Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vierde nederlaag op rij voor Vitesse

Vierde nederlaag op rij voor Vitesse

ROTTERDAM (ANP) - Vitesse heeft voor de vierde keer op een rij verloren in de eredivisie. Sparta was op het eigen Kasteel met 2-0 te sterk voor de ploeg van de Russische trainer Leonid Sloetski.

Verdediger Jurgen Mattheij maakte na een half uur, met zijn hoofd, het eerste doelpunt voor de thuisploeg. In de 83e minuut schoof Bryan Smeets raak voor de 2-0.

Bij Vitesse had Keisuke Honda een basisplaats, de 33-jarige Japanner werd in de slotfase gewisseld. In december van 2009 deed Honda voor het laatst mee in een eredivisieduel, toen namens VVV-Venlo.

De afgelopen weken verloor Vitesse ook al van ADO Den Haag, FC Emmen en FC Groningen. De duels met ADO Den Haag en Groningen waren in eigen huis. Het is de eerste keer sinds september 2010 dat de Arnhemmers vier duels op een rij verliezen.

Ondanks de nederlaag blijft Vitesse in de subtop van de eredivisie staan. De club staat vierde, met evenveel punten als FC Utrecht en Willem II: 23. Sparta staat op de elfde plek, met slechts twee punten minder dan stadgenoot Feyenoord.

Volgende week wacht Vitesse de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen, een week later ontvangen de Arnhemmers Feyenoord.

Meer uit Voetbal

Oranje tegen Ecuador al snel verder met tien man na rood Dumfries

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.

1 uur geleden
Oranje begint met zeven andere spelers tegen Ecuador

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal begint met zeven andere spelers aan de oefeninterland tegen Ecuador. Mark Flekken, Stefan de Vrij, Nathan Aké, Jerdy Schouten, Quinten Timber, Xavi Simons en Brian Brobbey verschijnen aan de aftrap in het Philips Stadion.

2 uur geleden
Voetbalsters missen Janssen, Groenen, Van de Donk en Roord

ZEIST (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het volgende maand in het belangrijke tweeluik in de WK-kwalificatie tegen Frankrijk doen zonder aanvoerster Dominique Janssen en middenveldsters Jackie Groenen, Daniëlle van de Donk en Jill Roord. Het ervaren viertal ontbreekt door blessures, meldt de KNVB. Renee van Asten (Ajax) en Liz Rijsbergen (PSV) debuteren in de selectie van bondscoach Arjan Veurink.

4 uur geleden
Feyenoord zegt contract met verdediger Trauner formeel op

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft verdediger Gernot Trauner formeel laten weten dat zijn contract niet zal worden verlengd. De 34-jarige Oostenrijker heeft nog een overeenkomst in De Kuip tot deze zomer.

4 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino verzekert deelname Iran aan WK voetbal

ANTALYA (ANP/AFP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino claimt dat Iran definitief meedoet aan het WK voetbal van komende zomer. "Iran zal deelnemen. Daarvoor zijn we hier", zei de Zwitser in de rust van de oefenwedstrijd tussen het land en Costa Rica in Turkije, waarbij hij aanwezig is. "We zijn hier blij mee, want het is een heel, heel sterk team."

6 uur geleden
Fortuna Sittard legt Ihattaren seizoen langer vast

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft Mohamed Ihattaren voor een jaar langer vastgelegd. De 24-jarige middenvelder had een aflopend contract, dat de club met een eenzijdige optie met een seizoen kon verlengen. Dat is gebeurd, meldt de nummer 11 van de Eredivisie.

9 uur geleden
Voetballers Curaçao verliezen oefenduel van Australië met 5-1

MELBOURNE (ANP) - De voetballers van Curaçao hebben in de oefenwedstrijd tegen Australië een zware nederlaag geleden: 5-1. De ploeg van bondscoach Fred Rutten kwam vlak na rust in Melbourne op gelijke hoogte via voormalig Ajacied Arjany Martha, maar incasseerde in de laatste 25 minuten nog vier doelpunten. Feyenoorder Jordan Bos maakte de 3-1 voor Australië, na vrijdag al het enige doelpunt te hebben verzorgd tegen Kameroen (1-0).

9 uur geleden