Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vijf aanhoudingen na ontvoering Nederlandse vrouw in België

Vijf aanhoudingen na ontvoering Nederlandse vrouw in België

LUIK (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft vijf personen aangehouden vanwege de ontvoering van een Nederlandse vrouw vorige week. Ze werd vastgehouden op een adres in Saint-Nicolas, in de provincie Luik.

De vrouw werd woensdag als vermist opgegeven nadat ze niet was verschenen op een afspraak. Het bleek al snel dat ze ontvoerd was, omdat de ontvoerders een video stuurden naar haar familie met een vraag om 100.000 euro losgeld.

De auto van de vrouw werd gevonden in Herstal, ook in Luik. Ze werd uiteindelijk donderdag bevrijd op een adres in Saint-Nicolas. De vrouw was gewond en verkeerde in shock, maar "verkeert niet in levensgevaar", meldt het Belgische OM.

Duits nummerbord

Drie verdachten vluchtten na de inval van de politie weg in een auto met een Duits nummerbord. Zij werden aangehouden in de stad Luik, volgens de politie "na een gevaarlijke achtervolging".

Het merendeel van het aangehouden vijftal was volgens de politie al bekend uit het drugsmilieu.

Meer uit Binnenland

Werknemers streekvervoer leggen donderdag opnieuw het werk neer

UTRECHT (ANP) - Buschauffeurs en treinpersoneel in het streekvervoer leggen donderdag opnieuw het werk neer. Dat melden vakbonden FNV en CNV. Het is de tweede landelijke staking in het streekvervoer als gevolg van de vastgelopen onderhandelingen voor een nieuwe cao.

43 minuten geleden
Timmermans wordt voorzitter raad van toezicht Dierenbescherming

DEN HAAG (ANP) - Frans Timmermans wordt de nieuwe voorzitter van de raad van toezicht van de Dierenbescherming. Afgelopen weekend heeft de ledenraad ingestemd met zijn voordracht, meldt de organisatie.

3 uur geleden
Nieuwe campagne: klik weg bij twijfel of een link wel veilig is

DEN HAAG (ANP) - Onder het motto 'Laat je niet interneppen' start maandag een campagne om mensen te wijzen op de gevaren van online-misleiding en - oplichting. Denk altijd drie tellen na voordat je klikt, reageert of betaalt, is de gedachte. En als je twijfelt, klik dan weg.

6 uur geleden
Greenpeace: meer actie nodig om oceanen te beschermen

AMSTERDAM (ANP) - Landen moeten meer doen en beter samenwerken om kwetsbare ecosystemen in internationale wateren te beschermen. Dat stelt Greenpeace op de dag dat in de Armeense hoofdstad Jerevan een VN-biodiversiteitstop begint.

11 uur geleden
Temperatuur duikt overal in Nederland onder 15 graden

HOUTEN (ANP) - Het is zondag op geen enkel weerstation in Nederland warmer geworden dan 15 graden. Dat is volgens Weeronline voor het eerst sinds 16 mei, waardoor een reeks van 155 dagen op rij met een temperatuur van 15 graden of hoger ergens in Nederland ten einde komt.

20 uur geleden
Zo'n vijfhonderd mensen rouwen in Utrecht om Palestijnse kinderen

UTRECHT (ANP) - Onder begeleiding van één trom is een 'rouwstoet' met zo'n vijfhonderd mensen zondag door Utrecht getrokken. De aanwezigen herdachten de ruim 21.630 gedode Palestijnse kinderen. 'Ieder kind heeft een naam', was te lezen op een spandoek van Getuigen van Gaza.

21 uur geleden
Oorzaak onwelwordingen bij rondleiding Grolsch nog onduidelijk

ENSCHEDE (ANP) - Het onderzoek naar enkele onwelwordingen zaterdagmiddag tijdens een rondleiding in de Grolsch-fabriek in Enschede loopt nog. Mogelijk is er pas na het weekend iets te zeggen over de oorzaak, meldt de politie zondag.

1 dag geleden