Vierde nederlaag op rij voor Standard Luik
LUIK (ANP) - Standard Luik heeft opnieuw een wedstrijd verloren in de Belgische voetbalcompetitie. Het elftal van trainer Philippe Montanier ging in eigen stadion onderuit tegen STVV: 1-2. Standard verloor de vorige drie speelronden van AA Gent (2-1), KV Kortrijk (2-1) en Excelsior Moeskroen (0-1).
Na een kwartier spelen leidde STVV met twee doelpunten verschil dankzij Duckens Nazon en Yuma Suzuki. Vanaf de 53e minuut moest de uitclub verder met tien man na rood voor Maximiliano Caufriez. Luik kwam via Jackson Muleka terug in de wedstrijd, maar de gelijkmaker bleef uit.
Standard Luik is teruggezakt naar de elfde plaats met 25 punten uit negentien duels. STVV is nu zeventiende en voorlaatste met 17 punten uit achttien wedstrijden.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP) - De in Rotterdam geboren international Sidny Lopes Cabral van Kaapverdië heeft het mooiste doelpunt van het WK gemaakt, zo heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt. De 23-jarige Kaapverdiër maakte in de zestiende finale tegen Argentinië in de 103e minuut in de verlenging de 2-2.
58 minuten geledenSYDNEY (ANP/RTR) - Micky van de Ven ziet dat Tottenham Hotspur veranderd is ten opzichte van het moeizame vorige seizoen. "Je kan zien dat de club nieuwe ambitie heeft", zei de verdediger van Oranje tegen BBC in Sydney, waar de club zich voorbereidt op het nieuwe seizoen en woensdag tegen Sydney FC speelt.
5 uur geledenROME (ANP/AFP) - Andrea Pirlo wordt niet de nieuwe bondscoach van Italië. Dat meldt de 47-jarige oud-voetballer op Instagram.
7 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft fel gereageerd op critici van het WK voetbal en hen beschuldigd van het verspreiden van haat en valse verhalen. Hij verdedigt in een open brief het toernooi als een succes dat eenheid, veiligheid en inclusiviteit vierde.
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - Miguel Rodríguez vertrekt na twee seizoenen bij FC Utrecht. De 23-jarige Spaanse buitenspeler keert terug naar zijn eigen land en gaat daar spelen voor Deportivo Alavés, dat afgelopen seizoen op het hoogste niveau als veertiende eindigde.
10 uur geledenMARIBOR (ANP/DPA) - Slavko Vinčić beëindigt zijn loopbaan als scheidsrechter. De 46-jarige Sloveen heeft dat besloten een week nadat hij de finale op het wereldkampioenschap tussen Spanje en Argentinië leidde.
10 uur geledenBRUSSEL (ANP/RTR) - Thibaut Courtois is blij met Mark van Bommel als nieuwe bondscoach van de Belgische voetballers. Dat zei de doelman van Real Madrid tegen journalisten tijdens een sponsorevenement.
1 dag geleden