Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vierde nederlaag op rij voor Vitesse

Vierde nederlaag op rij voor Vitesse

ROTTERDAM (ANP) - Vitesse heeft voor de vierde keer op een rij verloren in de eredivisie. Sparta was op het eigen Kasteel met 2-0 te sterk voor de ploeg van de Russische trainer Leonid Sloetski.

Verdediger Jurgen Mattheij maakte na een half uur, met zijn hoofd, het eerste doelpunt voor de thuisploeg. In de 83e minuut schoof Bryan Smeets raak voor de 2-0.

Bij Vitesse had Keisuke Honda een basisplaats, de 33-jarige Japanner werd in de slotfase gewisseld. In december van 2009 deed Honda voor het laatst mee in een eredivisieduel, toen namens VVV-Venlo.

De afgelopen weken verloor Vitesse ook al van ADO Den Haag, FC Emmen en FC Groningen. De duels met ADO Den Haag en Groningen waren in eigen huis. Het is de eerste keer sinds september 2010 dat de Arnhemmers vier duels op een rij verliezen.

Ondanks de nederlaag blijft Vitesse in de subtop van de eredivisie staan. De club staat vierde, met evenveel punten als FC Utrecht en Willem II: 23. Sparta staat op de elfde plek, met slechts twee punten minder dan stadgenoot Feyenoord.

Volgende week wacht Vitesse de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen, een week later ontvangen de Arnhemmers Feyenoord.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verslaat Real Oviedo en eindigt als tweede in La Liga

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).

7 uur geleden
Frankrijk zonder middenvelder Camavinga naar WK

PARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.

9 uur geleden
Ancelotti blijft tot medio 2030 bondscoach van Brazilië

RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.

12 uur geleden
Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

12 uur geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

14 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

19 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

19 uur geleden