Vierde zege op rij voor Sevilla, met De Jong als invaller
SEVILLA (ANP) - In La Liga heeft Sevilla de vierde zege op rij geboekt. De ploeg van coach Julen Lopetegui versloeg op eigen veld Real Mallorca met 2-0. Daardoor kwam Sevilla in punten weer op gelijke hoogte met nummer 3 Atlético Madrid, dat zaterdag met 1-0 won van Real Betis.
De voorsprong van Atlético en Sevilla op Villarreal bedraagt momenteel 9 punten, maar de nummer 5 speelt maandag nog thuis tegen Real Sociedad. De top 4 in La Liga plaatst zich voor de groepsfase van de Champions League.
Sevilla, waarbij aanvaller Luuk de Jong op de bank moest beginnen, kwam in de 41e minuut op voorsprong. Lucas Ocampos benutte een strafschop. Daarna duurde het lang voordat de thuisclub het duel besliste. Kort nadat De Jong was ingevallen, zorgde Youssef En-Nesyri in de 84e minuut voor 2-0.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.
1 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.
1 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.
2 uur geledenNAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
14 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
15 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."
15 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft de thuiswedstrijd tegen Genoa gewonnen (2-0). De club uit Turijn leidde na zeventien minuten met twee doelpunten verschil. Bremer en Weston McKennie passeerden de Nederlandse doelman Justin Bijlow van de bezoekers uit Genua.
16 uur geleden