Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vierde nederlaag op rij voor Vitesse

Vierde nederlaag op rij voor Vitesse

ROTTERDAM (ANP) - Vitesse heeft voor de vierde keer op een rij verloren in de eredivisie. Sparta was op het eigen Kasteel met 2-0 te sterk voor de ploeg van de Russische trainer Leonid Sloetski.

Verdediger Jurgen Mattheij maakte na een half uur, met zijn hoofd, het eerste doelpunt voor de thuisploeg. In de 83e minuut schoof Bryan Smeets raak voor de 2-0.

Bij Vitesse had Keisuke Honda een basisplaats, de 33-jarige Japanner werd in de slotfase gewisseld. In december van 2009 deed Honda voor het laatst mee in een eredivisieduel, toen namens VVV-Venlo.

De afgelopen weken verloor Vitesse ook al van ADO Den Haag, FC Emmen en FC Groningen. De duels met ADO Den Haag en Groningen waren in eigen huis. Het is de eerste keer sinds september 2010 dat de Arnhemmers vier duels op een rij verliezen.

Ondanks de nederlaag blijft Vitesse in de subtop van de eredivisie staan. De club staat vierde, met evenveel punten als FC Utrecht en Willem II: 23. Sparta staat op de elfde plek, met slechts twee punten minder dan stadgenoot Feyenoord.

Volgende week wacht Vitesse de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen, een week later ontvangen de Arnhemmers Feyenoord.

Meer uit Voetbal

Dastgir (36) nieuwe hoofdcoach Almere City FC

ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.

1 uur geleden
Brugge volgt Correia op als trainer van Telstar

VELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.

1 uur geleden
Onderzoekers zien na kopbal tekenen van hersenschade in het bloed

AMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.

2 uur geleden
KNVB vraagt burgemeester Volendam alsnog uitfans toe te laten

ZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.

2 uur geleden
Advocaat: genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat wil een streep zetten onder de ophef die is ontstaan na zijn nieuwe aanstelling als bondscoach van het Curaçaose voetbalelftal. "Er is de afgelopen dagen genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen", sprak de Hagenaar maandagochtend (lokale tijd) via een Zoom-verbinding met de pers op Curaçao, waarin hij onder meer zijn selectie voor het WK bekendmaakte.

3 uur geleden
Congo zonder Ajax-middenvelder Mokio naar WK

KINSHASA (ANP/RTR) - De Democratische Republiek Congo gaat zonder Jorthy Mokio naar het wereldkampioenschap voetbal. De middenvelder van Ajax is nog niet speelgerechtigd.

3 uur geleden
Advocaat houdt vast aan vertrouwde namen in WK-selectie Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - In de WK-selectie van Curaçao die bondscoach Dick Advocaat maandag bekendgemaakt heeft, zitten geen grote verrassingen. De selectie is nauwelijks gewijzigd ten opzichte van de groep die de eerste WK-deelname voor Curaçao binnenhaalde.

4 uur geleden