Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vijf jaar stadionverbod voor racisme tegen Balotelli

Vijf jaar stadionverbod voor racisme tegen Balotelli

ROME (ANP/RTR) - Een 38-jarige supporter van de Italiaanse voetbalclub Hellas Verona heeft een Europees stadionverbod van vijf jaar gekregen voor racistische bejegening van Mario Balotelli. Op basis van tv-beelden en verklaringen van betrokkenen werd de man aangewezen als initiator van de racistische liedjes die supporters van Verona begin november zongen tijdens de thuiswedstrijd tegen Brescia, de club van de spits.

Balotelli was de apengeluiden en andere racistische bejegeningen in de tweede helft zo zat, dat hij de bal oppakte en die hard in het vak schoot waar de liedjes vandaan kwamen. De Italiaan met Ghanese roots wilde van het veld lopen, maar werd door de andere spelers overgehaald om door te voetballen. In de slotfase kwam de 29-jarige international zelfs nog tot scoren (2-1). De Italiaanse bond besloot dat het betreffende vak in het stadion van Hellas Verona voor straf één wedstrijd leeg moest blijven.

Balotelli was onlangs weer mikpunt van racisme, dit keer door fans van Lazio. De Romeinse club kreeg een boete van 20.000 euro. De politie probeert ook uit te zoeken welke fans van Lazio zich schuldig hebben gemaakt aan racisme.

Meer uit Voetbal

City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

5 uur geleden
Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

9 uur geleden
Atlético Madrid rekent op spits Álvarez voor uitduel met Arsenal

LONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.

9 uur geleden
Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

11 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

13 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

14 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

15 uur geleden