Vierde zege op rij basketballers Utah Jazz in NBA
CLEVELAND (ANP) - Utah Jazz heeft in de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA voor de vierde keer op rij gewonnen. Ditmaal was de ploeg uit Salt Lake City in Cleveland te sterk voor de Cavaliers. Het werd 109-108 voor de bezoekers nadat Darius Garland, goed voor 31 punten, in de zoemer de kans had gemist om Cleveland alsnog aan de overwinning te helpen.
Bij Utah Jazz was Donovan Mitchell de uitblinker met 35 punten. Het was zijn derde wedstrijd op rij waarin hij meer dan 30 punten scoorde. Utah staat in de Western Conference kort achter de koplopers Golden State Warriors en Phoenix Suns. Cleveland had net vier duels op rij gewonnen.
Charlotte Hornets won, ondanks de afwezigheid van LaMelo Ball vanwege het coronaprotocol, met 130-127 bij Atlanta Hawks. Bij de Hawks maakte Trae Young indruk met 25 punten en 15 assists. De topschutter speelde echter voor de opponent: Miles Bridges met 32 punten.
Meer uit Sport
KELOWNA (ANP) - De Nederlandse curlingmannen ontbreken in februari bij de Olympische Spelen in Milaan. Het team van skip Wouter Gösgens en Laurens Hoekman, Jaap van Dorp en Tobias van den Hurk eindigde bij het olympisch kwalificatietoernooi in Kelowna in Canada als vijfde en had bij de eerste drie landen moeten eindigen om in aanmerking te komen voor de twee olympische startbewijzen.
2 uur geledenLAUSANNE (ANP) - Nederland mag in februari met het maximale aantal shorttrackers meedoen aan de Olympische Spelen in Milaan. Dat heeft de internationale schaatsbond ISU laten weten.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse handbalsters hebben op het WK in eigen land de halve finale bereikt. In Ahoy in Rotterdam versloeg de ploeg van bondscoach Henrik Signell in de kwartfinale Hongarije onder het toeziend oog van koning Willem-Alexander: 28-23.
10 uur geledenPALMA MALLORCA (ANP/RTR) - Remco Evenepoel is niet de enige kopman van Red Bull-BORA-hansgrohe in de Tour de France. De Belg deelt zijn beschermde status met de Duitser Florian Lipowitz.
13 uur geledenAIGLE (ANP) - Wielerploeg Picnic PostNL heeft bij de toekenning van de licenties voor de WorldTour voor de komende drie jaar alleen een licentie voor het komende seizoen gekregen. De Nederlandse ploeg van Iwan Spekenbrink moet van de licentiecommissie van wielerfederatie UCI aan voorwaarden betreffende financiële criteria voldoen om ook in aanmerking te komen voor de licentie voor 2027 en 2028.
15 uur geledenOBERHOFEN AM THUNERSEE (ANP/AFP) - Negen skiërs uit Rusland en Belarus hebben van de internationale skifederatie FIS toestemming gekregen om zich te mogen kwalificeren voor de Olympische Spelen in Milaan en Cortina. De skiërs nemen deel onder neutrale vlag.
16 uur geledenMEERKERK (ANP) - Judoka Tornike Tsjakadoea heeft zijn judocarrière beëindigd. De 29-jarige Nederlander van Georgische afkomst meldt op Instagram dat hij met trots terugkijkt op wat hij heeft bereikt.
17 uur geleden