duitse coronaregels hadden overtreden.
Het vijftal reed na de thuiswedstrijd tegen FC Heidenheim (2-1) in één auto weg bij het stadion, zonder daarbij mondkapjes te dragen. Voor personen uit verschillende huishoudens is dat niet toegestaan. Ze werden aangehouden door de politie en moesten allen een boete van 250 euro betalen.
De directie van Hannover 96 liet het daar niet bij. Het vijftal moet voorlopig gescheiden van de andere spelers trainen. Ook dienen ze in de komende periode extra coronatesten te ondergaan. De clubleiding heeft eventuele boetes nog in beraad. "Het was onachtzaamheid, een menselijke fout, maar niet acceptabel", liet directeur Martin Kind weten.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot begrijpt dat Mohamed Salah boos is dat hij werd gepasseerd voor het duel met West Ham United. "Het is een normale reactie van een speler die goed genoeg is om belangrijk te zijn voor onze ploeg", zei Slot een dag voor de thuiswedstrijd van woensdag tegen Sunderland.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - De Zweedse oud-voetballer Zlatan Ibrahimovic is een van de dragers van de olympische fakkel waarmee op 6 februari bij het begin van de Winterspelen in het stadion San Siro in Milaan de vlam wordt ontstoken. Het organisatiecomité maakt in etappes de namen bekend van beroemdheden die de vlam zullen dragen.
3 uur geledenWASHINGTON (ANP/AFP) - Donald Trump is vrijdag aanwezig bij de loting van het wereldkampioenschap voetbal in het Kennedy Center in Washington. Dat bevestigde Karoline Leavitt, woordvoerster van het Witte Huis. De president van de Verenigde Staten is voorzitter van de raad van bestuur van het Kennedy Center.
17 uur geledenWASHINGTON (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA pakt de loting van het WK met de meeste deelnemers ooit groots aan. De FIFA verdeelt vrijdag eerst 48 landenploegen over twaalf poules. Bijna 24 uur later volgt opnieuw een show in Washington met het speelschema, locaties en aanvangstijden.
19 uur geledenZEIST (ANP) - De uitwedstrijd van FC Groningen tegen Excelsior in de Eredivisie blijft staan op vrijdag. Groningen wilde het duel graag verplaatsen naar een later moment, omdat dinsdagmiddag het restant van het gestaakte duel met Ajax wordt gespeeld.
21 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax houdt een deel van het stadion bij de thuiswedstrijd tegen Feyenoord op zondag 14 december leeg. Het gaat om de vakken 125 tot en met 129 op de eerste ring zuid. Daar zit de harde kern, de F-Side.
22 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Ajax compenseert de toegangskaarten van de 1200 supporters van FC Groningen die zondag in de Johan Cruijff ArenA aanwezig waren bij de na zes minuten gestaakte wedstrijd tussen beide clubs. Dat meldt FC Groningen.
1 dag geleden