
Vierde nederlaag op rij voor Standard Luik
LUIK (ANP) - Standard Luik heeft opnieuw een wedstrijd verloren in de Belgische voetbalcompetitie. Het elftal van trainer Philippe Montanier ging in eigen stadion onderuit tegen STVV: 1-2. Standard verloor de vorige drie speelronden van AA Gent (2-1), KV Kortrijk (2-1) en Excelsior Moeskroen (0-1).
Na een kwartier spelen leidde STVV met twee doelpunten verschil dankzij Duckens Nazon en Yuma Suzuki. Vanaf de 53e minuut moest de uitclub verder met tien man na rood voor Maximiliano Caufriez. Luik kwam via Jackson Muleka terug in de wedstrijd, maar de gelijkmaker bleef uit.
Standard Luik is teruggezakt naar de elfde plaats met 25 punten uit negentien duels. STVV is nu zeventiende en voorlaatste met 17 punten uit achttien wedstrijden.
Meer uit Voetbal
TILBURG (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia was in de finale van de play-offs bij Willem II al vrij snel zeker van zijn zaak. "Na de 3-1 wist ik al dat we het niet meer weg zouden geven", zei hij over de derde treffer voor zijn ploeg, gemaakt door Mees Kaandorp in de 58e minuut. "Willem II heeft moeite met het maken van het spel. We zouden desnoods gewoon alle ballen weg moeten schieten."
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Carlos Alcaraz heeft voor het vierde jaar op rij de kwartfinales van Roland Garros bereikt. De 22-jarige Spaanse titelverdediger won in vier sets van de als dertiende geplaatste Amerikaan Ben Shelton: 7-6 (8) 6-3 4-6 6-4. In de vorige ronde, tegen de Bosniër Damir Dzumhur, verspeelde Alcaraz ook een set.
3 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft de kwartfinales bereikt op Roland Garros. De nummer 1 van de wereld uit Belarus was in twee sets te sterk voor de Amerikaanse Amanda Anisimova: 7-5 6-3. Het is de tiende keer op rij dat Sabalenka de laatste acht haalt op een grandslamtoernooi.
4 uur geledenNYON (ANP/AFP) - Ousmane Dembélé van Paris Saint-Germain is door de UEFA verkozen tot beste speler van de Champions League afgelopen seizoen. De aanvaller won zaterdag met zijn club in de finale in München met 5-0 van Internazionale.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft overeenstemming bereikt over de transfer van aanvaller Matheus Cunha van Wolverhampton Wanderers. Dat meldt de club uit Manchester op de eigen website.
8 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Voorzitter Nasser Al-Khelaïfi van Paris Saint-Germain beleefde een "droom" tijdens de gewonnen finale van de Champions League tegen Internazionale (5-0). Het was voor PSG en de voorzitter, die sinds 2011 de leiding heeft over de club, de eerste eindzege in het belangrijkste Europese clubtoernooi.
14 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Verdediger Denzel Dumfries van Internazionale sprak van een "zwarte dag" na de zware nederlaag tegen Paris Saint-Germain in de finale van de Champions League (0-5). "Ik vind het erg jammer voor iedereen, voor de fans, voor iedereen die betrokken is bij Inter", zei de Oranje-international na afloop.
15 uur geleden