Viergever: PSV moet vooruit durven voetballen
AMSTERDAM (ANP) - Nick Viergever was zondag kritisch over het spel van PSV in de uitwedstrijd tegen Ajax. "De eerste helft hebben we de bal geen enkele keer drie maal naar elkaar overgespeeld. Dan wordt het lastig, dan wordt het moeilijk om te scoren", zei de verdediger na de nederlaag van 1-0 in de Johan Cruijff ArenA.
"Je blijft in de wedstrijd, want Ajax was ook niet groots", vond Viergever. "Zij creëerden wel veel dreiging rond de zestien, veel mogelijkheden. We zaten er elke keer goed bij."
PSV wist in de omschakeling niet toe te slaan, de Eindhovenaren kregen geen enkele serieuze kans. "We werken allemaal keihard voor elkaar. Daar ligt het niet aan. Maar aan de bal zullen we het beter moeten doen, de lef en durf moeten hebben om vooruit te voetballen. Dat hadden we niet."
Meer uit Voetbal
MIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi kampt vlak voor het WK voetbal met een overbelaste linkerhamstring. Dat is volgens zijn club Inter Miami de uitkomst van medische tests, nadat de 38-jarige Argentijn zondag was uitgevallen in het laatste competitieduel voor het WK.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De gemiddelde kosten voor een blessure in het internationale topvoetbal bedragen 500.000 euro per maand. Dat concluderen Raymond Verheijen en Jan Ekstrand in 'Van Voetbal naar Blessures en Terug', het eerste boek ooit gebaseerd op meer dan 20 jaar wetenschappelijk UEFA-onderzoek naar spelers en ploegen in de Champions League en op het WK.
3 uur geledenPADERBORN (ANP) - Paderborn is gepromoveerd naar de Bundesliga. De club uit het tweede Duitse niveau won de play-offs om promotie/degradatie van VfL Wolfsburg met 2-1. Het eerste duel in Wolfsburg was in 0-0 geëindigd.
11 uur geledenBOGOTÁ (ANP/RTR) - Colombia gaat naar het WK voetbal met onder anderen aanvoerder James Rodríguez en aanvaller Luis Díaz van Bayern München. Bondscoach Néstor Lorenzo maakte maandag zijn definitieve selectie bekend voor de eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - Ismael Saibari is tijdens de Eredivisie Awards in Utrecht gekroond tot beste speler van het afgelopen seizoen. De 25-jarige middenvelder van PSV kreeg de meeste stemmen van alle achttien aanvoerders. Saibari werd voor de derde keer op rij kampioen in de Eredivisie met PSV.
12 uur geledenLILLE (ANP) - Lille OSC heeft afscheid genomen van trainer Bruno Génésio. De Franse voetbalclub meldt dat het contract van de 59-jarige trainer niet wordt verlengd.
14 uur geledenNOORDWIJK (ANP) - Het nationale elftal van Curaçao is onder grote belangstelling begonnen aan de eerste training in voorbereiding op het WK voetbal. De selectie van bondscoach Dick Advocaat begon op het veld van SJC Noordwijk aan een oefensessie voor circa achthonderd toeschouwers. Curaçao speelt zaterdag in Glasgow een oefenwedstrijd tegen Schotland.
16 uur geleden