Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vijf spelers Hannover 96 in de fout met coronaregels

Vijf spelers Hannover 96 in de fout met coronaregels

HANNOVER (ANP/DPA) - Vijf spelers van de Duitse voetbalclub Hannover 96 (tweede Bundesliga) mogen voorlopig niet meer meetrainen met de A-selectie. Ze dienen zich aan een speciaal regime te houden nadat ze afgelopen zondag de Duitse coronaregels hadden overtreden.

Het vijftal reed na de thuiswedstrijd tegen FC Heidenheim (2-1) in één auto weg bij het stadion, zonder daarbij mondkapjes te dragen. Voor personen uit verschillende huishoudens is dat niet toegestaan. Ze werden aangehouden door de politie en moesten allen een boete van 250 euro betalen.

De directie van Hannover 96 liet het daar niet bij. Het vijftal moet voorlopig gescheiden van de andere spelers trainen. Ook dienen ze in de komende periode extra coronatesten te ondergaan. De clubleiding heeft eventuele boetes nog in beraad. "Het was onachtzaamheid, een menselijke fout, maar niet acceptabel", liet directeur Martin Kind weten.

Meer uit Voetbal

Real Madrid staat 100 procent achter Vinícius in racismezaak

MADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.

32 minuten geleden
Carleer valt af bij Oranje-voetbalsters, Levels opgeroepen

ZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.

1 uur geleden
Marokkaans international Hakimi staat terecht voor verkrachting

PARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.

2 uur geleden
United wint van Everton en staat vierde in Premier League

LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.

17 uur geleden
UEFA schorst Prestianni na vermeend racisme voor return in Madrid

NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.

1 dag geleden
Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

1 dag geleden
Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

1 dag geleden