Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vijf nieuwe eigenaren van Vitesse komen uit buitenland

Vijf nieuwe eigenaren van Vitesse komen uit buitenland

ARNHEM (ANP) - De vijf nieuwe eigenaren van Vitesse komen uit het buitenland. "Ik ga nog niet zeggen waar ze vandaan komen", zei directeur Edwin Reijntjes na de nederlaag van de club uit Arnhem tegen FC Dordrecht (0-3). "Maar het zijn niet zomaar investeerders. Het zijn mensen met voetbalkennis. Vitesse heeft weer een toekomst. Niet alleen voor dit seizoen, maar ook voor de seizoenen daarna. We hebben met deze aandeelhouders een goede partij gevonden en gaan Vitesse weer terugbrengen naar waar het hoort."

Vitesse maakte vrijdag bekend dat het vijf nieuwe aandeelhouders heeft gevonden, die per direct eigenaar van de Arnhemse voetbalclub zijn geworden. Ze nemen samen de miljoenenschuld over van de Common Group. Vitesse beschikt volgens de club weer over een positief eigen vermogen.

De vijf aandeelhouders hebben allemaal een minderheidsbelang van minder dan 25 procent van het totaal. Hierdoor is het volgens Vitesse niet nodig om het goedkeuringsproces van de licentiecommissie van de KNVB helemaal te doorlopen. De club heeft de KNVB inmiddels geïnformeerd over de aandelenoverdracht. De nieuwe aandeelhouders zullen zich op korte termijn persoonlijk voorstellen aan de achterban en de stakeholders van Vitesse.

Meer uit Voetbal

Van Persie wil Sterling zondag inzetten bij Feyenoord - Telstar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.

4 minuten geleden
Steijn voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.

20 minuten geleden
Pepi keert mogelijk tegen sc Heerenveen terug als spits bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ricardo Pepi keert mogelijk terug als eerste spits van PSV. Dat zei coach Peter Bosz tijdens een persconferentie in aanloop naar de competitiewedstrijd PSV - sc Heerenveen, zaterdagavond. "Een aantal spelers, onder wie Pepi, traint weer mee en komt terug. Je gaat zaterdag zien wie er in de spits begint", zei Bosz in Eindhoven.

1 uur geleden
Ajax-trainer Grim verwacht 'mooie wedstrijd' tegen NEC

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim verwacht zaterdagavond "een mooie wedstrijd" tegen "goede tegenstander" NEC. Dat zei hij vrijdagochtend tijdens een persconferentie. De nummers 3 en 4 van de Eredivisie staan op een gelijk aantal punten en zijn directe concurrenten voor de plaatsen die recht geven op de Champions League. NEC heeft een beter doelsaldo en staat derde.

4 uur geleden
AZ verliest in Armenië van Noah in tussenronde Conference League

JEREVAN (ANP) - AZ heeft in de eerste van twee wedstrijden in de tussenronde van de Conference League geen goed resultaat kunnen boeken. Op bezoek bij FC Noah in de Armeense hoofdstad Jerevan werd verloren met 1-0. De return, die zal bepalen wie de achtste finale van het derde Europese toernooi haalt, is op 26 februari in Alkmaar.

18 uur geleden
Trump: FIFA wil 75 miljoen dollar bijdragen aan voetbal in Gaza

WASHINGTON (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA wil 75 miljoen dollar, ongeveer 63 miljoen euro, bijdragen aan voetbalgerelateerde projecten in Gaza. Dat zei de Amerikaanse president Donald Trump na de eerste bijeenkomst van een nieuwe Vredesraad over de wederopbouw van de Gazastrook.

21 uur geleden
Tot twee jaar cel geëist tegen voetbalfans Senegal op Afrika Cup

RABAT (ANP/AFP) - Tegen achttien supporters van de nationale voetbalploeg van Senegal zijn in Marokko celstraffen tot twee jaar geëist. Zij zouden zich tijdens de finale van de Afrika Cup in Rabat hebben misdragen.

21 uur geleden