Vierde zege op rij basketballers Utah Jazz in NBA
CLEVELAND (ANP) - Utah Jazz heeft in de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA voor de vierde keer op rij gewonnen. Ditmaal was de ploeg uit Salt Lake City in Cleveland te sterk voor de Cavaliers. Het werd 109-108 voor de bezoekers nadat Darius Garland, goed voor 31 punten, in de zoemer de kans had gemist om Cleveland alsnog aan de overwinning te helpen.
Bij Utah Jazz was Donovan Mitchell de uitblinker met 35 punten. Het was zijn derde wedstrijd op rij waarin hij meer dan 30 punten scoorde. Utah staat in de Western Conference kort achter de koplopers Golden State Warriors en Phoenix Suns. Cleveland had net vier duels op rij gewonnen.
Charlotte Hornets won, ondanks de afwezigheid van LaMelo Ball vanwege het coronaprotocol, met 130-127 bij Atlanta Hawks. Bij de Hawks maakte Trae Young indruk met 25 punten en 15 assists. De topschutter speelde echter voor de opponent: Miles Bridges met 32 punten.
Meer uit Sport
STUTTGART (ANP/AFP) - Iga Swiatek is overtuigend begonnen aan haar gravelseizoen. De Poolse tennisster boekte in Stuttgart in de achtste finales een duidelijke zege op de Duitse Laura Siegemund: 6-2 6-3.
10 uur geledenPEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is als tweede geëindigd op het Kandidatentoernooi op Cyprus. De 31-jarige Nederlandse grootmeester versloeg in de veertiende en laatste ronde in Pegeia de Duitser Matthias Blübaum.
13 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz doet deze week niet mee aan het ATP-tennistoernooi van Barcelona. De Spanjaard heeft een polsblessure, meldt de organisatie.
14 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tennisser Jamie Murray beëindigt zijn topsportloopbaan. De 40-jarige Schot, de broer van de al eerder gestopte Andy Murray, heeft dat woensdag gemeld.
14 uur geledenTONGEREN-BORGLOON (ANP) - Tim Merlier heeft de Ronde van Limburg gewonnen. De Belgische wielrenner van Soudal Quick-Step was veruit de beste in de sprint in Tongeren-Borgloon in Belgisch Limburg. De Colombiaan Fernando Gaviria werd op meerdere fietslengtes tweede, voor Floris van Tricht uit België. Merlier won de Ronde van Limburg voor de tweede keer in zijn carrière. Een week geleden schreef hij ook al de Scheldeprijs op zijn naam.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - De stem van Max Verstappen moet gehoord worden, maar de viervoudig wereldkampioen moet af en toe wel oppassen met wat hij zegt. Dat vindt Formule 1-baas Stefano Domenicali. "Hij is de beste coureur en wij moeten naar hem luisteren. Maar hij moet begrijpen dat zijn woorden zwaar wegen en mensen kunnen het verkeerd opvatten. Dat mogen we niet laten gebeuren", aldus de Italiaan in een interview met het Britse platform Autosport.
19 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Oud-wielrenner Taylor Phinney (35) keert terug als baanwielrenner. Dat heeft de Amerikaan bekendgemaakt op Instagram. "In geen miljoen jaar had ik dit kunnen voorspellen, maar hier zijn we dan", schrijft Phinney. Met zijn comeback wil hij zijn "olympische droom" verwezenlijken met deelname aan de Spelen van Los Angeles in 2028.
20 uur geleden