Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vierde nederlaag op rij voor Vitesse

Vierde nederlaag op rij voor Vitesse

ROTTERDAM (ANP) - Vitesse heeft voor de vierde keer op een rij verloren in de eredivisie. Sparta was op het eigen Kasteel met 2-0 te sterk voor de ploeg van de Russische trainer Leonid Sloetski.

Verdediger Jurgen Mattheij maakte na een half uur, met zijn hoofd, het eerste doelpunt voor de thuisploeg. In de 83e minuut schoof Bryan Smeets raak voor de 2-0.

Bij Vitesse had Keisuke Honda een basisplaats, de 33-jarige Japanner werd in de slotfase gewisseld. In december van 2009 deed Honda voor het laatst mee in een eredivisieduel, toen namens VVV-Venlo.

De afgelopen weken verloor Vitesse ook al van ADO Den Haag, FC Emmen en FC Groningen. De duels met ADO Den Haag en Groningen waren in eigen huis. Het is de eerste keer sinds september 2010 dat de Arnhemmers vier duels op een rij verliezen.

Ondanks de nederlaag blijft Vitesse in de subtop van de eredivisie staan. De club staat vierde, met evenveel punten als FC Utrecht en Willem II: 23. Sparta staat op de elfde plek, met slechts twee punten minder dan stadgenoot Feyenoord.

Volgende week wacht Vitesse de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen, een week later ontvangen de Arnhemmers Feyenoord.

Meer uit Voetbal

Feyenoord-trainer Van Persie vindt kritiek op Sterling misplaatst

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vindt de kritiek op zijn nieuwste aanwinst Raheem Sterling misplaatst. De 82-voudig Engels international die transfervrij overkwam naar Rotterdam speelde zondag een half uur tegen Telstar. "Om hem zo af te branden op basis van zijn eerste half uur in dik een half jaar, vind ik heel misplaatst", zei Van Persie tijdens een persconferentie in aanloop naar het competitieduel met FC Twente. "Dan snap je er werkelijk waar helemaal niks van."

2 uur geleden
Malen loot met Roma Italiaans onderonsje tegen Bologna in EL

NYON (ANP) - Donyell Malen krijgt een Italiaans onderonsje in de achtste finale van de Europa League. De Oranje-international is met AS Roma gekoppeld aan Bologna. Bij Bologna treft hij zijn landgenoot Thijs Dallinga.

2 uur geleden
Salah-Eddine niet fit genoeg voor PSV - Heracles

EINDHOVEN (ANP) - Anass Salah-Eddine is niet fit genoeg om zaterdag met PSV in actie te komen tegen Heracles Almelo. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag tijdens een persconferentie. In het Champions League-duel met Newcastle United in januari viel de verdediger geblesseerd uit, kort nadat hij was teruggekeerd van de Afrika Cup.

2 uur geleden
Real Madrid - Manchester City en PSG - Chelsea in laatste 16 CL

NYON (ANP) - Real Madrid en Manchester City treffen elkaar in de achtste finale van de Champions League. De Spaanse recordwinnaar en de winnaar van 2023 uit Engeland speelden vorig jaar ook tegen elkaar in de knock-outfase van het toernooi. Toen won Real Madrid over twee wedstrijden met 6-3.

4 uur geleden
Frimpong keert terug bij Liverpool-selectie van trainer Slot

LIVERPOOL (ANP) - Jeremie Frimpong maakt weer deel uit van de selectie van Liverpool in aanloop naar het competitieduel met West Ham United. Dat zei trainer Arne Slot vrijdag tijdens een persconferentie. De Oranje-international was ongeveer een maand niet beschikbaar vanwege een hamstringblessure.

6 uur geleden
Messi gevloerd door veldbestormer in oefenduel op Puerto Rico

SAN JUAN (ANP) - Lionel Messi is in de nacht van donderdag op vrijdag tijdens een oefenwedstrijd op Puerto Rico gevloerd door een veldbestormer. Tegen het eind van het duel kwamen meerdere toeschouwers het veld op, waarvan sommigen in Messi-tenue. Een van hen besloot het voetbalicoon te omhelzen, waarop een beveiliger de supporter vastgreep en de drie mannen omvielen. De Argentijnse wereldkampioen stond snel op en bleef rustig.

6 uur geleden
Profs willen taboe over mentale problemen in voetbal doorbreken

ZEIST (ANP) - Verschillende (oud-)profs proberen bij alle wedstrijden in de komende speelronde van de Eredivisie en eerste divisie het taboe over de mentale problemen in het voetbal te doorbreken. Dat doen ze met de actie 'Samen voor Kwetsbaarheid' in samenwerking met de 34 clubs uit het betaald voetbal, ESPN, de Cinetree Foundation en de Play Mental Foundation. Ze vragen via een speciale videoclip en een documentaire aandacht voor dit maatschappelijke thema. "Problemen moeten bespreekbaar zijn. Want als het in je hoofd niet goed zit, dan werkt het lichaam ook niet optimaal", stelt oud-prof en initiatiefnemer Gianni Zuiverloon tegen het ANP.

11 uur geleden