'Vijf spelers Barcelona hadden coronavirus'
BARCELONA (ANP) - Vijf spelers en twee leden van de technische staf van FC Barcelona zouden besmet zijn geweest met het coronavirus. Dat meldt het Spaans radiostation RAC1. Het betreft wel oude gevallen, waarbij is onderzocht op de aanwezigheid van antistoffen.
De spelers en stafleden zouden geen klachten hebben gehad en inmiddels gewoon meetrainen. De club zelf meldde enkele weken geleden dat bij een testronde niemand positief testte op het virus. Het radiostation noemde geen namen.
De Spaanse competitie bereidt zich voor op een hervatting. Er kan weer in groepen van veertien worden getraind. Op 11 juni staat de eerste wedstrijd op het programma, in Sevilla treffen Real Betis en FC Sevilla elkaar. Barça, de club van Frenkie de Jong, speelt twee dagen later tegen Mallorca.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
49 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
1 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
18 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
20 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
21 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
22 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
22 uur geleden