Vierde dode onder puin vandaan gehaald in Den Haag
DEN HAAG (ANP) - Hulpdiensten hebben zaterdagavond een vierde overleden persoon onder het puin van de explosies aan de Tarwekamp vandaan gehaald. Dat meldt de brandweer.
Eerder werden al drie lichamen geborgen. Daarna vonden reddingswerkers iemand die nog in leven was. Het slachtoffer is met een ambulance naar het ziekenhuis vervoerd. Een politiewoordvoerder ter plekke laat weten dat er nog niets bekend wordt gemaakt over de toestand van het slachtoffer. Ook over de identiteit van de mensen die zijn gevonden, is nog niets bekend.
De woordvoerder zegt verder dat er "zo lang als mogelijk" wordt gezocht. "Wellicht vinden we nog andere slachtoffers." Eerder zei burgemeester Jan van Zanen dat er voor mensen die mogelijk nog onder het puin liggen een "geringe kans op overleven" is, en dat er rekening wordt gehouden met het zwartste scenario.
Het is nog onduidelijk hoeveel mensen er onder het puin liggen of hoeveel vermisten er zijn.
Meer uit Binnenland
ROTTERDAM (ANP) - Bij Brutus Art Space in Rotterdam zijn hulpdiensten bezig aanwezigen veilig uit het gebouw te krijgen, meldt de veiligheidsregio. In het pand woedt een grote brand.
9 minuten geledenZEVENAAR (ANP) - De politie heeft zaterdagmiddag zo'n honderd demonstranten aangehouden in verband met de snelwegblokkade van Extinction Rebellion bij Zevenaar. Tientallen mensen wisten de A12 bij de Gelderse plaats op te gaan, wat niet is toegestaan. Allen zijn aangehouden voor overtreding van de Wet Openbare Manifestaties.
31 minuten geledenZEVENAAR (ANP) - De A12 bij Zevenaar is na de blokkade van Extinction Rebellion (XR) weer vrij in de richting van de Duitse grens. Tientallen activisten van de klimaatactiegroep betraden rond het middaguur de snelweg om aandacht te vragen voor het klimaat en het kabinet op te roepen te stoppen met subsidiëring van fossiele brandstoffen.
44 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - De politie zegt dat de rust in het centrum van Den Haag rond 15.00 uur op zaterdag is wedergekeerd. Agenten zijn volgens een woordvoerder op diverse plekken in de stad nog wel alert op eventuele verstoringen.
54 minuten geledenZEVENAAR (ANP) - De politie heeft naar schatting honderd demonstranten van Extinction Rebellion (XR) in Zevenaar weggehaald in de omgeving van de oprit naar de A12, meldt een verslaggever van het ANP. De demonstranten worden weggevoerd in bussen.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Vanwege aanhoudend geweld op het Malieveld heeft de gemeente een noodbevel uitgevaardigd voor een deel van Den Haag. Dat betekent dat de politie mensen die "bijdragen aan wanordelijkheden" uit dat gebied mag verwijderen.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De demonstratie 'Tegen fascisme en voor inclusiviteit' op het Spuiplein in Den Haag is afgelopen. De laatste mensen lopen weg, ziet een ANP-verslaggever. De organisatie roept deelnemers op niet via het Centraal Station te gaan, omdat dat dicht bij het Malieveld is, waar een grimmige sfeer is ontstaan en de ME wordt aangevallen. De deelnemers kunnen onder begeleiding van de politie naar station Den Haag Holland Spoor.
2 uur geleden