Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vierdeklasser Saarbrücken stunt in kwartfinale Duitse beker

Vierdeklasser Saarbrücken stunt in kwartfinale Duitse beker

SAARBÜCKEN (ANP) - Voetbalclub 1. FC Saarbrücken heeft voor een stunt gezorgd door ten koste van Bundesligaclub Fortuna Düsseldorf de halve finale van het Duitse bekertoernooi te bereiken. De koploper uit de Regionalliga Zuid-West, het vierde niveau van het Duitse voetbal, won in een zinderende strafschoppenserie.

Het zag er lang naar uit dat Saarbrücken de zege zou pakken in de reguliere speeltijd. Middenvelder Tobias Jänicke maakte uit een counter de 1-0 voor de thuisploeg. Düsseldorf, de nummer 16 uit de Bundesliga, probeerde met man en macht de gelijkmaker te forceren.

Rouwen Hennings kreeg de grootste kans met een strafschop, maar Saarbrücken-doelman Daniel Batz stopte de inzet. Voormalig PSV'er Matthias Jørgensen redde de Bundelisgaclub in de 90e minuut alsnog. De verdediger kopte binnen uit een hoekschop die was verlengd door de meegelopen doelman Florian Kastenmeier en forceerde zo een verlenging.

In de strafschoppenserie misten beide ploegen drie keer en viel de beslissing pas bij de tiende strafschop. Uitgerekend Jørgensen zag zijn inzet door keeper Batz gestopt worden waardoor de doelman Saarbrücken de overwinning bezorgde. Saarbrücken is de eerste vierdeklasser ooit die de halve finales van de DFB-Pokal heeft bereikt.

Meer uit Voetbal

Emanuelson bevestigt gesprekken met Ajax over rol bij eerste team

BRATISLAVA (ANP) - Urby Emanuelson heeft bevestigd dat hij met Ajax in gesprek is over een functie in de technische staf van het eerste elftal van Ajax. "Het is nog niet zeker hoor, maar we oriënteren ons over hoe of wat voor komend seizoen", zei hij bij Ziggo Sport. "Maar ik sta er wel voor open."

1 uur geleden
Fortuna en Eagles openen nieuwe seizoen in Eredivisie

ZEIST (ANP) - Fortuna Sittard en Go Ahead Eagles openen op vrijdag 8 augustus het nieuwe seizoen van de Eredivisie. PSV en Feyenoord spelen een dag later thuisduels met Sparta Rotterdam en NAC Breda. Ajax ontvangt op 10 augustus Telstar in de Johan Cruijff ArenA.

3 uur geleden
Regionale ondernemers willen aandelen Vitesse overnemen

ARNHEM (ANP) - Een groep regionale ondernemers wil alle aandelen van Vitesse overnemen. Volgens de club uit Arnhem zijn de gesprekken in volle gang en moet de licentiecommissie van de KNVB nu bepalen of dat voldoende is om de proflicentie te behouden.

4 uur geleden
Voetbalster Spitse (35) verlengt bij Ajax tot zomer 2027

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een akkoord bereikt over een nieuw contract met verdedigster Sherida Spitse. De 35-jarige recordinternational tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027.

11 uur geleden
Boca en Benfica in evenwicht op WK in duel met 3 rode kaarten

MIAMI (ANP) - Het Argentijnse Boca Juniors en Benfica uit Portugal hebben elkaar in evenwicht gehouden tijdens hun eerste duel op het WK voor clubs in de Verenigde Staten: 2-2. Oud-Feyenoorder Orkun Kökçü was belangrijk bij Benfica met de assist voor de 2-2. Drie spelers kregen een rode kaart bij het duel in Miami.

12 uur geleden
Chelsea begint met zege op Los Angeles FC aan WK voor clubs

ATLANTA (ANP) - Chelsea is goed begonnen aan het WK voor clubs. De club uit Londen was te sterk voor Los Angeles FC in Atlanta (2-0).

22 uur geleden
Engeland breidt hoogste vrouwencompetitie uit naar veertien teams

LONDEN (ANP/RTR) - De hoogste vrouwenvoetbalcompetitie in Engeland bestaat vanaf het seizoen 2026/2027 uit veertien clubs. Nu doen er nog twaalf mee, net als in Nederland. Ook wordt er een play-off voor promotie/degradatie ingevoerd, meldt de Women's Super League (WSL).

1 dag geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!