Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Vierde arrestatie in ontvoeringszaak met grote rol avondklok

Vierde arrestatie in ontvoeringszaak met grote rol avondklok

BREDA (ANP) - In een onderzoek naar een ontvoering van een man dit weekend is een vierde verdachte aangehouden. Het gaat om een 20-jarige vrouw uit Breda, meldt de politie. Die wist de eerste drie verdachten en het slachtoffer eerder onder meer dankzij de avondklok op te sporen in Breda.

De politie was vrijdagavond iets voor middernacht gewaarschuwd over de ontvoering. Tijdens het onderzoek ontving de politie een melding van boa's die een voertuig zagen staan aan de Bouvignedreef in Breda.

De boa's wilden het voertuig controleren in verband met de avondklok, maar vonden dat de inzittenden zich verdacht gedroegen. De boa's vermoedden dat ze onder invloed van verdovende middelen waren en schakelden de politie in.

Ontvoerde persoon

Agenten legden een mogelijk verband met de ontvoeringszaak en kwamen direct ter plaatse om de inzittenden te controleren. Uit deze controle bleek dat een van de vier inzittenden de ontvoerde persoon was.

De overige drie personen, een 22-jarige man uit Spijkenisse, een 21-jarige man uit Rijen en een 20-jarige man uit Rotterdam, werden aangehouden. De politie vond ook een groot mes in de auto. Het voertuig en het mes zijn in beslag genomen. De politie meldde eerder te onderzoeken waarom het slachtoffer was ontvoerd. Het slachtoffer heeft geen verwondingen opgelopen en heeft aangifte gedaan.

Meer uit Binnenland

Verkeer kan vanaf weekeinde weer over weg langs NAVO-top rijden

DEN HAAG (ANP) - De Johan de Wittlaan in Den Haag, die sinds april dicht was voor de NAVO-top, gaat zaterdag of zondag weer open voor het verkeer. Het precieze tijdstip hangt af van het weer in de komende dagen. Het asfalt moet nog worden gelegd en daarna moeten de bouwers de belijning aanbrengen, en dat kan alleen als het droog is, zegt burgemeester Jan van Zanen. Na de internationale bijeenkomst is de doorgaande weg opnieuw ingericht.

8 minuten geleden
Organisator 'Wij eisen de nacht op' wil geld goed besteden

AMSTERDAM (ANP) - De initiatiefneemster van de crowdfunding 'Wij eisen de nacht op' wil het geld dat ze inzamelt zo goed mogelijk besteden. Nu de boodschap op veel digitale schermen sinds zondag in het land is te zien, kijkt Danique de Jong naar wat er nog meer mogelijk is voor de veiligheid van jonge vrouwen op straat. De teller van de actie staat maandag halverwege de middag op bijna 430.000 euro, afkomstig van meer dan 15.000 donaties.

10 minuten geleden
Verdachte van dood Lisa (17) blijft langer vast zitten

AMSTERDAM (ANP) - De 22-jarige man die wordt verdacht van de dood van de 17-jarige Lisa uit Abcoude blijft langer in de cel. De rechter-commissaris van de rechtbank in Amsterdam heeft besloten dat hij nog zeker twee weken langer blijft vastzitten.

13 minuten geleden
Oost-Brabantse telers mogen geen water meer uit sloten halen

DEN BOSCH (ANP) - Telers van fruit, groente, bomen, bloemen en planten in het oosten van Brabant mogen voorlopig geen water meer gebruiken uit sloten en beken. Waterschap Aa en Maas heeft hiertoe besloten omdat er door de droogte steeds minder water vloeit en de kwaliteit daarvan is verslechterd. Boeren mogen vanaf dinsdag ook water niet langer vasthouden door het waterpeil kunstmatig te verhogen. Bij overtreding kan een boete volgen.

16 minuten geleden
Treinverkeer rond Zwolle nog uren ontregeld door koperdiefstal

ZWOLLE (ANP) - Het treinverkeer rond Zwolle is tot zeker maandagavond laat ontregeld door koperdiefstal uit de Hanzeboog bij de Overijsselse hoofdstad. Hierdoor kan maar een van de twee sporen op de rode spoorbrug gebruikt worden en daarom rijden er geen sprinters, aldus een woordvoerder van ProRail.

22 minuten geleden
Stroomstoring in Leeuwarden en omgeving

LEEUWARDEN (ANP) - In Leeuwarden en omgeving is een stroomstoring, meldt netbeheerder Liander. Daardoor zitten mensen en bedrijven in de Friese hoofdstad en in de omliggende plaatsen Cornjum, Jelsum, Lekkum, Miedum en Snakkerburen zonder stroom.

39 minuten geleden
Kazerne Assen maakt ruimte voor veiligheidscampus

ASSEN (ANP) - Op het terrein van de Johan Willem Frisokazerne in Assen komt een veiligheidscampus te staan. Op het complex is vanaf februari ruimte voor een weerbaarheidscentrum, met onder meer een internationale crisissimulatieruimte en een reservistenopleiding.

57 minuten geleden