Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vijf afscheidsconcerten Golden Earring, binnen uur uitverkocht

Vijf afscheidsconcerten Golden Earring, binnen uur uitverkocht

ROTTERDAM (ANP) - Golden Earring houdt niet een, maar vijf afscheidsoptredens. De kaartverkoop voor de concerten in Ahoy in Rotterdam startte donderdag om 10.00 uur. Volgens de organisatoren stonden er bijna 80.000 mensen in de wachtrij om een ticket te kopen, en daardoor waren alle toegangskaartjes binnen een uur verkocht. Er worden geen shows meer toegevoegd aan het afscheid van de band.

Zanger Barry Hay, drummer Cesar Zuiderwijk en bassist Rinus Gerritsen van de Haagse rockband hadden dinsdag aangekondigd dat ze op 30 januari volgend jaar een afscheidsconcert geven. Vanwege de belangstelling is donderdag bekendgemaakt dat de leden ook op 26, 27, 28 en 29 januari optreden. Van elk verkocht kaartje gaat 5 euro naar onderzoek naar en behandeling van ALS.

Golden Earring stopte in 2021 noodgedwongen toen bekend werd dat gitarist George Kooymans de progressieve en ongeneeslijke zenuwziekte ALS heeft. Kooymans zal niet zelf optreden, maar is wel mede-initiatiefnemer van het concert. Hun laatste show gaven ze in 2019.

Veel Nederlandse artiesten, onder wie DI-RECT, Maan, Danny Vera en Acda en de Munnik, treden op tijdens One Last Night, zoals het evenement heet. Hay, Zuiderwijk en Gerritsen spelen mee met de aanwezige artiesten.

Meer uit Binnenland

Tweede minderjarige opgepakt voor steken jongen van 14 in Breda

BREDA (ANP) - Voor het steken van een 14-jarige jongen in Breda is vrijdagochtend een tweede verdachte aangehouden. Het gaat, net als bij de eerste verdachte, om een minderjarige jongen uit Breda.

50 minuten geleden
Politie: vluchtauto na schietpartij Schoonhoven richting Lopik

SCHOONHOVEN (ANP) - De politie zegt beelden te hebben van de auto waarin de vermoedelijke dader van het neerschieten van een uit Iran afkomstige politiemedewerker is gevlucht. Het gaat om een Toyota Yaris, die wegreed richting Lopik.

51 minuten geleden
Verdachten ontkennen betrokkenheid bij MDMA-dode

UTRECHT (ANP) - Twee mannen die worden verdacht van twee ernstige incidenten met het per ongeluk consumeren van vloeibare MDMA ontkennen iedere betrokkenheid bij de zaak. Bij een van de incidenten dronken twee treinschoonmakers in Utrecht uit flesjes die zij hadden gevonden in een in de trein achtergelaten tas. Een 49-jarige schoonmaker overleed daardoor. De ander belandde op de intensive care en kampt nog steeds met de gevolgen.

52 minuten geleden
Jongens aangehouden in gebied extra toezicht om joodse instelling

HEEMSTEDE (ANP) - De politie heeft in de nacht van donderdag op vrijdag twee jongens van 14 en 17 jaar aangehouden op de Adriaan Pauwlaan in Heemstede wegens "een verdachte situatie". Ze werden opgemerkt door de politie, die in dat gebied extra toezicht houdt omdat er in de buurt een joodse instelling is.

1 uur geleden
Aanhouding voor mishandeling Amsterdamse fractievoorzitter JA21

AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een man aangehouden voor de mishandeling van de Amsterdamse JA21-fractievoorzitter Kevin Kreuger. Hij wordt verdacht van openlijke geweldpleging, poging tot doodslag en diefstal met geweld in vereniging. Naar drie andere verdachten wordt nog gezocht.

1 uur geleden
Hoge Veluwe opent jarenlang afgesloten ecoduct voor edelherten

OTTERLO (ANP) - Nationaal Park De Hoge Veluwe heeft een ecoduct dat jaren was afgesloten met een hoog hek recent weer geopend. Dierenorganisaties vroegen de provincie Gelderland herhaaldelijk om het park te dwingen het "ijzeren gordijn" weg te halen, maar de provincie weigerde op te treden. De Hoge Veluwe heeft nu zelf besloten om de natuurbrug over een provinciale weg in de buurt van Otterlo weer te openen. Volgens een woordvoerder heeft dat "helemaal niets" te maken met de handhavingsverzoeken.

1 uur geleden
Voortvluchtige man in Utrecht heeft een vuurwapen

UTRECHT (ANP) - De man die vrijdag aan zijn begeleiders is ontsnapt in het Diakonessenhuis in Utrecht heeft een vuurwapen. De politie heeft dat bevestigd. Ze herhaalt de oproep om de man niet zelf te benaderen, maar 112 te bellen.

1 uur geleden